Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada endale ilusaid tugevaid ja hoolitsetud küüsi?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kuidas saada endale ilusaid tugevaid ja hoolitsetud küüsi?

Postitas:

Selline mure, et olen söönud apteekri soovitatud vitamiine päris pikka aega, kasutanud tugevdavat lakki, aga küüned ikka murduvad kergesti. Eriti keskmisel ja nimetissõrmel küüs läheb nagu mõlki ja siis murdub.Mõnikord päris kaugelt, mitte lihtsalt küüne otsast. Sooviksin ka nii väga ilusaid küüsi. Mitte mingeid lilleksete ja kivikestega kulliküüsi vaid lihtsalt terveid ja siledaid, paar mm üle sõrmeotste küüsi. Kas geelküüned kahjustavad väga oma küünt( need ju niigi viletsakesed) või saaks niiviisi neid tugevdada, et nad ei murduks enam. Kas keegi oskab head nõu anda palun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 23:05; 20.08 16:57; 20.08 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada sõltub küünematerjal tugevasti geneetikast – kui ikka ei ole antud tugevat küünt, siis pole midagi teha. Mitmel tuttaval on väga haprad küüned ja nemad on läinud geelküünte teed. Endal samas on mul väga tugevad küüned ja ainuke kord, kui vajasid pikalt ravimist, oli peale geellaki kasutamist. Nii et kahe otsaga asi. Kui tahan turgutada küüsi, kasutan küüneõli (Oriflame Nail Food) ja mõjub see väga hästi nii küüntele kui neid ümbritsevale nahale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks hoolitsetud küüsi saab ikka hoolitsedes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks hoolitsetud küüsi saab ikka hoolitsedes.[/tsitaat]

Päriselt? Hea, et ütlesid, ma ei teadnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks hoolitsetud küüsi saab ikka hoolitsedes.[/tsitaat]

Tore, et sa nii asjalikult vastata oskad! Ehk oskad veel veidi nõu anda, et milles peaks see hoolitsus seisnema, kui teemaalgatuses kirjeldatud abinõud ei ole tulemusi andnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 23:05; 20.08 16:57; 20.08 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitasid vitamiinid nahale, küüntele ja juustele.

Mul on terve elu olnud lühikesed küüned, murduvad, haprad. Toitumine on okei. Hakkasin kasutama vitamiine, kuna kingiti, ise poleks ilmselt kunagi ostnud. Aitas ja kasutan siiani – pikad, tugevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kiskja11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul aitasid vitamiinid nahale, küüntele ja juustele.

Mul on terve elu olnud lühikesed küüned, murduvad, haprad. Toitumine on okei. Hakkasin kasutama vitamiine, kuna kingiti, ise poleks ilmselt kunagi ostnud. Aitas ja kasutan siiani – pikad, tugevad. [/tsitaat]

Aitäh vastamast! Olen samuti vitamiine söönud. Juuksed kasvavad mis mühin, on paksud ja terved, ka küüned kasvavad suht kiiresti, aga vot see mis puudub on küünte tugevus. Eks ma pean ikka need geelküüned ära proovima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 23:05; 20.08 16:57; 20.08 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selline mure, et olen söönud apteekri soovitatud vitamiine päris pikka aega, kasutanud tugevdavat lakki, aga küüned ikka murduvad kergesti. Eriti keskmisel ja nimetissõrmel küüs läheb nagu mõlki ja siis murdub.Mõnikord päris kaugelt, mitte lihtsalt küüne otsast. Sooviksin ka nii väga ilusaid küüsi. Mitte mingeid lilleksete ja kivikestega kulliküüsi vaid lihtsalt terveid ja siledaid, paar mm üle sõrmeotste küüsi. Kas geelküüned kahjustavad väga oma küünt( need ju niigi viletsakesed) või saaks niiviisi neid tugevdada, et nad ei murduks enam. Kas keegi oskab head nõu anda palun.[/tsitaat]Minul on terve elu olnud kihistuvad küüned. Kasutasin ka igasuguseid ravilakke ja neelasin tablette – ei midagi.
Lõpuks lasin geeliga katta. Kandsin umbes aasta. Peale geeli eemaldamist olid küüned eriti õhukesed ja pehmed, kuni välja kasvasid. Ja peale seda on mul normaalsed tugevad küüned.
Ainus, mida ma teha ei tohi, on küüsi lakkida – nii kui lakk pikemalt peal, on kihistumishäda jälle platsis ja küüned umbes kuu aega katkised ja koledad. Siis kasvavad välja ja on taas terved ja tugevad.
Nii et ma arvan, et võti on neid mitte lakkida. Ka mitte mingite ravi- ja tugevdavate lakkidega, sest lõppkokkuvõttes need siiski kuivatavad küünplaati. Pigem ööseks mingi toitva õliga sisse masseerida, ja nii vähemalt kuu või kaks. Vaata, kas aitab ehk sinule ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka hädas ja kahjuks pole midagi aidanud. Mul üks sõbranna on kosmeetik ja küünetehnik. Ei osanud ka tema mind aidata. Lasin tal aasta jagu geelküüsi teha. Huvitav oli see, et algul seisis vähemalt geel hästi peal ja tõesti saingi nautida lõpuks oma ilusaid käsi. Aga kui pani peale juba 3.-4. geeli, siis hakkas ka geel juba 3-4 päeva pärast panekut murenema. Muidu peaks 2 nd vastu pidama. Täitsa õudus. Vahepeal pidasin 2-3 kuud pausi. Pärast seda jälle algul esimesed korrad pidas paremini vastu, pärast enam mitte. Aga vähemalt ei teinud geel mu oma küüsi hullemaks. Ilmselt see polegi võimalik:( Ma olen kasutanud igasuguseid küüneõlisid ja kalleid kätekreeme, söönud vitamiine. Ei mingit kasu. Kummaline on veel ka see, et juuksed on mul väga head. Terved ja paksud siiamaani, kuigi olen neid 20 aastat värvinud ja ka hulgaliselt keemilisi teinud u 30 aasta vältel. Tegelikult vist küüsi ja juukseid seostatakse omavahel, arvan seda selle järgi, et nt toidulisandid on “küünte ja juuste tugevdamiseks”, et siis peaks küüned ja juuksed omavahel nagu seotud olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii kaua, kui kasutasin Micro Cell 2000 ravilakki, olid küüned korras, pool aastat vast järjest. Kui jätsin lakitamise ära, olid küüned hullemad, kui enne. Lasin panna geelid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus asi, mis minu küüned pikaks ja tugevaks tegi, oli sihikindel läbimõeldud tervislik toitumine rohkete puuviljade-juurviljadega ja õigete rasvadega. Viis kuud õiget toitumist ning ma sain esimest korda elus terved pikad tugevad küüned. Ilmselt hakkasid need tugevuse märke siiski juba varem näitama, ei jälginud nii täpselt, sest mu söömiseesmärk oli midagi muud. Tavapärasele toitumisele tagasi minnes kaotasin umbes viie kuu pärast ka oma ilusad küüned. Minu tavapärane toitumine ei ole teab mis ebatervislik, vaid ma arvan, et ma lihtsalt ei tarbi siiski piisavalt värsket.

