Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada juuksed pehmeks?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas saada juuksed pehmeks?

Postitas:

Ma elan ühes koledasti kareda veega kohas (ei ole Eestis, ikka kordades hullem kui Tallinna vesi nt). Iga kord kui koju tulen ja pead pesen, siis imestan, et oh, millised imelised pehmed juuksed mul on ja oi kui kaua nad puhtad püsivad. Siis tulen siia tagasi ja juba pärast esimest pesu on juuksed jälle karused, särtsu täis, rasked ja muutuvad ühe päevaga rasuseks. Ma olen nii tüdinenud. Mul on ilusad m6nusad juuksed ja siin pead pestes ei saa ma seda m6nusat pehmust mitte kunagi tunda.
Lugesin soovitust, et tuleb panna viimasele loputusveele äädikat hulka, see pidi vee pehmeks tegema. No panin. Kurat, see küll hea n6u ei ole! Mul jäid juuksed äädika järgi l6hnama, peanahk kipub sügelema nüüd ja pesu ajal läks veel sorts silma ka. Juuksed ikka ei ole pehmed. Ei saa küll hakata iga pesu ajal äädikalahusega solberdama.
Sügavpuhastava shampooniga pesen aeg-ajalt, ei tee see ka mingeid imesid.
Kas keegi oskab veel midagi soovitada? Äkki on olemas mingi spetsiaalne kareda vee vastane shampoon? Ma tahan oma m6nusaid juukseid tagasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa juukseõli kasutad? See teeb küll juuksed siidisemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äädikat tuleb vähekene panna, nii et mingit haisu ei oleks, aga vesi oleks pehme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma koguseid täpselt ei tea aga ma panen ühe suure pesukausi sisse u 0.5-1 klaasi õunasiidriäädikat (apple cider vinegar) ja ülejäänud osa vett, siis loputan juukseid niimoodi pea alaspidi, et nägu ja silmad sellega eriti kokku ei saa. Lõhna on tunda siis kui juuksed veel niisked, aga kuivadel juustel enam mitte, olen mehel isegi lasknud kontrolliks ka üle nuusutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeda vett või kogu vihmavett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas saada juuksed pehmeks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.