Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuda tagarääkijast sõbrannasse.?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kuidas suhtuda tagarääkijast sõbrannasse.?

Postitas:

Sain täna šoki osaliseks.Sõbranna,keda tunnen juba aastaid ja silme ees on mesimagusa jutuga.Oli minu meestuttavale rääkinud minust asju,mis olid valed ja mind halba valgusesse jätvad.Kas näidelda kaasa ,et ma midagi ei tea tema salakavalast ja õelast loomusest ja võtta seisukoht ja vähendan temaga läbikäimist,suhtlust?Blokeerida oma elust täielikult välja ilma midagi talle selgitamata.?Arvan,et ta kadestab minu elu,elamist ja kõike seda mida temal ei ole.Minul on korralik kodu ja kodus kodutunne.Tema peab oma kasse ja oma elamisse kedagi ta seetõttu kutsuda ei julge,kuna elamine lausa haiseb kasside väljaheidetest.Ta käib nädalalõppudel kodust ära ja tagasi tulles on korteri põrand kasside väljaheidet täis.Muidu võõraste inimeste keskel on nii malbe ja korraliku olemisega naine.Aga tegelikult ongi päris salalik ,roomav madu.Tahaksin talle näkku karjuda ja läbi sõimata, aga siis ta naudiks oma tehtud tööd,salgaks ja tunneks sellest naudingut.Kuidas sellisele koht kätte näidata.?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.02 01:39; 15.02 08:17; 15.02 10:22; 15.02 14:57; 16.02 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline kool väljastab idioote, kes lõpetavad küsilause punkti ja küsimärgiga? Kuidas on võimalik elu jooksul mitte ühtegi raamatut läbi lugeda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oleks kaks varianti. Esimene see, et ma hakkaks temast eemale hoidma, lõpetaks suhtluse. Ja kui ta tuleks asja uurima ja küsima, et miks. Siis ütleksin, et sa rääkisid tollele inimesele minust seda ja seda. Ja suudaks ilma karjumata seda öelda. Kui ta küsima ei tule, siis järelikult jõudis ise arusaamisele põhjusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 07:37; 15.02 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

punkti järgi käib tühik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan ,et olen selline idioot ja tegin näpuvea,punkt ja küsimärk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.02 01:39; 15.02 08:17; 15.02 10:22; 15.02 14:57; 16.02 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan ,et olen selline idioot ja tegin näpuvea,punkt ja küsimärk.

Selles lauses teed veel rohkem vigu. Mul oleks küll raske sinusugusest inimesest mitte tuttavatele rääkida, et see on kirjaoskamatu ja võibolla ka väga rumal, sest miski hariduslik pole talle seni külge hakanud. Räägiksin. Sest see on tõde.

Ok, aga selles teemas polnud juttu tõest. Räägiti ju valet kokku. Kuid sellel hariduse teemal veel seda, et kui inimene teab, et tema tuttav või sõber on probleemiga kimpus(kirjutamine sinu jutu järgi), siis ta teab, et see on inimese omapära ja probleem, ja milleks śellist asja minna rääkima kolmandale isikule, et – kuule, tead seda, et x on düsgraafik või, kirjutab valesti. Minu lähendae on selle probleemiga sündinud ja sellega aastaid tegelenud ja saanud ravi ja õpet ja ka suure inimesena võib teha vigu, mida teised ei tee. Ja selle diagnoosi pani talle arst, lapsena. Miks peaks sellist kaasasündinud nö haigust siis terved inimesed suusoojaks suurte inimestena levitama, et näe, selle see viga ja sellel see haigus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 07:37; 15.02 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ajab siin lollakaid kirjavigu taga.No olen kirjaoskamatu,mida ma teha saan,kui ei ole eesti koolis käinud?Aga selliseid tähenorikaid ma ka enese ellu ei laseks ja veel vähem sõbrannaks.Mis kasu on sellest,kui muidu on ideaalne ,kirjutab ilma vigadeta aga on reetur ja kasuahne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.02 01:39; 15.02 08:17; 15.02 10:22; 15.02 14:57; 16.02 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei soovi selle naisterahavaga enam suhelda siis ära suhtlegi. Aga minu soovitus on – jää rahulikuks, ära karju ega käratse veletajaga. See, kes enesevalitsuse suhtluses kaotab on juba natukene veider isend minu jaoks. Ju on ikka midagi viga kui ei saa ilma karjumata ja märatsemata olla, mis sest et nii vihane, et kõrvust tuleb auru välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, selliseid silmakirjalikke ja kahepalgelisi inimesi on elus palju ja sa ei pea nendega suhtlema, kuid kui tegu sinu lähedase hea sõbrannaga, keda usaldasid, siis võiks selliste tegude pärast teda ignoreerida küll.
Oma kahepalgelist iseloomu ja silmakirjalikkust võiks ta häbeneda.
Kas see inimene saab aru, et riskib hea sõbra kaotusega? Kui ta seda ei tunnista, siis võtagi teda sellise ebausaldusväärse silmakirjanikuna, kellest ka teised ei pea.

