Esileht Pereelu ja suhted Kuidas lühikesed mehed naisi saavad?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Kuidas lühikesed mehed naisi saavad?

Postitas:

Olen 165cm pikk mees ja tunnen, et ükski naine minu poole ei vaata. Samas olen keskmise välimusega. Mida teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheneda tuleb kiirelt, et siis rahapakiga vastu pead anda – seda juhul, kui muidugi ulatad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüa olla enesekindel, mõtle end min 185 cm pikkuseks. Lapsi pigem ära saa, mõtle kui tuleb poisslaps, kes suurena sama lühike või veeeel lühem, kuna ilmselt saaksid ta lühikese naisega. Ära soovi talle samasuguseid kurbi kannatusi, mis elu see on 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad saavad lühikesi naisi 🙂

Keskmine Eesti naine on umbes sinupikkune. Jah, pooled naised võib-olla ei vaata endast lühemaid mehi, aga isegi sel juhul on pool akvaariumit veel kalu täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheneda tuleb kiirelt, et siis rahapakiga vastu pead anda – seda juhul, kui muidugi ulatad.

Kui ei ulata, anna talle selle rahapakiga vastu tagumikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen tähele pannud, et lühikestel meestel on eriti kõrged nõudmised naistele. Ju siis pole valikut vähe. Mina olen proovinud lühikeste meestega kohtingul käia, aga pole midagi välja tulnud nende endi komplekside tõttu. Ego on väga suur, aga ka väga haavatav, enesekindlusest jääb nagu puudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll kunagi meest pikkuse järgi vaadanud. On juhtunud, et mulle on meeldinud ka endast tunduvalt lühem mees. On palju muid põnevaid omadusi ja pikkus tundub küll üsna ebaoluline selles nimekirjas. Minu jaoks on kõige olulisemad punktid näiteks sellised:
– oleks hea iseloomuga ehk siis AUS, sõbralik, heatahtlik, kannatlik, lapsi ja loomi armastav ning kindlasti mitte ülbitsev või vägivallale kalduv. Igasugused liikluses närvitsejad ja üldse närvilised mehed (ja naised) ei meeldi. Samuti vastutustundetuid trikke tegevad isikud nagu roolijoodikud ning ebaausad inimesed, näiteks rahadega sahkerdajad, kellest me ajakirjandusest aeg-ajalt ikka kuuleme.
– et mees oleks iseseisev – see tähendab, et hoolitseks enda elu ja tervise eest ehk siis tegeleks spordiga, ei suitsetaks, oskaks ise süüa teha, käiks vajadusel arsti juures ja regulaarselt hambaarsti juures ning suudaks enda kodu korras hoida.

Juba nendele punktidele on paljudel meestel väga raske vastata.
Amet, haridus ei ole oluline. Pikkus veel vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa vend on 170cm pikk ja eks tal veidi ka komplekse on, aga ta on välimuselt väga kena ja talle pole naiste leidmine probleem. Hetkel vist käibki ta endast pikema neiuga. Esimesel kohtumisel tegi kohe nalja oma pikkuse kohta, et a la kui näed mingit jupatsit enda poole kõndimas, siis tead, et see olen mina. See tegi selle pikkuse teema kohe vähem ebamugavaks. Üldiselt on nii nagu siin enne vastatud on, et mees peab olema hea iseloomuga, tervislike eluviisidega ja iseendaga hakkama saav, siis pole pikkus ka enam nii hirmus tähtis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jupats mehe ja rasvunud naise järele pole nõudlust, selle võrra on neil suhte tekitamisel raskem.
seetõttu võimenduvad neil väljapoole iseloomu vead, mis ilusa mehe-naise puhul andeks antakse.
nii lihtsalt on, ühel on elu lill, teine peab end elust läbi närima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 164 pikk ja mul on just lühemate meestega hea klapp olnud. Elukaaslane on minust üle 20cm pikem, aga tema valis pigem mind ja minu jaoks on tema pikkus pigem kohati segav, kallistamiseks, tantsimiseks oleks lühem mees sobivam:) Aga see ei ole kõige olulisem asi mehe juures ja ta on igati hea mees.

