Esileht Ilu ja tervis Kuidas vahetatakse antidepressanti?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas vahetatakse antidepressanti?

Kuna praegune ravim pole toiminud ja tekkinud on meeletult kõrvaltoimeid, siis pean rohtu vahetama. Küsin siit nõu, kuidas seda kõige paremini teha? Ei saa ju päevapealt vana rohtu maha jätta ja uuega alustada. Kas enne peaks vana rohu doosi tasapisi vähendama ja siis uuega tasapisi alustama? Kui pikalt see üleminek peaks toimuma? Niigi on enesetunne juba halb, kardan seda üleminekut 🙂 Palun jagage kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 10:18; 11.06 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mitu korda vahetanud, aga mitte oma peaga. Oligi nii, et jätsin vana rohu sinnapaika ja hakkasin uut võtma. Alguses väiksemas doosis ja siis annust suurendati. Aga jah, mis sina sellepärast muretsed, kuidas see käib, küll arst annab juhised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina olen mitu korda vahetanud, aga mitte oma peaga. Oligi nii, et jätsin vana rohu sinnapaika ja hakkasin uut võtma. Alguses väiksemas doosis ja siis annust suurendati. Aga jah, mis sina sellepärast muretsed, kuidas see käib, küll arst annab juhised.

Miks sa mitu korda vahetanud oled? Kas vana rohi enam mingist hetkest ei mõjunud ja siis pidid vahetama? Või katsetasid kohe algul mitme rohuga, enne kui sobiva leidsid?

Mina olen nimelt olukorras, kus rohi, mida varasemalt olen mitu korda edukalt tarvitanud, tekitab seekord miskipärast meeletuid kõrvaltoimeid, mis pole kolme kuu jooksul leevenenud, seega tundub, et ma enam seda ei talu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 10:18; 11.06 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen rohtu vahetanud aasta joosul juba neljantat korda ning seegi ei kolba. Arst ise reguleerib ning teab kui tugeva toimega jargmine on ning kui suur kogus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui prooviks looduslikke AD-sid, millel kõrvalmõjud puuduvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglas on mul toimunud 4 korda AD vahetus.
Võtsin viimase nt esmaspäeval, siis teisipäev oli ilma AD-ta, kolmapäeval sain juba uut.
Ei mingit vesilahust ega terade lugemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas vahetatakse antidepressanti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.