Esileht Ilu ja tervis Kuidas tänada arsti?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kuidas tänada arsti?

Postitas:

Kui siin liigub mõni arst või med.töötaja, siis paluksin nõu. Kuidas tänada arsti ja temaga koos töötavat õde?

Nimelt, sain hiljuti nii meeldiva “teeninduse” osaliseks, et olen siiani jahmunud. Olen harjunud nähvavate ja kõrkide med.töötajatega, aga seekord oli nii, et … kabinetist välja astudes olin lausa vapustatud.

Tegemist oli ühe uuringuga, mis kestis ca 0.5 h, millele mu raviarst oli mind saatnud.

Ausõna, olin nii positiivselt üllatunud, et tahaks või tagasi minna 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 18:51; 23.02 19:34; 23.02 21:15; 23.02 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle AITÄH! Võid lisada, mis meeldiv oli. Hea sõna on alati tore.
Kui arvad, et sellest jääb väheks, siis võid viia nt väikse lilleõie. Kallid kingitused tekitavad kohmakust, kinkekaardid-puuviljakorvid-kallid alkoholipudelid jne ei ole eriti sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh ütlesin niigi. Tagasi ma sinna ei lähe, aga registratuuri kaudu võiks veel kord tänusõnad ja mingi meelehea saata. Nüüd küsingi, mis oleks paslik. Ei taha üle pingutada. Samas tahan väga tagasisidet anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 18:51; 23.02 19:34; 23.02 21:15; 23.02 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh ütlesin niigi. Tagasi ma sinna ei lähe, aga registratuuri kaudu võiks veel kord tänusõnad ja mingi meelehea saata. Nüüd küsingi, mis oleks paslik. Ei taha üle pingutada. Samas tahan väga tagasisidet anda.

Aga otsi selle asutuse kodulehelt tagasiside vorm üles ja kiida arsti selle kaudu. Saavad ka tema ülemused teada, et temaga rahul ollakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugustest kommikarpidest on neil kõrini.
Osakonnas ei ole ka lõikelilled just hea idee, mõnel allergia, kuigi mina patsiendina käisin küll igavusest mõnda buketti nuusutamas ja õdedega juttu ajamas.
Hilisemalt olen saatnud emaili nii arstile kui ka tema otsesele ülemusele … vastused on olnud kenad.

Varsti lähen jälle pooleks aastaks nende juurde “elama”, võtan ise vaasi lilledega kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 21:12; 23.02 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh ütlesin niigi. Tagasi ma sinna ei lähe, aga registratuuri kaudu võiks veel kord tänusõnad ja mingi meelehea saata. Nüüd küsingi, mis oleks paslik. Ei taha üle pingutada. Samas tahan väga tagasisidet anda.

Aga otsi selle asutuse kodulehelt tagasiside vorm üles ja kiida arsti selle kaudu. Saavad ka tema ülemused teada, et temaga rahul ollakse.

Seda teen nagunii. Tegemist PERHiga. Ja nendel on lausa spets. lehekülg tänuavalduste jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 18:51; 23.02 19:34; 23.02 21:15; 23.02 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugustest kommikarpidest on neil kõrini.
Osakonnas ei ole ka lõikelilled just hea idee, mõnel allergia, kuigi mina patsiendina käisin küll igavusest mõnda buketti nuusutamas ja õdedega juttu ajamas.
Hilisemalt olen saatnud emaili nii arstile kui ka tema otsesele ülemusele … vastused on olnud kenad.

Varsti lähen jälle pooleks aastaks nende juurde “elama”, võtan ise vaasi lilledega kaasa.

Arvata võib, et kommikarpidest ja pudelitest on kõrini. Sellepärast mõtlesingi, et ehk on midagi originaalsemat. Tegemist mitte osakonnaga, vaid polikliinikuga. Oli lihtne ja lühike uuring.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 18:51; 23.02 19:34; 23.02 21:15; 23.02 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugustest kommikarpidest on neil kõrini.

Arvata võib, et kommikarpidest ja pudelitest on kõrini. Sellepärast mõtlesingi, et ehk on midagi originaalsemat. Tegemist mitte osakonnaga, vaid polikliinikuga. Oli lihtne ja lühike uuring.

No … mõne kaubanduskeskuse kinkekaart šhokolaadiümbrise sisse torgatuna ja vihjega kiire sulamise osas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 21:12; 23.02 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänuliku patsiendi kiri on alati teretulnud, saata osakonnajuhatajale vms.
Hommikusel koosolekul loetakse kolleegidele ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta ajalehte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilli on ikka meeldiv saada. Lilled lähevad avalikku ruumi vaasi ja kõigil hea meel.
Meelde jäävad ka sellised teismoodi nö kommikarbid: üks patsient tõi Selveri suupiste vaagna, väga äge, sest kõik said sellest osa ja ometi midagi soolast 😉
Üks jahimees tõi suure kintsu suitsusinki, kõik naised kiitsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema on arst, tema on küll alati väga rõõmus, kui keegi talle lilli või komme viib (enamasti jõuavad need lilled ka koju, väga harva jätab ta midagi kabinetti). Ta ei ole ka riiklikus meditsiinis, seega kabinet on täitsa tema isiklik ja saab ise otsustada, kuhu need jätab. Ma ei tea, kas riiklikus on kabinetti jätta üldse lubatud nii? Pole kunagi näinud. Tänapäeval ei ole enam nii populaarne arstidele midagi viia, seega ma arvan, et ei pea küll arvama, et neil on kindlasti kõrini nendest juba.
Lisaks nii palju kui ta on rääkinud, on viidud talle ka kohvi, käsitööd, mett, talumune jne. No sellist kraami viivad üldiselt need, kes on ise talunikud või tegelevad nende asjadega. N.ö tavainimesel on ikka kõige rohkem kombeks viia šokolaadi/komme/lilli.

Muidugi tema enda juttude järgi mulle tundub, et kõige suurem tänu on ikkagi see, kui inimene annab tagasisidet. See jällegi sõltub olukorrast, tihti ei ole hiljem midagi enam arstile enda kohta teada anda, seega sellisel juhul võid saata lihtsalt kirja ja arsti töö eest tänada, aga mul näiteks ema on olnud pettunud, kui ta mõne haige on pidanud saatma edasi ja sebinud sealjuures oma hea kolleegi juurde järjekorravälise aja, näinud temaga tegelemiseks rohkem vaeva n.ö vabast ajast ning siis patsient isegi ei anna talle teada, kuidas tal teise arsti juures läks. Kindlasti paljud mõtlevad, et miks see arsti ikka huvitama peaks, et mis siis lõpuks välja tuli, aga on ka palju arste, keda tõesti huvitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas tänada arsti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.