Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas teil ?

Postitas:

Olen esmarase ja saan aru, et pabistan ùle, aga no ma kàisin 4.04 uh ja nyyd vb saan alles mai lòpus la- le. Enesetunne on okei kui mitte arvestada iiveldused jne. Aga nii pikad vahed kuidas kindel olla, et beebiga kòik hàsti. No ma ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ongi pikad vahed ja ega ei olegi mõtet arstil iga paari nädala tagant ultraheli teha, sest enamasti on ikka lapsega kõik korras.
Kui väga pabistad, siis võid osta doppleri. Mul see kodus olemas, korra nädalas olen südamelööke kuulanud ja hea rahulik olla. VÕib küll olla, et ei leia südamelööke üles ja siis jälel omakorda paanika. Ma õnneks olen alates 12. nädalast alati ja ruttu löögid üles leidnud ja nüüd on vaid nädal LA-ni, loodan väga liigutusi ka juba tundma hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikk vahe võib jah natuke rohkem muretsema panna aga siis võid ju paluda oma ämmaemandal teha vahepeal üks lisa vastuvõtt, kus ta kuulab dopleriga, mõõdab epk jne. Minu ämmaemand käskis kohe teada anda kui jäi pikem vähe aga tahan ikka vahepeal ka südamerahuks vastuvõtule tulla. Või siis tõesti koju osta doppler, aga siis peab ikkagi kaine mõistusega võtma, et seda liigi tihti ei kasutaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka käinud 1,5-2 kuu tagant (kuni 3. trimestrini) kontrollis.
Doppleriga on see asi ka, et alati ei ole lihtne südamelööke kätte saada. Näiteks täna ei saanudki ämmaemand korralikult südamelööke doppleriga kätte, aga samas ma ise tundsin, kuidas laps kõhus toksis seda andurit minema 😀
KV-st kuni liigutuste tundmiseni ongi veidi ärevam aeg, aga kui KV-s oli kõik korras, siis ongi väga suure tõenäosusega kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati saab ju ise minna ka tasulisse UH tegema, kui muidu rahu ei anna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka käinud 1,5-2 kuu tagant (kuni 3. trimestrini) kontrollis.
Doppleriga on see asi ka, et alati ei ole lihtne südamelööke kätte saada. Näiteks täna ei saanudki ämmaemand korralikult südamelööke doppleriga kätte, aga samas ma ise tundsin, kuidas laps kõhus toksis seda andurit minema ????
KV-st kuni liigutuste tundmiseni ongi veidi ärevam aeg, aga kui KV-s oli kõik korras, siis ongi väga suure tõenäosusega kõik ok.

Mul kahjuks eelmine rasedus peetus peale KV uuringut. Hetkel ootan väga ona 15nädala ÄE visiiti. Eelmine kord umbes suis avastatigi alles:/ Seekird usun ja loodan, et kõik on ikka ok

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.