Esileht Ilu ja tervis kuivale nahale katvat jumestuskreemi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: kuivale nahale katvat jumestuskreemi

Postitas:

Palun soovitage kuivale nahale hea katvusega jumestuskreemi. Olen seni kasutanud MaxFactori PanSicki, mis katab hästi, aga kuivad kohad kumavad läbi ja ketendavad. Netis luusides jäi silma Clinique SuperBalnced jum. kreem, on kellegil kogemusi? Huvitav, kas sellise hinnaga jum. kreemil saab nt Kaubamajast testri ka enne ostmist?
Head niisutajat võib ka soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubamajas võib soovitada oma topsikese või crip-koti kaasa võtta ning paluda sellest suurest testrist pisut toodet kaasa panna. Samas kahjuks kõik müüjad siiski väga vastutulelikud ei ole. Minul on ka väga kuiv nahk ja jumestuskreeme eriti kasutada ei saagi. Siiski head on näiteks Sensai Fluid Finish ka Armani Liquid Silk, aga need on üsna kallid ning väga head katvust ikkagi ei anna. Niisutusreemidest meeldib üldiselt apteegikraam-La Roche Poisay Toleriane näiteks, aga hiljuti avastasin, et L’oreali Extraordinary kreemid sobivad mu kuivale nahale suurepäraselt. Kes looduslikkust taga ajab, neile ükski minu pakutud variantidest ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet pole millise jumestuskreemi sa valid. Kuiva naha puhul on tähtis hea meigialuskreem. Hea meigibaasiga ei hakka sul midagi läbikumama või ketendama.
Ise kasutan seda:
http://www.feelunique.com/p/this-works-Camera-Close-Up-40ml
Mulle meeldib, et tegu on nö paksema konsistentsiga primeriga. Eraldi niisutavat kreemi pole lisaks vaja. Ebayst leiad väikeses tuubis testreid ja see väike tuub kestab suht kaua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis kuivale nahale katvat jumestuskreemi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.