Meil ka sõpruskonnas selline inimene, kes enda upitamise eesmärgil hakkas paari inimest halvustama ja taga rääkima asjades, mis tõsi pole. Üks neist inimestest, keda naeruvääristati oli tagakiruja enda abikaasa. Peale selle regulaarse kahepalgelisuse ilmsikstulekut pole nende inimeste omavaheline liit enam kuigi tugev.
Sõbrad igatahes ignoreerivad nüüd kahepalgelist naeruvääristajat. See inimene aga ikkagi on nn iseendaks jäänud ja oma “halvamaigulist tegevust” kahetsenud pole, vabandanud samuti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et oled leidnud endale võrdväärse sõbranna. Või mida sa ise siin teed, kui see pole taga rääkimine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et oled leidnud endale võrdväärse sõbranna. Või mida sa ise siin teed, kui see pole taga rääkimine?

Kõige paremini olukorda iseloomustav kokkuvõte. Kas teise elu ja loomapidamise kommenteerimine avalikus foorumis pole tagarääkimine ja laimamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna šoki osaliseks. Sõbranna, keda tunnen juba aastaid ja silme ees on mesimagusa jutuga. Oli minu meestuttavale rääkinud minust asju, mis olid valed ja mind halba valgusesse jätvad.

Kas selline siis on tõeline sõbranna???
Saa oma šokist üle ja lülita ta välja; kuidas sellise asja jaoks peab üldse mingit anonüümset nõu küsima?

Olgu tal selle kassikakaga lood kuidas on…las astub sisse või istub sisse, mis vahet seal enam on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel kui ma saan aru, et mu sõbranna mind endast halvemaks peab, siis on sõprus niikuinii läbi. Aga ilmselt sõbranna sai aru, et sa end tähtsamaks kaunimaks ja ilusamaks pead. Ilmselt oled sa seda siiski oma tuttavatega arutanud. Ühiste sõpradegagi ehk. Ja su sõbranna sai seda teada. Ta siis jagas ka sinu kohta infot sellele ühisele meestuttavale. Ilmselt isegi ei valetanud, pani vaid ehk veidi värvi juurde…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ajab siin lollakaid kirjavigu taga.No olen kirjaoskamatu,mida ma teha saan,kui ei ole eesti koolis käinud?Aga selliseid tähenorikaid ma ka enese ellu ei laseks ja veel vähem sõbrannaks.Mis kasu on sellest,kui muidu on ideaalne ,kirjutab ilma vigadeta aga on reetur ja kasuahne.

Ka vene ning inglise keeles käib kirjavahemärgi järel tühik. Ja on jah sul lollakad kirjavead ????

Sitastiütlemise järele “:)” panemine on ka paras põhikooli tase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahtsin teada foorumis osalejate arvamust sellise sõbranna suhtes,keda tean kauemat aega aga tundma sain alles nüüd.Tegemist ei ole mingi armuafääris meestuttavaga,aga tuttavaga kellega soovis mu sõbranna tutvudTutvustasingi ja siis hakkas hoopis minust igasugust juttu ajama sellele mehele,kellega mina nemad tuttavaks tegin.Minule rääkis see mees tagasi.Olen tänulik ja mul on hea teada,mis minust arvatakse ja kelleks mind peetakse?tahtsin ainult teada ,kuidas suhtuda.Olengi rahulik ja otsustasin edasi suhelda oma sõbrannaga aga nüüdseks tean ,et teatud piirini.Enese hinge ma talle avama ei hakka.Keegi mainis ,et mis mina ise teen siin k,kui ka avalikult kritiseerin tema elamist.Meie erinevus mu sõbrannaga ongi see,et mina tahan panustada oma kodusse aga tema panustab oma sissetulekud Spaadesse ja reisidele.Võtab reisile minekuks kiirlaenusid ,aasta otsa maksab,elab kuivanud leiva peal,sest hoiab taas kokku raha,et uuesti reisile minna.Mina olengi tema silmis rumal,sest mina ei taha viimaste rahade eest reisile minna,et tagasi tulles otseselt nälgida.Aga minu pool meeldib tal küll istuda ja süüa sooja toitu ja kohvitada.Sõbrutsen edasi aga enese koju ma teda enam ei kutsu ja süüa ka ei paku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.02 01:39; 15.02 08:17; 15.02 10:22; 15.02 14:57; 16.02 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis pagana sõbranna see sihuke on? Ongi salalik madu, ütled? Et oled kogu aeg aru saanud, et sõbrustad salaliku maoga ja mõnuga teisi taga tõmmanud koos temaga. Nüüd äkki tõmbas ta SIND taga – usud, et esimest korda või?
Küll koer koera tunneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrutsen edasi aga enese koju ma teda enam ei kutsu ja süüa ka ei paku.

