Esileht Kodunurk Kuidas madratsid koos püsivad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas madratsid koos püsivad

Postitas:

Mul on selline voodi, kus pealmised madratsid on 2*90 cm. Kuigi peal on veel omakorda ühes tükis olev kattemadrats (180cm) ja kummiga lina, siis ikkagi on sedasi, et ööga sõidavad need kaks madratsit üksteisest eemale ja keskel on kraav. Kuna voodi oli päris kallis, siis kahjuks pole võimalik osta ühes tükis uut madratsit.

Kuidas teie olete lahendanud probleemi, et hommikul ei peaks kraavis ärkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüaksin panna midagi raami külgedele sissepoole, et madratsid voodiraamis loksuma st laiali vajuma ei mahuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 20:49; 24.03 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esialgu prooviks panna puuvillase kummiga lina ümber tagurpidi. nii et lina on voodipõhja ja madratrsite vahel. madratsid sõidavad vast seepärast, et nad on voodipõhja suhtes libedad.
kui see ei aita, tõmbaks mingi riide või rihma ümber madratsite külgede.

mul on külalistele 2 poroloonist madratsit. külalised magavad nende peal põrandal. aga et need hommikuks üksteisest ei eemalduks, peab olema nende madratsite all vaip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kattemadratsid on madratsimüüjate leiutis, et saaks jälle midagi müüa ja raha võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastate eest ei jäänud mul muud üle, kui suure sukanõela ja tugeva heegelniidiga õmblesin madratsid üksteise külge kinni. Mõlemal oli servas selline kant, mida mööda sai õmmelda. Võimatu oli magada, kuigi voodil olid servad olemas, kuid madratsid ikka ujusid eemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodi raamil siis liiga madalad servad või? Kuidas see võimalik on, et madratsid liiguvad? Või raam laiem kui 180 cm? Mul on nii tugevasti kinni madrats raamis, et üldse millimeetritki ei liigu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 11:11; 24.03 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kattemadratsit pean mina kõige paremaks leiutuseks üldse. Alumine madrats võib olla kuitahes odav, peaasi, et tugevate vedrudega, mis ära ei vaju. Ja siis kattemadratsisse ma investeerin – sellega saab sättida magamise endale nii pehmeks kui tahad. Lisaks püsib lina selle all ideaalselt korras ja ei pea seda paksu madratsi alla toppima, mis on eriti ebamugav, kui madratsid on raamis korralikult kinni ega liigu seal. Nüüd sain aru ka, miks teil madratsid sõidavad – kui lina toppimine paksu madratsi alla on mugav, on järelikult raam liiga suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 11:11; 24.03 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lina kattemadratsi all?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 20:49; 24.03 17:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kuidas madratsid koos püsivad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.