Esileht Kodunurk Külmkapi ost

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Külmkapi ost

Postitas:

Vana LG firma külmkapp on mind hästi juba 12 aastat teeninud, kuid näha ja kuulda on, et varsti on tema teenistus lõppemas. Uusi külmkappe vaadates tekkis aga just firmade osas küsimus- milliste firmade toodangut soovitate? Silma jäi taas üks LG A+++ mudel, kuid samas on turule tulnud minu jaoks tundmatuid nimesid (Liebherr, Gorenje, Hisense jt), kuid ka tuntumate nimede puhul (Electrolux, Beko, Samsung, Whirlpool, Zanussi, Miele) ei tea, millele nad rohkem spetsialiseerinud on, sest viimase 9 aasta jooksul pole pidanud ühtegi suuremat kodumasinat ostama. Andke palun nõu, mis firma külmkappi eelistada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta kasutatud kapp, saad parema sest need on skandinaaviasse toodetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige mõistlikum, osta sama firma toode, millega harjunud oled, sest teise firma juures võib olla midagi, mis on harjumatu.
nt meil oli mingi valgevene tootja oma ligi 15a. kui otsad andis keset kuuma suve, oli kiiresti uut vaja. sai siis ostetud elektrolux, mis välimuselt ja omadustelt suht sarnane eelmisega, aga… ta on nagu kontsertorkester kööginurgas – teeb hullult palju ja väga erinevaid hääli: undab, viliseb, põriseb, krabiseb jne jne. jah, koos külmkapiga oli mingi hoiatus paber koos piltidega, kus kirjas iga heli kohta, mida see tähendab, aga… ma oleks pigem eelistanud kergelt põrisevad ühetoonilist B klassi oma sellele pidevalt kontserte andvale A kapile.
igaljuhul keldri suure sügavkülma ostsime minski toote, sest kaht orkestrit ma oma majja ei tahtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Electroluxi väldi nagu katku, ei ole viimasel ajal ühtki head sõna kelleltki nende toodangu kohta kuulnud. Aga muidu vali oma rahakoti järgi. Mulle tundub, et tänapäeva tehnika puhul ei ole firmal eriti vahet – kõik tuleb Hiinast või Türgist ja ükski neist ei pea enam 20 aastat vastu nagu vanasti. Ise olen hakanud ostma Bekot jms paarsada eurot odavamaid variante just seetõttu, et Electroluxi asjade remondile kulutasime kaks korda pool uue asja ostuhinnast ja nüüd lähtun põhimõttest, et 2 aastat on garantiiaeg ja selle aja peab enamus asju vastu, siis pead niikuinii olema valmis, et äkki on vaja uus asi osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Külmkapi ost

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.