Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mees tagasi saada?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kuidas mees tagasi saada?

Postitas:

Mina ja mees olime koos 3 aastat, koos küll ei elanud, ent viimasel ajal hakkas mees seda juba mainima, et võiksime ka kokku kolida ja tegi plaane selleks. Siis eelmisel sügisel ta lihtsalt lõpetas päevapealt minuga igasuguse suhtlemise ja peatselt sain teada ka põhjuse-ta oli endale leidnud mingi 20-aastase tibi, kellega nad nüüd 5 kuud juba koos on olnud-nemad ka koos ei ela. Minuga mees ei suhtle, keeldub rääkimast, kohtumast, selgitamast, miks ta meie plaanid tuulde lasi, aga mina jälle ei suuda temast üle saada, loodan teda endiselt tagasi saada, sest ma ei ole suutnud teda unustada. Ärge soovitage mulle, et leia uus mees ja ela oma elu, ma olen proovinud leida teisi mehi, aga ma mõtlen endiselt temast ja sellest, et ma ei usu, et ta mind enam ei armasta. Kas olukord on tõesti täiesti lootusetu kui mehel on minu kontaktid alles, aga ta pole minuga üldse suhelnud? Kas kellelgi on mees tagasi tulnud ja kui kaua see võttis ning mida te selleks tegite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.04 11:46; 02.04 11:56; 02.04 12:04; 02.04 12:20; 04.04 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ei ole ju meest olnud. Nutta taga lörrilainud suhet, sest sina keeldud uskumast, et tema sind enam ei armasta? Pole vist eriti täiskasvanulik. Ilmselt oli mehel põhjus, miks ta sulle midagi rääkida ei taha, lepi sellega ja liigu edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 11:53; 02.04 12:01; 02.04 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sul ei ole ju meest olnud. Nutta taga lörrilainud suhet, sest sina keeldud uskumast, et tema sind enam ei armasta? Pole vist eriti täiskasvanulik. Ilmselt oli mehel põhjus, miks ta sulle midagi rääkida ei taha, lepi sellega ja liigu edasi.[/tsitaat]

Ma just ütlesin, et ma ei soovi kommentaare stiilis \”ära ulu ja liigu edasi, sul polnud meest, mehel on põhjus, miks ta sulle midagi ei räägi\” ja siis ikka leidub mõni lammas, kes tuleb siia tänitama, et liigu edasi. Ei mõtlegi, et sa teaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.04 11:46; 02.04 11:56; 02.04 12:04; 02.04 12:20; 04.04 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma just ütlesin, et ma ei soovi kommentaare stiilis \”ära ulu ja liigu edasi, sul polnud meest, mehel on põhjus, miks ta sulle midagi ei räägi\” ja siis ikka leidub mõni lammas, kes tuleb siia tänitama, et liigu edasi. Ei mõtlegi, et sa teaks. [/tsitaat]

Stalker 😀 Eks sa siis võitle \”oma mehe\” eest, kui see alandus on väärt seda, et \”tagasi saada\” mees, kes sind ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 11:53; 02.04 12:01; 02.04 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Stalker 😀 Eks sa siis võitle \”oma mehe\” eest, kui see alandus on väärt seda, et \”tagasi saada\” mees, kes sind ei taha.[/tsitaat]

Miks ta ei peaks mind tahtma siis? Kuidas sina tead, mida ta tahab? Mina ei ole mehe suust kunagi kuulnud lauset, kus ta oleks öelnud, et ta ei taha mind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.04 11:46; 02.04 11:56; 02.04 12:04; 02.04 12:20; 04.04 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks ta ei peaks mind tahtma siis? Kuidas sina tead, mida ta tahab? Mina ei ole mehe suust kunagi kuulnud lauset, kus ta oleks öelnud, et ta ei taha mind. [/tsitaat]

Jah, eks ta sellepärast uue ja noorema otsiski, et ta tegelikult sind tahab…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 11:53; 02.04 12:01; 02.04 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma just ütlesin, et ma ei soovi kommentaare stiilis \”ära ulu ja liigu edasi, sul polnud meest, mehel on põhjus, miks ta sulle midagi ei räägi\” ja siis ikka leidub mõni lammas, kes tuleb siia tänitama, et liigu edasi. Ei mõtlegi, et sa teaks. [/tsitaat]

Kõige suurem lammas antud loos oled Sina ise ja väga kurb, et sa ise sellest aru ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kõige suurem lammas antud loos oled Sina ise ja väga kurb, et sa ise sellest aru ei saa.

