Esileht Ilu ja tervis Kuidas taltsutada loomulikke lokke?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kuidas taltsutada loomulikke lokke?

Postitas:

Nojah, selline küsimus ongi.

Tulin just vannitoast ja veendusin taas, et loomuliku lokiga elu on ühtpidi ju tore, aga kui ei taha kogu aeg olla neegrilokiga valge inimene, siis millised on soovitused oma juuste käsitlemiseks.
Kunagi olid mu juuksed natuke lokkis ehk lokid olid aimatavad. Nüüd, peale laste sündi, ei ole mu lokid enam aimavad, vaid viimastel aegadel on võrreldud mind Eva Talsiga (oi, millised vahvad juuksed, nagu Curly Stryngsi lauljannal). Mulle Eva Talsi meeldib väga, aga ma ei tahaks kogu aeg käia ringi sellise pahmakaga.
Nüüd kui ilmad on natukenegi niisked, ei ole hommikusest juuste sirutusest ja muust mudimisest kasu…need elavad mu peas iseenda elu ja nii nagu neile parasjagu sobib.
Millised on teie soovitused oma juustega rahu teha ja nendega hakkama saada? Kiilakaks lõikamine oleks tore, aga …ma ei kanna seda välja, seega seda palun mitte soovitada:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 23:15; 26.08 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, selline küsimus ongi.

Tulin just vannitoast ja veendusin taas, et loomuliku lokiga elu on ühtpidi ju tore, aga kui ei taha kogu aeg olla neegrilokiga valge inimene, siis millised on soovitused oma juuste käsitlemiseks.
Kunagi olid mu juuksed natuke lokkis ehk lokid olid aimatavad. Nüüd, peale laste sündi, ei ole mu lokid enam aimavad, vaid viimastel aegadel on võrreldud mind Eva Talsiga (oi, millised vahvad juuksed, nagu Curly Stryngsi lauljannal). Mulle Eva Talsi meeldib väga, aga ma ei tahaks kogu aeg käia ringi sellise pahmakaga.
Nüüd kui ilmad on natukenegi niisked, ei ole hommikusest juuste sirutusest ja muust mudimisest kasu…need elavad mu peas iseenda elu ja nii nagu neile parasjagu sobib.
Millised on teie soovitused oma juustega rahu teha ja nendega hakkama saada? Kiilakaks lõikamine oleks tore, aga …ma ei kanna seda välja, seega seda palun mitte soovitada:)

ma tean, mida sa tunned.
on olemas mingid juukseõlid erinevatel firmadel, mis muditakse-kammitakse niisketesse juustesse. lõhnavad ka hästi. minule aitab see, kui peale pesu ei lase niisama kuivada, vaid panen seda õli natuke, siis föönitan ja kammiga-harjaga suunan. aga nii kui juhtun vihma saama, elavad nad jälle oma elu.
väidetavalt on Gwyneth Paltrowil ka lokkis juuksed ja ilmselt ta siis triigib, aga taolisi näritud sorakaid nagu temal ma ka endale ei tahaks.
kui pikad su juuksed on? õlani pikkusega on vast veidi lihtsam, lühematega on jamam. mul seisavad nad veel püsti ka, niiet kui föönitan-harjan, siis tuleb selline Marilyn Monroe soeng, aga muidu nagu filmides, kus tegelane elektrit saab, et nägu tahmane ja juuksed peas püsti nagu tulnukal. vahel ma küll tüdinen ja lõikan hästi lühikeseks. keemilist ega triikimist ei ole proovinud.
sõbranna on mul puhta “Angela Davis”, eriti kui pole ammu juuksuris käinud, aga tema on jälle seda tüüpi, kes eelistab olla au naturelle, st ei kasuta kosmeetikume ega muud säärast. suht lühike juus sobibki talle, teeb ta hästi nunnuks. tal on selline hästi pehme juus ka, nagu karusnahk, kuna minul on suht karm. eks see sõltub vist juuksetüübist ka, kas annab taltsutada kuigivõrd või ei. mida su juuksur ütleb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiilakaks lõikamine oleks tore, aga …ma ei kanna seda välja, seega seda palun mitte soovitada:)