Minul on just olnud kogemus, et lühemad mehed on naiste suhtes väga tähelepanelikud, sõbralikud, sportlikud (näevad vaeva, et head välja ka näha). Minu meelest on lühike natuke musklis mees igal juhul etem kui pikk volask lödipüks. (Ma ei räägi siin kuldkettidega kappidest, vaid lihtsalt sportlikust mehest.) Mulle meeldib, kui mehel on töö, mida ta naudib ja hobid. See teeb mehe enesekindlaks. Pikkade meeste seas tean paljusid, kes on oma naba imetlejad ja endast liiga heal arvamusel.
Kogemus on ka, et teistest rahvustest mehed on palju julgemad ja osavamad naistele lähenemisel. Mul on mitu tuttavat lühikest vene rahvusest meest, kes on väga head suhtlejad, tähelepanelikud, hoolivad. Tundub, et nad ei ole sellised ainult esmamulje jätmiseks. Oma naisi kohtlevad ka väga hästi, hoolivad oma perest ja lastest.

Ma arvan, et paljud naised tahaks meest, kellega oleks turvaline peret luua. Ok, 18 a ehk tahaks pikka ja seksikat, aga 28a tahaks sellist, kes aitaks hea meelega beebit kantseldada või kui naine töölt tuleb, siis teeks massaazi, haaraks kuskilt söögikohast midagi head kaasa, tegeleks naisega, tegeleks oma töö ja hobidega, mitte ei istuks õlled näpu vahel teleka ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühike mees peab millegagi silma paistma. Sa, teemaalgataja, pead milleski väga hea olema, teistest meestest millegi poolest parem. No ja muidugi šarmikus ja enesekindlus.
Ma tean sama pikka meest, kellel pole elus naistest puudust olnud. Pigem oli tema väga valiv naiste suhtes. Loomulikult enamus naisi on tal olnud ikka temast oluliselt pikemad. Välimuse poolest üle keskmise kenad naised. Nüüd see mees abielus juba pikemat aega. Ju siis on leidnud selle õige.
Lühike mees ei tohiks kunagi naisest kergem olla. Kummaline vaatepilt ongi see, kui lühikesel ja kleenukesel mehel on suur naine kõrval. Naise teeb emalikuks ikkagi naise suur kaal või siis see, et naine on mehest märgatavalt vanem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 165cm pikk mees ja tunnen, et ükski naine minu poole ei vaata. Samas olen keskmise välimusega. Mida teha?

Ei oska kahjuks Sinu mures aidata. Ei vaata nii lühikesi mehi ja ei tea ka isiklikult ühtegi naist, kes vaataks. Võib-olla reis Aasiasse naistejahile? Seal on 155-162 tavaline naise pikkus, mehed on ka sellised 170-175 pikad. Seal on kindlasti lihtsam leida sobivat kui põhjamaades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 09:11; 25.03 13:02; 25.03 15:15; 25.03 15:35; 26.03 14:51; 30.03 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on just olnud kogemus, et lühemad mehed on naiste suhtes väga tähelepanelikud, sõbralikud, sportlikud (näevad vaeva, et head välja ka näha). Minu meelest on lühike natuke musklis mees igal juhul etem kui pikk volask lödipüks. (Ma ei räägi siin kuldkettidega kappidest, vaid lihtsalt sportlikust mehest.) Mulle meeldib, kui mehel on töö, mida ta naudib ja hobid. See teeb mehe enesekindlaks. Pikkade meeste seas tean paljusid, kes on oma naba imetlejad ja endast liiga heal arvamusel.
Kogemus on ka, et teistest rahvustest mehed on palju julgemad ja osavamad naistele lähenemisel. Mul on mitu tuttavat lühikest vene rahvusest meest, kes on väga head suhtlejad, tähelepanelikud, hoolivad. Tundub, et nad ei ole sellised ainult esmamulje jätmiseks. Oma naisi kohtlevad ka väga hästi, hoolivad oma perest ja lastest.

