Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas teatasite vanematele, perele ?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kuidas teatasite vanematele, perele ?

Postitas:

Nii , mul ka see aeg kohe varsti käes kus vaja perele ja vanematele teatada 🙂 aga kuidas ?
Kuidas teie teatanud olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minul on esimene laps tulemas ja ülejäänud õed-vennad nooremad (noorim 10, vanim on 16), siis lähenesin asjale nii, et rääkisin kõigepealt neile ja siis nemad läksid õhinaga vanemate juurde – pooleldi ebakindlalt sest arvasid, et teen nalja 😀 Ja paljastasid mu “saladuse”. Mingit sellist nagu filmis reaktsiooni vanemate poolt ei olnud, pigem selline tuimem “päriselt vä?”.. hetk hiljem näitasin UH pilti ja oligi räägitud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene laps tulemas jaanuaris ning teatasin alguses õele, ütlesin, et saab uuel aastal tädiks, esimene reaktsioon oli, et valetan raudselt, aga kui ta uskuma panin, siis oli niii õnnelik, sest ise saab ta kohekohe emaks ning meie lapsed kasvavad ûheskoos, tähtaeg mõnepäeva pärast tal 😀 Emale ei jõudnud alguses kohale, aga õnnelik oli sellegjpoolest, et saab uuel aastal taas vanaemaks 🙂 ning ämm arvas, et saab uuel aastal lihtsalt vanemaks, aga kui mees selgitas, siis soovis õnnne ja tahab juba asju osta 🙂 Meil peredes kõik veel ei teagi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootasin ära, kui 12.nädala UH tehtud ja sain UH pildid. Teavitasimegi nii, et panime pildid ümbriku sees laua peale ja kui aru saadi, mis seal on, oli palju rõõmu ja pisaraid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt ütlesime. Esimese lapsega olla horoskoop emale ennustatud just õigesse kuusse vanavanemaks saamist ja sisi ütlesingi, et su horoskoop ei valetanud. Ämmale-äiale kasutasime klassikalist väljendit, et ma olen nüüd sedaptsi – vaene äi ei saanud muhvigi aru, et mismoodi ma nüüd olen 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa väga aru, miks sellest ütlemisest mingi eriline tseremoonia tehakse, aga perekondi on muidugi erinevaid, võibolla ei julgeta kõigest otsekoheselt rääkida. Mina rääkisin lähedastele sellest jutu sees, sest kui iga päev peaaegu suhtleme, siis on väga veider hakata varjama, ei tuleks selle pealegi. Ma usun, et mu ema väga solvuks, kui ma alles peale 12. nädalat teataksin. Siis on juba iiveldus läbi ja arsti juures käidud, aga just neist asjust on ju hea ema või õega rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan teemaalgatajast aru. Ei ole lihtne rääkida sellisest elumuutvast otsusest. Minul taipasid vanemad ise, ämmale-äiale jätsime beebiraamatud kapi peale ja mõne hetke pärast avastas ämm raamatud ja saigi öeldud. 😀

Sõbrannad küsisid ise, neile konkreetselt ütlema ei pidanud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna keegi meie sugulastest ei osanud oodatagi, et me VEEL ühe lapse saada plaanime, siis oli see kõigile suur üllatus ja teatasime alles siis, kui juba minu arust välja paistis (kuigi tegelikult keegi veel ei märganud), nii umbes 15. nädalal. Vanavanematele teatasime nii, et küsisime ega nad meie tähtajakuul kusagil reisil olla ei plaani, et meil oleks lapsehoidjat siis vaja. Nemad vastu, et kas lähete kuhugi? Meie: jah, on plaanis korra sünnitusmajas ära käia 🙂 Siis oli küll väike mõttepaus ja siis juba naeratavad näod, et misasja, ohoo, kas tõesti?!

Kunagi varem sai nt jõululauas öeldud, et järgmisel aastal on meid siin siis juba rohkem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äiale ütlesin: “Me peame vist kevadel uue auto ostma.” Tema: “Noh, ei sõida või? Ma saan enda oma anda, kui vaja.” Mina: “Ei, me lihtsalt ei mahu siis enam kogu perega viiekohalisse ära.” Mõni hetk läks aega ja sai aru küll.

Emale rääkisin otsesemalt, ka seonduvatest probleemidest. Ämm, üks õde ja meheõde teavad ka. Ülejäänud perele, sh meie suurematele lastele, ei räägi enne kui 12. nd UH järel. Muidu oleksin juba varem rääkinud, aga pärast ühe raseduse peetumist (mis avastati alles kuu aega hiljem) ei julge; too olukord mõjus lastele päris rängalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, meie tegime küll sõpradele nalja ja tulevastele vanavanematele väikesed üllatused.

See on siiski ju üks kord elus sündmus (selle lapseuudise jaoks), nii et tahtsime midagi meeldejäävat.

Mida, ma kahjuks ei saa rääkida, muidu tuntakse ära.

Aga toredad, rõõmupisarate ja heade emotsioonidega hetked, on kindlasti väärt korraldamist ja nautimist! Mul on väga hea meel, et me lihtsalt ei rääkinud, vaid enne Pinterestis ideid otsisime ja sündmuse eriliseks tegime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas teatasite vanematele, perele ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.