Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuklavolt vahemikus 2-3mm.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuklavolt vahemikus 2-3mm.

Postitas:

Tere! Kas kellelgi on jäänud kuklavolt vahemikku 2-3mm.? Hiljem kõik hästi olnud?
Endal mõõdeti 2,6mm, kõik muud riskid madalad ja arst muretsemiseks väga põhjust ei näe, aga endal ikka kripeldab, et sinna normi ülemisse piiri jääb…:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 12:38; 25.04 12:41; 26.04 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuklavolt on üks paljudest markeritest ja kui kõik näitajad kokku annavad madala riski, siis tõesti muretsema ei pea. 2,6 ei ole üldse suur, kirjandus annab normi ülemiseks piiriks isegi 3,5 mm. Tean juhtumeid, kus NT on olnud isegi üle 4 mm, aga hilisemates uuringutes on siiski kõik ok olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oli 2,81. laps terve ja kõik hästi. nüüd juba 2aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2,4 mm. Kõik ok, juba neljane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kõigile, kes võtnud vaevaks vastata! Sain julgustust juurde ja ehk on meil ka ikka kõik korras 🙂
Päikest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 12:38; 25.04 12:41; 26.04 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla inimene, sinust saab ema. Soovitan sul hakata vaimu valmis panema selleks, et sinu laps ei pruugi ka edaspidises elus kõiges kõige ideaalsem olla. Sa jõuad veel paljude asjade pärast kripeldada 🙂

2,6 on täiesti ok kuklavolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, ma olen juba ema 🙂 Ja sugugi ei aja ideaale taga…aga, kuna olen korra läbi elanud raseduse katkestamise peale 12 nädalat med. näidustustustel, siis rohkem seda tõesti kogeda ei sooviks ja sealt ka minu mure kuklavildi pärast…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 12:38; 25.04 12:41; 26.04 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli 3,6mm, lisaks hüpoplastiline ninaluu. Looteveeanalüüs ei näidanud kõrvalekaldeid, sündis terve laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuklavolt vahemikus 2-3mm.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.