Kas Sa kirjutasid selle jutu teemaalgatajale lohutuseks?
Iga elukogenud inimene, kes lahtiste silmadeg on ringi liikunud, teab, et lühikeste meeste seas on kompleksidega ja haavatud mehi palju. Kui keegi naine tahab tõesti oma emakompleksi jupitsaga rahuldada, siis küll.

Vene meest tuua hea mehe võrdlusena? Päriselt? Jah, nagu iga rahvuse hulgas, on neilgi igasuguseid isendeid, aga suurem enamus vene mehi ei sobi kuidagi eesti naisele. Vastupidi on tõenäolisem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 09:18; 25.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kõik oleneb ikka mehest endast. Mul on küll meestuttavaid, kes minust lühemad ja no ei ole neil just naistest puudust. On nii neist lühemaid kui ka pikemaid naisi. Kui mees on ikka mees, siis ei ole eriti vahet kui pikk ta on. Komplekse ei tohi olla ja enesekindlus ikka kõige alus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise olen hästi lühike naine, 150cm pikk, nii lõhikesi pole vist väga palju, aga enda tutvusringkonnas on paar veel nii pisikest naist.
Huvitav on see, et alati kui ma kuskile üksi välja lähen õhtul, hmmm, siis just need lühikesed mehed tulevad juttu rääkima 🙂 vist sellepärast, et ma neist lühem 🙂 aga ei vaata sellele kuidagi halvasti. Isiklikult minule meeldivad pikemad mehed, enda mees on ka 184cm. Minu 13a poeg on juba 175cm pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 164 ja mees on 180. On olnud üks väga pikk peika kunagi, 190 ja mulle ei meeldinud nii suur pikkusevahe. Siis oli üks minu pikkune, suur armastus oli, tal oli nii hea huumor ja pikkus polnud mingi probleem mulle. Mäletan ka et kunagi töö juures oli ka üks lühike mees ja sellel oli ka naisi piisavalt.
Nüüd mul endal laps, poiss, lühike. 165 ja 17a, kardan et jääbki selliseks. Eks need minu geenid lõid välja. Eks ta ise põeb rohkem kui vaja oleks aga mis teha..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 10:07; 27.03 09:46; 27.03 21:11; 28.03 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see küsimus puudutab nüüd naiste voodisse saamist või endale naise leidmist? Sest üheöösuhete puhul otsivad naised ikka rohkem pikka, ilusat, enesekindlat, säravat, rikast ja vaimukat seltskonnalõvi, siin sulle nõu anda ei oskagi. Aga kui sa tahad endale partnerit, siis siin on su valik sama lai kui pikkadel meestel – keegi ei taha ju endale mingit seltskonnalõvi ja teiste naiste ihalusobjekti abikaasaks ja laste isaks. Laste isaks tahetakse enesekindlat, töökat, hoolivat, hea huumorimeelega ja tublit meest. Ja need omadused hakkavad välja paistma siis, kui oled inimesega pikemalt tuttav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 12:08; 25.03 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see küsimus puudutab nüüd naiste voodisse saamist või endale naise leidmist? Sest üheöösuhete puhul otsivad naised ikka rohkem pikka, ilusat, enesekindlat, säravat, rikast ja vaimukat seltskonnalõvi, siin sulle nõu anda ei oskagi. Aga kui sa tahad endale partnerit, siis siin on su valik sama lai kui pikkadel meestel – keegi ei taha ju endale mingit seltskonnalõvi ja teiste naiste ihalusobjekti abikaasaks ja laste isaks. Laste isaks tahetakse enesekindlat, töökat, hoolivat, hea huumorimeelega ja tublit meest. Ja need omadused hakkavad välja paistma siis, kui oled inimesega pikemalt tuttav.