Olen kandnud ka neli kuud Gelishiga lakitud küüsi. Kui lakk oli peal, siis olid küüned tõesti ilusad ja pikad, kuid pärast nelja kuud lakikihi all olemist tundsin, et küüned rohkem ei jaksa ning tulemuseks olid nõrgemad ja kahjustunumad küüned kui enne lakkimist.

Seega soovitan sihikindlat läbimõeldud küüsi toitvat toitumist. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omega3 pidi aitama, mut tuttav hakkas hommikutyi chjia seemneid sööma, kas siis pudru ja müsli peale ja küüned hakkasid mühinal kasvama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult vist küüsi ja juukseid seostatakse omavahel, arvan seda selle järgi, et nt toidulisandid on “küünte ja juuste tugevdamiseks”, et siis peaks küüned ja juuksed omavahel nagu seotud olema?[/tsitaat]

Siis järelikult on organismis vitamiinidega korras ja asi geneetiline.

Mul on samuti paksud, kiiresti kasvavad juuksed, ent nirud küüned. Õlitamise ja hea tugevdajaga (OPI) vähemalt ei kihistu, 2-3 mm kasvavad välja ka.
Kunagi häiris see rohkem, aga nüüd ei näe vaeva, las olla siis lühikesed, peaasi, et hooldatud. Aitab ka õige küünekuju. Mulle tundub, et kandilisema kuju puhul kipuvad õhukesed ja kihistuvad küüned rohkem kuluma ja murduma, ümmargune on rohkem traumade eest kaitstud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean seda muret. Kannatasin ja mässasin ei aidanud ei vitamiinid ega küünekreemid. Ligi kaks aastat tagsi lasin panna geelküüned. Olen ülirahul Jah tüütu on seal hoolduses käija aga midagi pole parata. Minul on küll geel väga korralikult püsinud. Samas pean ütlema, et alles kolmanda küünetehniku juures jäin tulemusega väga rahule. Geel püsib ja kuskilt miskit ei murene. Küüned alati hoolitsetud. Käin hoolduses korra kuus. Mõnikord ka tihedamini, kui on tulemas erilisi sündmusi või lihtsalt tahan vaheldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu üks siin mainis, siis olen ka mina küüned tugevaks saanud ainult Microcell 2000ga. Kahjuks on tõesti nii, et iseenesest see lakk ei tugevda vaid jätaks nagu mingi tugevama kihi küüntele peale. Kui enam ei laki, on küüned jälle nõrgad. Ja tulebki iga päev küüntega tegeleda, mis on aeganõudev ja mingil ajal ma väsin sellest ja lasen käest.
Nii kui küüned jälle haprad, hakkan neid närima. Seda ma olen juba lapsestsaati teinud. Ongi nagu suletud ring. Küüned on nõrgad ka sellepärast, et neid närin ja närin neid sellepärast, et nad murduvad.
Küünte lakkimise vahel lasen neil ka puhata, õlitan ja kreemitan.
Praegu jälle tegelen kasvatamisega. Peangi jälle uue laki ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid ka väga haprad küüned, kui kasvasid üle naha juba 3mm ja juhtusin küünt kuhugi vastu ära lööma, siis lihtsalt küüned murenesid ära! Keegi ei suutnud seda uskuda, aga küüned olid nagu vana rabe plastik.
Ei julgenud küüsi lakkida ka, sest kardsin, et see kahjustab veelgi neid. Aga tegelikult ilmselt mitte. Ma ei tea, mis asi see täpselt mu küüntele elu andis, aga viimased 2 aastat on mul ilusad pikad küüned, ei murene, on elastsed. Hakkasin käsi korralikult kreemitama, rohkem vett jooma ja mis kõige parema efekti andis oli see, et hakkasin kasutama küüneõli (täpsemalt Oriflamei oma, aga eks nad on kõik sama toimega). Proovi vähemalt. 2-3 õhtut järjest teed, siis peaks juba tulemusi näha olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada endale ilusaid tugevaid ja hoolitsetud küüsi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.