[/tsitaat]

Miks mina lammas olen? Kas sellepärast, et ma ei usu, et ta selle 20 aastasega veel jäänud on või et ma ei usu, et ta minu vastu ükskõikne on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.04 11:46; 02.04 11:56; 02.04 12:04; 02.04 12:20; 04.04 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, eks ta sellepärast uue ja noorema otsiski, et ta tegelikult sind tahab…[/tsitaat]
Temaalgataja ise on kirjastiili järgi otsustades 15:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks ta ei peaks mind tahtma siis? Kuidas sina tead, mida ta tahab? Mina ei ole mehe suust kunagi kuulnud lauset, kus ta oleks öelnud, et ta ei taha mind. [/tsitaat]
Aga sa mine ja küsi otse: kas sa ei taha mind enam? Miks?

Üldiselt uue partneri leidnud meest tagasi tahta on sügavalt mõttetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– käisite kolm aastat ilma kokkukolimiseta
– mees lõpetas suhte ilma selgitusteta
– tal on uus suhe noore naisega
– tal on su kontaktid ja ta pole sügisest saadik sinuga ühendust võtnud.

ja sa arvad, et ta EI OLE su vastu ükskõikne?

hmmm.

/naer saalis/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HAAHAHAHAHAAA , naljatilk 😀 Esiteks, mis see uue naise vanus siia puutub? Teiseks puudub sul igasugune enesekriitika, miks muidu tundub sinu jaoks nii uskumatu, et mees sind enam ei taha. Ma ei soovitaks sul isegi uut meest otsida, sest vaene vennike, kes sellise sõgeda eide otsa satub.. Tule maa peale ja saa aru, et mees leidis endale uue, parema ja noorema ning sulle ei vaevu midagi selgitama ilmselt selle pärast, et sa pole seda väärt 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ärge nähke vaeva selle teemaga, tegu on sari-segasega, kes siin pidevalt samu teemasid treib, et mees ei võta ühendust enam ja ise ta arvab, et seetõttu kuna mehel on nii tugevad tunded ta vastu jne, et tegelikult on elu armastus.
Üks ühele sama kirjutaja, sama jahuga. Esimene teema oli see \”mul on piinlik\” mis on juba legendiks siin saanud:)[/tsitaat]

mhmh, mul on \”piinlikud\” teemad loetud 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei ole mehe suust kunagi kuulnud lauset, kus ta oleks öelnud, et ta ei taha mind. [/tsitaat]

See, et sind viis kuud järjest ignotud on, võiks nagu väikese vihje anda vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga inimesed kasutavad tihti facebooki kui näiteks koer on ära jooksnud, mõned pakuvad leidjale, kes koera kenasti koju tagasi toob lausa vaevatasu… Sa räägid ka mehest nagu eraomandist, et võeti ära ja tahan nüüd tagasi. Andke tagasi, minu oma! Mul on seda veel vaja! Kes kurat julges ära võtta!?
Kindlasti võiksid ka Cosmot lugeda, seal ka igast nippe kuidas meest tagasi saada, kinni hoida jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul mittemingisugust eneseväärikust ja eneseuhkust ei ole, teemaalgataja? Mine ometi oma eluga edasi, mitte ära ripu mehe küljes, kes sinust absoluutselt pole huvitatud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 14:20; 03.04 22:14; 03.04 23:00; 04.04 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on lootust oma \”mees\” tagasi saada siis, kui see 20-aastane tibi mehele tänaval vastu jalutab ja ütleb, et tal on piinlik.
Siis ongi ring täis ja lõputiitrid võivad tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgatajal on lootust oma \”mees\” tagasi saada siis, kui see 20-aastane tibi mehele tänaval vastu jalutab ja ütleb, et tal on piinlik.
Siis ongi ring täis ja lõputiitrid võivad tulla.
[/tsitaat]
Heee, aga ega see tibi ainuke 20-aastane ei ole….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 14:20; 03.04 22:14; 03.04 23:00; 04.04 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt helista talle, et piinlik lugu aga sul on piinlik, või saada sms \”Piinlik\” numbrile…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lihtsalt helista talle, et piinlik lugu aga sul on piinlik, või saada sms \”Piinlik\” numbrile…[/tsitaat]
Kas sa üldse lugesid teemat!Teemaalgataja suhtled mehega viimati sügisel. See mees on ammu unustanud teemaalgataja, huvipuudus täielikult! Milleks veel mingeid totakaid sõnumeid saata? Et ennast veel rumalamaks teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 14:20; 03.04 22:14; 03.04 23:00; 04.04 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa üldse lugesid teemat!Teemaalgataja suhtled mehega viimati sügisel. See mees on ammu unustanud teemaalgataja, huvipuudus täielikult! Milleks veel mingeid totakaid sõnumeid saata? Et ennast veel rumalamaks teha?[/tsitaat]

