Esileht Ilu ja tervis Kuidas teha silmameiki rasuste laugude puhul?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuidas teha silmameiki rasuste laugude puhul?

Postitas:

Olen suht vähekogenud meikija, aga viimasel ajal olen hakanud kasutama BB-kreeme ja puudrit ja tahaks ka silmadele natuke ilmekust lisada, aga silmameik kipub kohutavalt laiali vajuma, kuna mul lähevad silmalaud varsti peale pesemist väga rasuseks. Olen kasutanud laugudele niisutavat BB-kreemi ja kergelt üle puuderdanud, aga sellest pole eriti kasu.
Mida tavaliselt sel puhul kasutatakse? Kas keegi oskab soovitada mõnda konkreetset praimerit rasustele laugudele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka väga rasused laud. kasutan tavalist Lumene silmameigipraimerit ja see hoiab silmameigi terve päeva täpselt samas paigas, kuhu ma selle hommikul panen 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kasutan Urban Decay \”Eyeshadow Primer Potionit\”, mis on maailma populaarseim lauprimer. mõjub rasustele laugudele tõesti maagiliselt. kahjuks seda firmat eesti kaubandusvõrgus ei leidu. netist saab tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma kasutan Urban Decay \”Eyeshadow Primer Potionit\”, mis on maailma populaarseim lauprimer. mõjub rasustele laugudele tõesti maagiliselt. kahjuks seda firmat eesti kaubandusvõrgus ei leidu. netist saab tellida.[/tsitaat]

Palun ütle, kust lehelt tellid…sama mure

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas teha silmameiki rasuste laugude puhul?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.