parem ikka kui loomulik lokk. oleks mul loomulik lokk siis ma ajaks küll kiilakaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.naturallycurly.com/curlreading/no-poo/the-curly-girl-method-for-coily-hair/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen kirja enda juuste hooldusprotsessi.
Enne pesu kammin juuksed läbi. Mul on pikad lokkis juuksed ja pärast kammi ma näen välja nagu oleksin elektrit saanud 😀 Šampooniga pesen hästi õrnalt, keskendun pigem juurtele, ei väntsuta liigselt juukseid.
Palsami panen otstesse. Liigse vee surun juustest välja, mõnikord kuivatan korraks rärikusse. Panen juuksed krunni ja lasen palsamil toimida. Seejärel kammin õrnalt juuksed uuesti läbi ja alles siis lohutan palsami maha, kuid üsna lohakalt, natuke võib seda peale ka jääda.
Nii oleme jõudnud juuste kuivatamiseni. Kallutan ennast ette ja nagu viskan juuksed ette. Keeran rätikuga turbani pähe. Mitte mingil juhul ei Kuivat juukseid nii, et hõõrud rätikuga lokid sassi. Lihtsalt hoian enda turbanit peas ja üleliigne vesi imendub ise rärikusse. Ma teen niikaua muid toimetusi kodus.
Rätikkuivadesse juustesse panen kõigepealt õli, tavaliselt kookosõli või siis Angel Hair No Frizz, mingi hall pudel Kaubamajas. Ja siis panen lokigeeli või mõnda muud viimistluskreemi. Panen törtsu peopesale, hõõrun käte vahel laiali ja panen nagu alt üles. St võtan otstest kinni ja surun ülespoole, hiljem silun õrnalt ka ülevalt alla. Siis panen juuksed punupatsi või krunni ja lähem magama. Hommikuks on juuksed kuivad ja ilusad lokid ka.

Vot ongi kõik, väga lihtne:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerantiinhooldus aitab ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks see nakkav, siis ma tuleks ja võtaks Sult natuke lokiseemet. Ma võiks kirjutada pika ja kurva jutu teemal, et nii tahaks lokke, aga väga raske on teisi sisse saada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on loomulikud lokid, lisaks veel hästi paksud juuksed. Nii et kui mina krunn märgades juustes magama läheksin, siis oleksid juuksed hommikul täpselt sama märjad nagu nad õhtul olid.

Mida vanemaks ma saan, seda rohkem mulle selline juuste loomulik olek ei meeldi. Föönitan ma nagunii ja see aitab mingil määral juukseid taltsutada. Lisaks ma sirgendan juukseid ja see tõesti aitab. Pean aga mainima, et sirgendajal ja sirgendajal võib olla väga suur vahe. Varem oli mul mingi suvaline sirgendaja, mida üliharva kasutasin, kuna natukesegi niiskuse käes tulid lokid kohe tagasi. Praegu kasutan GHD sirgendajat ja sellega püsivad juuksed tõesti sirged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka loomulikud lokid, millega püsti hädas olen. Tihti kuulen tuttavatelt, kuidas endale lokke soovitakse aga no eks nad ei tea mis see kaasa toob. Minule sobisid hästi Davines firma spetsiaalselt lokkis juustele mõeldud tooted. Need on küll päris kallid aga nendega oli lokk ilus, mitte kahune. Praegu soovitas mul juuksur teha nii, et kui olen juuksed ära pesnud, lasen neil natuke rätiku sees kuivad, kindlasti ei hõõru ega midagi ja siis panen veidi kuivanud juustesse vahtu. Mul on mingi suvaline odav vaht aga kindlasti on olemas kvaliteetsemaid spetsiaalselt lokkidele mõeldud vahte. Hommikul kui ärkan teen juuksed veidi niiskeks ja lükkan neid nagu alt üles. Nii jäävad ok. Muidugi kui on niiske ilm, siis ei tea kunagi mis saab. Ma olen siis ka nagu elektrilöögi saanud. Talvel mütsi kandmisega vajuvad minu lokid sirgemaks, kuna pole just väga paksud juuksed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen kirja enda juuste hooldusprotsessi.
Enne pesu kammin juuksed läbi. Mul on pikad lokkis juuksed ja pärast kammi ma näen välja nagu oleksin elektrit saanud Šampooniga pesen hästi õrnalt, keskendun pigem juurtele, ei väntsuta liigselt juukseid.
Palsami panen otstesse. Liigse vee surun juustest välja, mõnikord kuivatan korraks rärikusse. Panen juuksed krunni ja lasen palsamil toimida. Seejärel kammin õrnalt juuksed uuesti läbi ja alles siis lohutan palsami maha, kuid üsna lohakalt, natuke võib seda peale ka jääda.
Nii oleme jõudnud juuste kuivatamiseni. Kallutan ennast ette ja nagu viskan juuksed ette. Keeran rätikuga turbani pähe. Mitte mingil juhul ei Kuivat juukseid nii, et hõõrud rätikuga lokid sassi. Lihtsalt hoian enda turbanit peas ja üleliigne vesi imendub ise rärikusse. Ma teen niikaua muid toimetusi kodus.
Rätikkuivadesse juustesse panen kõigepealt õli, tavaliselt kookosõli või siis Angel Hair No Frizz, mingi hall pudel Kaubamajas. Ja siis panen lokigeeli või mõnda muud viimistluskreemi. Panen törtsu peopesale, hõõrun käte vahel laiali ja panen nagu alt üles. St võtan otstest kinni ja surun ülespoole, hiljem silun õrnalt ka ülevalt alla. Siis panen juuksed punupatsi või krunni ja lähem magama. Hommikuks on juuksed kuivad ja ilusad lokid ka.

