Esileht Ilu ja tervis kuradi kaal!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: kuradi kaal!

Postitas:

Elektroonilisel kaalul oli patarei tühi nii umbes kuu aega, täna siis tuli meelde uus patarei osta. Kaalusin kohe ennast ära ka, ja no täitsa lõpp, KOLM kilo juurde tulnud. Nagu spetsiaalselt hiilisid külge siis, kui ma ei näinud ja ei saanud kontrollida.

Liigun iga päev piisavalt enda arust, kõnnin 4-7 km, sõltuvalt ilmast, ja kaks korda nädalas käin ka trennis. Magusat ei söö ülearu, vahel luban endale, üle ka enda arust ei söö. Aga tundub, et pean lahjema lurri peale üle minema, kuna tahtsin suveks 2 kilo alla võtta, aga nüüd vaja alla võtta 5 kilo.

Tahtsin lihtsalt välja elada. Paastuaeg alga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 16:56; 02.05 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vbl jõid vett palju. üldiselt 2-3 kilo ongi kaal mis kõigub. kord oled 2-3 kilo kergem, siis raskem. see võib isegi tundidega muutuda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On jah, krdi kaal! Ma tahaks ka nii alla saada, aga dieeti ei julge eriti pidada, sest imetan hetkel ja äkki jääb titt nii nälga. Siis teen nädalas korra 1000 kalori päeva ja see on ka hetkel kõik. Liikuda võiks ju alati rohkem, aga sellega on see asi, et ega see pekk ikka ära ei kao kui toitumisega asja ei reguleeri. Nõme värk!

Seega elan kaasa sulle, teemaalgataja! Ja sain ka välja elada ühtlasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule hiilis talvega ligi 8 kg, nüüd kestab võitlus juba kuuaega – dieet, trenn jne – nii kui hetkeks unustad – kohe kaal tõuseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu uuesti hommikul, enne söömist ja pärast vetsuskäimist, sest päeva jooksul võib kaal tõesti juba ainult joodud vee arvel tublisti kõikuda. Ära ole nagu see perekoolikas, kes ahastas, et jõi kruusitäie kohvi ja sõi ühe saiakese ja kujutage ette, sellest ainuüksi tuli tervelt pool kilo kaalu juurde. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tõbras kaal küll, mida isegi tühjade patareidega korda saata suudab! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viska kaal aknast alla, siis langeb kõige kiiremini. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elektroonilisel kaalul oli patarei tühi nii umbes kuu aega, täna siis tuli meelde uus patarei osta. Kaalusin kohe ennast ära ka, ja no täitsa lõpp, KOLM kilo juurde tulnud. Nagu spetsiaalselt hiilisid külge siis, kui ma ei näinud ja ei saanud kontrollida.

Liigun iga päev piisavalt enda arust, kõnnin 4-7 km, sõltuvalt ilmast, ja kaks korda nädalas käin ka trennis. Magusat ei söö ülearu, vahel luban endale, üle ka enda arust ei söö. Aga tundub, et pean lahjema lurri peale üle minema, kuna tahtsin suveks 2 kilo alla võtta, aga nüüd vaja alla võtta 5 kilo.

Tahtsin lihtsalt välja elada. Paastuaeg alga.

Minu kaal näitab pooltühjade patareidega reaalsest 2-3kg väiksemat kaalu. Kui Sinu oma ka selline vusserdis, siis polegi ime, et täis patareidega kohe 3 kilo juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui patareid tühjaks hakkavad saama siis võivad kas suuremat või väiksemat kaalu näidata. Kui ikka iga päev kaalud siis tasub tihedamini patareisid vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tahtsid suveks 2 kilo alla võtta??! See on ju korra number kahel käia ja tehtud! Elektroonilise kaalu võid tõesti aknast välja visata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 10:54; 03.05 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Õiged daamid number kahel ei käigi, käivad ainult nina puuderdamas 🙂 Ja isegi kui käiks, siis kaht kilo ma küll välja ei punnitaks :):)
Aga vot huvitav oli see, et mu kaal võttis nüüd mõistuse pähe ja näitab jälle sedasama numbrit, mis enne patareivahetustki. Ehk siis 3 ülekilo oli vaid paar päeva tutikate patareidega. Võibolla sai sellise energialaksu, et kuvas kohe suuremaid numbreid 🙂
Taipasin ka hiljem lapsega kaalu kontrollida, kuna laps käis just äsja arsti juures kaalumas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 16:56; 02.05 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsid suveks 2 kilo alla võtta??! See on ju korra number kahel käia ja tehtud! Elektroonilise kaalu võid tõesti aknast välja visata.

ma kaalusin eile enne nr 2 ja pärast. midagi ei läinud maha. isegi mitte 100 grammi. ju läks nii vähe, et elektrooniline kaal (näitab 100-grammi täpsusega) ei näidanud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tahtsid suveks 2 kilo alla võtta??! See on ju korra number kahel käia ja tehtud! Elektroonilise kaalu võid tõesti aknast välja visata.

ma kaalusin eile enne nr 2 ja pärast. midagi ei läinud maha. isegi mitte 100 grammi. ju läks nii vähe, et elektrooniline kaal (näitab 100-grammi täpsusega) ei näidanud midagi.

Sa said oma number kahest valesti aru. See oli lihtsalt puuks. Proovi täna uuesti. Kiudaineid pead ka rohkem tarbima vist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 10:54; 03.05 15:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis kuradi kaal!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.