ja sina lugesid teemat??? 🙂

piinlik…

SEE TEEMA ON LIBALIBALIBALIBA
Jõuab kohale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa üldse lugesid teemat!Teemaalgataja suhtled mehega viimati sügisel. See mees on ammu unustanud teemaalgataja, huvipuudus täielikult! Milleks veel mingeid totakaid sõnumeid saata? Et ennast veel rumalamaks teha?[/tsitaat]

Ma ei usu, et ta mind unustanud on. Pealegi on tal mu kontaktid kenasti alles, ainult et ta keeldub minuga rääkimast ja ma ei tea seda põhjust, miks. Seda ma ei tea kas huvipuudus või lihtsalt jonnib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.04 11:46; 02.04 11:56; 02.04 12:04; 02.04 12:20; 04.04 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Johhaidii, mu eksidel on mu kontaktid ka alles. Kas see tähendab, et olen neil ikka veel südames?

Kes selles piinlik naljast aru ei saanud, otsige see Piinlik teema üles 😀

Teemaalgatajat ma kardaks. Tõsiselt jube maniakaalne inimene 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei usu, et ta mind unustanud on. Pealegi on tal mu kontaktid kenasti alles, ainult et ta keeldub minuga rääkimast ja ma ei tea seda põhjust, miks. Seda ma ei tea kas huvipuudus või lihtsalt jonnib. [/tsitaat]
Aga sina ära jonni ja mine oma eluga edasi.
Nagu oleks mehed maailmast otsa saanud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 14:20; 03.04 22:14; 03.04 23:00; 04.04 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<em class=”d4pbbc-italic”><span class=”d4pbbc-font-size” style=”font-size: 10px”>Kägu kirjutas:</span>

Sul ei ole ju meest olnud. Nutta taga lörrilainud suhet, sest sina keeldud uskumast, et tema sind enam ei armasta? Pole vist eriti täiskasvanulik. Ilmselt oli mehel põhjus, miks ta sulle midagi rääkida ei taha, lepi sellega ja liigu edasi.

Ma just ütlesin, et ma ei soovi kommentaare stiilis \”ära ulu ja liigu edasi, sul polnud meest, mehel on põhjus, miks ta sulle midagi ei räägi\” ja siis ikka leidub mõni lammas, kes tuleb siia tänitama, et liigu edasi. Ei mõtlegi, et sa teaks.

Oled mehe tagasi saanud või mis teist sai, kuidas asi edasi läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled mehe tagasi saanud või mis teist sai, kuidas asi edasi läks?

Edasi sai see, et tuli Kodutunne ja pandi uued kahhelkivid vannituppa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas preili Piinliku lugu oli tõesti juba üle 4 aasta tagasi? Tundub, nagu oleks see olnud alles eile…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<em class=”d4pbbc-italic”><span class=”d4pbbc-font-size” style=”font-size: 10px”>Kägu kirjutas:</span>

Kägu kirjutas:

Stalker ???? Eks sa siis võitle \”oma mehe\” eest, kui see alandus on väärt seda, et \”tagasi saada\” mees, kes sind ei taha.

Miks ta ei peaks mind tahtma siis? Kuidas sina tead, mida ta tahab? Mina ei ole mehe suust kunagi kuulnud lauset, kus ta oleks öelnud, et ta ei taha mind.

ta ütles seda ju enda käitumisega ülimalt otsekoheselt ja üheti mõistetavalt. mis ütlemist Sa veel tahad?

oh püha püss, kui vana lugu. aga ära ka enda kommetaari ei kustuta 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mees tagasi saada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.