Vot ongi kõik, väga lihtne:D

Sa teed väga palju sellist, mida juustega teha ei tohi: märjalt kammimine ja krunni panek, rätik pikaks ajaks pähe (venitab juukseid juurtest), märgi juukseid hõõrud vastu patja, palsamit ei loputa välja. Liiga palju viimistlusvahendeid. Muidugi, need teevad juuksed raskeks ja nii näivadki sirgemad.
Ma ei nimetaks seda kõike hooldusprotsessiks, pigem hävitamisprotsessiks.

Ma olen eluaeg(mitukümmend aastat) juukseid niimoodi rätikusse keeratuna kuivatanud, rätik peas tunni kindlasti ei sasi kunagi ainult vajutan rätiku vastu pead. Pikaks turbaniks ei tee. Poolkuivad juuksed kammin pusaharjaga läbi aga õrnalt, kui mingi koht ei allu siis piirdun pealmise kihiga. Hooldusvahenditest üle pesukorra palsam, loputan hoolega välja. Magama kergelt niiskete juustega, ei föönita kunagi v-a tõelise häda korral, aga neid on vähe. Hommikul ilusti kohevad õrna lokiga juuksed. Kui jätan kammimata niisketena või kuivataksin fööniga ja kammin siis on tulemuseks Koidula või talsi soeng. Juuksed on õlgadeni. Juuksuris käin korrapäraselt 3 kuu jooksul, pole ükski veel midagi laita leidnud, rippuvaid salke samuti ei ole. Kusjuures juuksekarv on peenike ja juuksed pole ka rasked et sellepärast vajuksid sirgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on karm, kahune ja lokkis juus, päris raske sellega jah. Olen aastate jooksul erinevaid lõikusi proovinud, kahe nädala pärast on jälle “oma soeng”, mis ei eristu mitte mingil moel tavapärasest soengust, vahet ei ole, kuidas lõigatakse. Olen proovinud ka keemilist sirgendamist, ei olnud ilus. Jäid nagu sorakile ja ei hoidnud hästi. Kõige parem jääb tulemus, kui kasutan sirgendavaid tooteid ja siis teen sirgendajaga vabad lained sisse. Niiske peaga magama minek ei oleks absoluutselt mõeldav, siis on need juuksed sadat erinevat moodi sasis. Lihtsalt ära kuivada laskmine ka ei sobi, jube harakapesa jääb nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks see nakkav, siis ma tuleks ja võtaks Sult natuke lokiseemet. Ma võiks kirjutada pika ja kurva jutu teemal, et nii tahaks lokke, aga väga raske on teisi sisse saada…

Nojah, mu 9.a tütar küsis ka mu käest, et “Emme, aga kus minu lokid on?”. Tundub, et isegi geenidega ei pruugi see edasi minna…kuigi minu emal on ka, aga mitte nii palju kui minul.

