Esileht Imetamine Kuidas lõpetada imetamist?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuidas lõpetada imetamist?

Postitas:

Mil moel ja kui ruttu piim ära kaob? Ma olen täiesti ära kurnatud ja tahan ära lõpetada. Last ka väga ei huvita enam. Aga pidevalt läheb tiss umbe, tükid, valu. Ja see lõputu tilkumine, mul on nii siiber sellest lekkimisest. Kogus on vähenenud, aga ära piim ei kao. Arst kirjutas bromokriptiini, infolehel aga on kirjas, et minu tervisehädaga ei tohi võtta seda. Mis teha saab, et piimavabrik seisma jääks? Kaua aega kulub? Tahan oma tisse tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui tihti laps veel rinnal on?

Kõige piinavabam on, kui ühe toidukorra kaupa lõpetad. Et esmalt loobud nädalaks-kaheks ühest toidukorrast, kuni tunned, et rinnad on kohanenud. ja siis järgmine. Kui tunned, et tekib tükk, siis pigista see kraanikausi kohal, dušši all välja või toimeta nagu piimapaisu ajal (enne järgmist toidukorda kuum kompress ja pärast külm)

Kui tahad korraga lõpetada, siis lihtsalt ei anna enam piima. Võid proovida sportrinnahoidjaid kanda. vajadusel ka siis epad lihtsalt piimapaisu ajal natuke välja lüpsma, aga just niipalju, et mugav hakkaks. Anna rindadele aega kohaneda. ja ära pane last uuesti rinnale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 10:05; 16.03 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

a ja “oma tisse” sa ei pruugi tagasi saada, ära siis ehmu, kui suht tühjad ilma igasuguse rasvkoeta rinnad tagasi saad 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 10:05; 16.03 10:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Kuidas lõpetada imetamist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.