Ma olen üldjoontes Sinuga nõus, aga geenid on geenid. Ma ei taha, et mu poeg oleks pidanud riskima 165 cm kasvuga. Lisaks pean ma ennast väga tolerantseks erinevuste teemal, aga midagi pole parata, lühem mees-pikem naine kooslus lihtsalt ajab naerma ja on suheldes selliste paaridega ka kaastunnet tekitanud. Ei tunne mees ennast mugavalt ja naine püüab halva mängu juures head nägu teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 09:11; 25.03 13:02; 25.03 15:15; 25.03 15:35; 26.03 14:51; 30.03 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikesi naisi on ka ikka omajagu ju. Kahjuks on aga näha, et keskmisest pikemad mehed (1.80-1.90) eelistavad just omale kõrvale minimõõdus naisi, kes oleksid just sobilikud lühematele meestele.Ja kõnnivadki nagu lapsed käekõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav paar on selline kus naine on mehest pikem ja kogukam, koos tunduvad nagu ema ja laps. Aga ega armastus küsi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav paar on selline kus naine on mehest pikem ja kogukam, koos tunduvad nagu ema ja laps. Aga ega armastus küsi!

See on ka mulle naljakas ja haletsusttekitav vaatepilt. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 09:18; 25.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikesi naisi on ka ikka omajagu ju. Kahjuks on aga näha, et keskmisest pikemad mehed (1.80-1.90) eelistavad just omale kõrvale minimõõdus naisi, kes oleksid just sobilikud lühematele meestele.Ja kõnnivadki nagu lapsed käekõrval.

Taevale tänu, et see nii on. Lühike mees ja lühike naine on kokku lühikesed lapsed, kes peavad jälle oma komplekse saama, naist otsima, tõestama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 09:11; 25.03 13:02; 25.03 15:15; 25.03 15:35; 26.03 14:51; 30.03 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiselt nagu lähtute inimese kasvust tema üle otsustamisel? Perekool ei väsi üllatamast. Pole siis ime, et pakse häbistatakse ja sõimatakse, tühisust ja välist hiilgust taga aetakse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 12:08; 25.03 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiselt nagu lähtute inimese kasvust tema üle otsustamisel? Perekool ei väsi üllatamast. Pole siis ime, et pakse häbistatakse ja sõimatakse, tühisust ja välist hiilgust taga aetakse…

Ei, ei lähtu. Aga välimus peab olema esteetiliselt vastuvõetav. Ma ei kujutaks ette, et elaksin koos mehega, kelle välimuse juures mind miski tõsiselt häirib. Lühike mees minu jaoks midagi sellist ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.03 09:11; 25.03 13:02; 25.03 15:15; 25.03 15:35; 26.03 14:51; 30.03 14:53;
To report this post you need to login first.

Lühikesekasvulisel mehel ongi võimalus saada endale parim naine – keegi, kelle jaoks kasv ei ole esmatähtis.
Ma olen ise ka lühike ja mehe kasv ei ole mingi selline omadus, mille järgi meest valin. Liiga pika mehega kusjuures on ebamugav tangot tantsida 😉
Küll aga ma tunnen kaugelt ära nn. Napoleoni kompleksiga mehed ja hoian neist kaugele. Üks mu kunagine ülemus oli selline. Võeh.
Tutvusringkonnas on lühikesi mehi küll ja nad kõik on toredad, kusjuures ainult ühel on temast lühem naine, teistel on naine 2-3 cm pikem, mis on ju täiesti ok.