Õige! Ära kutsu ja paku jah! Näita reisijast-reeturile koht kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka selliseid mehi, kes poole juurde panevad. Kui hästi sa seda meest tunned? Kunagi ei tea, kes su sõber on ja kes ei ole. Võib-olla on sõbranna uss, võib-olla hoopis see mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene rääkis Sinust halba sooviga Sind kahjustada, siis mis “sõbrannast” saab üldse juttu olla. Milleks hoida oma elus inimesi, kes tahavad sind kahjustada? Ise kontakti ei võta ja kui tuleb otsima, siis ütled viisakalt, et tänan, ma ei soovi sinuga rohkem suhelda, sest mulle ei meeldi viis, kuidas sa minust teistele räägid. Ma ei soovi sind oma ellu, head aega. Rahulikult, sõbraliku tooniga. Kui juhuslikult kokku saate, siis teretada võib ikka, sest ega teretutvus veel mingit sõprust tähenda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei häirigi see ,et ta mind taga räägib.On isegi hea meel ,et andis põhjuse temaga mitte suhelda .Häiris pigem see minu pool õgardamine.Ma ei ole rikas.ostsin oma koolist koju tuleva lapse jaoks häid küpsiseid,panin laua peale valmis,et kui mu pojake tuleb,saab neid süüa.Siis tuli see n.õ.sõbrannaks tegev tuttav,istus kõõgis laua taha ja hakkas neid küpsiseid sõõma.Tõstsin eemale ja õelsin ,et need on mu poja jaoks.Tema aga kugistas neid edasi.Siis võtsin laua pealt ära ja panin kappi.Ma ei tea mida selline käitumine näitab?Eile tegin selgeks,et ma ei soovi temaga rohkem suhelda.saatis sõnumeid,blokeerisin need ka ära.Mul ei olegi vaja selliseid tuttavaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.02 01:39; 15.02 08:17; 15.02 10:22; 15.02 14:57; 16.02 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellistega ära suhtle, sa ei kaota midagi. Ja oma pojakesele tee parem koolist tulekuks sooja toitu, mitte küpsiseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et oled leidnud endale võrdväärse sõbranna. Või mida sa ise siin teed, kui see pole taga rääkimine?

Kõige paremini olukorda iseloomustav kokkuvõte. Kas teise elu ja loomapidamise kommenteerimine avalikus foorumis pole tagarääkimine ja laimamine?

On oluline vahe, kas juttu on anonüümse kirjutaja anonüümsest sõbrannast või räägitakse enda ja sõbranna ühisele tuttavale sõbrannast halba, liiatigi veel asju, mis pole tõsi. Sinu loogika järgi ei tohiks foorumis mitte keegi mitte kellegi kohta tagaselja midagi paha öelda, siis on kohe tagarääkimine, kuigi nii postitajad kui need, kellest räägitakse, on anonüümsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mida siin miinustatakse. Pooled postitused Perekoolis kubisevad ju kirjavigadest.

Mul on kolm korda elus sellist asja juhtunud nagu teemaalgatajal. Olen need inimesed enda elust välja kirjutanud. Ilma selgitusteta, neile on endale kohale jõudnud. Ei taha enda kõrvale ussitajaid. Kui on sõbranna/sõber, siis selline, keda saab 100% usaldada. Kui tean, et ei saa, siis parem ärgu olgu üldse. Kvaliteet on kvantiteedist olulisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõpetasin ühe sellise “sõbrannaga” üldse suhtlemise. pole elul ilma temata mitte miskit hullu. säästan oma närve. koguaeg leidis kedagi, keda tagant kirjuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuda tagarääkijast sõbrannasse.?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.