Mingi aeg olid mul juuksed pikemad, siis lõikasid korraks lühikeseks, aga siis läks kogu olemasolev juus rulli. Oleks siis natuke, aga ei…mõistlikust naisterahva soengust sai lühike rulline poisipea. Nüüd on venitades õlgadeni, tegelikkuses on jällegi 5-6 sm lühemad.

Aitäh kõikidele vastajatele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 23:15; 26.08 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerantiinhooldus aitab ka.

Minul näiteks ei aidanud, mitte üks gramm ka ei läinud paremaks kuigi käsitlesin juukseid peale hooldust täpselt nii nagu pidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on väga õhukesed ja väga kahused juuksed, olenemata lõigatud soengust on mul sirgendamata ikka Indrek Saare stiilis soeng ja niiska ilma korral ka pool tundi peale sirgendamist. Kuna juuksed on õhukesed, siis ei saa ka pikaks kasvatada, et saaks kinni kanda. Kas keratiinhooldus oleks mõeldav ka õhukeste juustega või on siis veel kehvem pilt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oman ka loomulikke lokke.
Minu juuste hooldus selline…1)pesen
2) kuivatan käterätiga
3)kammin niiskelt
4) lisan lokikreemi (eriti just otstesse)
5) mudin kätega läbi
6) föönitan, kasutades haralist fööni otsikut. (pea alas pidi)
Ja valmis ongi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, siin nii palju “ilusate loomulike lokkidega” eesti naisi, aga ma ei ole päriselus ühtegi veel näinud. Tõsi, ma ei ole mingeid patsi- või krunnilokke kunagi ka ilusaks pidanud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega peale sirgendajate muud polegi. Mul on ka lokkis juuksed, aga taltsutan vaid sirgendajaga. Eva Talsi moodi lokid pole, aga no ikka lokid. Mina pesen hommikul juuksed, kasutan palsami asemel maski. Peale pesu vajutan liigse niiskuse rätikusse, lisan juustesse jäetavat palsamit ja lasen ca 20 minutit õhu käes kuivada. Föönitan, kammin, föönitan ja sirgendan. Nii üle päeva hommikuti. Viimati nähti mind lokkidega äkki puhkuse ajal. Enne föönitamist lisan kuumakaitset. Kui ma ei viitsi sirgendada, siis panen juuksed kinni.
Mul on korralik föön ja ghd sirgendaja. Juuksuris käin iga kuu väljakasvu värvimas ja iga 2 kuu järel teeb juuksur kuumakäärilõikust. Juuksed on keskmised ehk ei ole liiga paksud ega õhukesed, seisukord on tänu korralikule hooldusele väga hea. Lokke täiega vihkan. Minu jaoks pidulik soeng lokkidega on lihtsalt õudne. Pigem täiesti kinni või pulksirged punutisega. Annaks kõik, et juuksed oleksid sirged.
Ma ei pese juukseid kunagi enne magama minekut. Hommikul seda jama likvideerida on kordades vaevalisem kui äsjapestud juukseid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks see nakkav, siis ma tuleks ja võtaks Sult natuke lokiseemet. Ma võiks kirjutada pika ja kurva jutu teemal, et nii tahaks lokke, aga väga raske on teisi sisse saada…

Sa ei tea mida sa tahad. sellist juttu võivad ajada inimesed kellel ei ole lähedasi lokilammbaid. Mina olen eluaegne mitmenda põlvkonna lokilammas ja ikka südamest nagu Eva Talsi. Minu lähedase õde ja sõbrannad küll ei soovi lokkis juukseid omale kuna näevad kui palju ma vaeva nendega näen ja kui õnnetu ma selle pahmaga olen.
Mina kasutan kohati tavalist oliivõli, tuleb odavam kui need spets õlid kuna mul kulub ikka palju. Juukeõli pudel on ka muidugi olemas. Palju oleneb muidugi ka lõikusest, üks juuksur lõikas mulle sellise soengu et koju jõudes olin nagu elektritoolilt pääsenu. Praegu kannan oma pahmakat kohati ka lahtiselt, aga juba praegu on kaelal palav. Mütsi alla neid kinniselt panna ei saa, lihtsalt ei mahu ja kael hakkab külmetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas taltsutada loomulikke lokke?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.