Üks ainus asi, mida lühike mees (nagu ka lühike naine) jälgima peaks – kehakaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saavad nii lühikesi kui pikki naisi tänapäeval, kuid peavad selleks rohkem vaeva nägema ning kõvemad vennad olema kui pikad mehed. Küllalt näinud paare, kus mees naisele õlani. Minugi peika oli 170 cm pikk, tahtsid teda nii 180 kui 160 cm naised. Pildile saamiseks tuleb aga teha kõva häält, olla Mees suure algustähega, jah, omada ka raha või muud sarnast ekvivalenti, näiteks fantaasiat, mis sarnaselt rahale aitab romantiline olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehele on kunagi soovitatud, et võta aasia naine (tai, vietnami) – aasia on ju lühikesi-pisikesi inimesi täis 😛

Mina olen 161 cm pikk naine ja mulle on alati meeldinud näiteks lühikeste meestega tantsida. Sest see on mugav! Endast pikema “kraanaga” ei ole kuigi hea koos tantsida. Mu enda mees on ka lühike. Küllap mehele oli mulle liginemisel tähtis, et ma olen temast lühem. Miks aga mina tema jutule võtsin – tundus huvitav inimene ja lähemal tutvumisel selgus, et ta on isiksuse poolest mulle väga sobiv! Kui isiksused hästi sobivad, ongi omavaheline suhe hea – ega siis sentimeetritega ei suhtes ei olda, suhtes ollakse ikka isiksusega.

Lapsed olid sündides väiksemapoolsed (pea, sünnikaal) ja väiksemaid lapsi on väiksemal naisel lihtne sünnitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suuvärgi abil. Õpi selgeks komplimentide tegemine ja sealjuures kergelt liialdamine, see ongi kogu muusika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 165cm pikk mees ja tunnen, et ükski naine minu poole ei vaata. Samas olen keskmise välimusega. Mida teha?

terve aasia on sinupäralt, pärast eesti naistele sa ei ütle isegi tere enam, nii väärtusetuks on nad sinujaoks muutunud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.03 19:49; 26.03 14:24; 30.03 12:47; 30.03 14:37; 30.03 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaat, mis põnev teema! Lühike mees muretseb oma kasvu pärast ja samal ajal kui pikk naine kohtab endast lühemat meest, tekib hea klapp, hakkab ka teda ikkagi kummitama see pikkuse teema.

Ma ise olen hetkel sarnases olukorras. Olen 180cm ja mul on tekkinud tuttav, kes on 174cm. Ma võiksin meid oma peas paarina näha ja minu jaoks ei olekski see pikkus probleem, sest tema puhul täiesti piisab sellest 174 cm-st, et ma end tema kõrval naisena tunneksin. Ta on lihtsalt piisavalt mehelik, et ma ei pööra pikkusele tähelepanu. Me klapime omavahel hästi ja sellest võiks midagi head tulla, aga lugedes praegu siit perekooli suhtumist “ema-poeg”, “emakompleks” jms, siis see teeb mind kurvaks, kuidas inimesed meid kõrvalt näeksid.
See ei ole küll asi, millel ma laseksin oma valikuid mõjutada, aga see on lihtsalt kurb. Ta on ilus mees – mehelik, hoolitsetud, hea maitsega. Kurb on mõelda, et inimesed tänaval meist möödudes võiks mõelda, et “Selline mees! Kas ta tõesti omapikkust ei leidnud?” või vaatavad mind ja mõtlevad “Nooh, kas selline jupp võetakse endale rahakoti pärast?”. Appi! Kohutav mõelda, mismoodi inimesed sildistavad ja siis tulebki see lühike mees siia ja teeb teema, et kust tema endale partneri leiab, sest aegade algusest on ju olemas kuvand, et lühike mees ei ole piisavalt mees!

Aga soovitus ka pika naise poolt – ära sisenda endale, et sa oled VAID 165cm! Ega see mõtlemine sind pikemaks ei tee, tekitab vaid kompleksi. Pööra tähelepanu oma välimusele – nii riietusele kui üldfüüsisele, ole naiste suhtes tähelepanelik, aga mitte imal. Tee oma pikkusest eelis, et ka pikem naine mõtleks, et näe üks lühike mees suudab olla rohkem mees kui mõni pikk üldse oskakski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 11:39; 26.03 14:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas lühikesed mehed naisi saavad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.