Esileht Ilu ja tervis Kumb naistearst valida?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kumb naistearst valida?

Postitas:

Proovin panna ITK aega, aga selgub, et arst, kelle juures seni olen käinud kontrollides, enam ei võtagi vastu. Hetkel on seal valida: Tiia Rüütel, Liivika Reimann. Googeldades leiab mõlema kohta nii head kui halba. Kumba eelistada? Teemaks on jube valusaks ja vererohkeks muutunud menstruatsioon ja teravad valud munasarjades ka menstruatsioonidevahelisel ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas ka teisi raviasutusi .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese juures pole käinud, teise juures olen ja pigem ei läheks. Algul tundus isegi ok, aga pärast kommunikatsiooni probleemi sõimas mul näo täis, siis sain aru küll, mida nende halbade kommentaaridega mõeldud oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tiia Rüütel on väga pädev ja minul on ultrahelis näinud ja maininud pisikesi asju, mida ükski teine arst tähele pannud ei ole. Samas ninnu-nännutamist ei tasu temalt oodata, ta on suht otsese ütlemisega. Olin tema juures oma 1. rasedusega kunagi 12 a tagasi arvel ja kokkuvõttes jäin igati rahule. Teise arstiga kogemust ei oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Sul õnnestub üldse kellelegi aega saada? Ma siin pikemat aega “jahin” ja pakub ainult miskile meessoost arst Obuhhovile, kui sedagi 🙂 Aga ma tahaks just hoopis dr. Reimanile. Mulle ta esimesel korral käies sobis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kumb naistearst valida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.