Esileht Väikelaps kuressaare kesklinna mänguväljak

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kuressaare kesklinna mänguväljak

Postitas:

Olin lapsega täna mängu väljakul kuressaare kesklinnas. Muidu oleme tartlased, aga osa sugulasi elab Kuressaares, sai siis siia külla tuldud. Ei kujutanud ette, et kuressaarlased nii lapsevaenulikud on. Mängisime lapsega mängu väljakul. Laps läks uudistama ühe pingi peal losutava võõramuti käru rattaid. Mutt- paks poisi peaga pensionär- läks selle peale närvi. Tõstis minu lapse mingi kõikuva atraktsiooni peale, laps kukkus sealt alla, kaelaga vastu sinist atraktsiooni. Sai täiega haiget. Läksin mutilt küsima selgitust, lootes, et ta vabandab. Kust otsast- hakkas hoopis mind sõimama ja eitas oma süüd. Vanamutile ligines temast natuke noorem krunniga prillides ja valges jopes mutt ja hakkas kätega vehkima ja püüdis vanamutti õigustada. See oli arvatavalt selle muti tütar või minia. Ne olid kaasas 1 suurem tüdruk ja väiksem laps vankris. Täiesti haige kamp, see lapse õnnetuse põhjustanud mutt veel alguses püüdis rääkida, et polegi süüdi!!! Kuressaare mängu väljakul käivad niisiis mingid haiged muti, kes võõraid lapsi kantseldavad. Vägaebaviisakas käitumine, mutid kõndisid oma käruga minema nagu poleks asigi. Oleksin pidanud kutsuma politsei? Õnneks mingit traumat laps peale haiget saamise ei saanud, aga mulle tundub see absurdne, et mingi joodiku välimusega võõras mutt tuleb minu last tõstma, põhjustab õnnetuse ja sõimab veel mul näo täis ka nibg kõnnib minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 15:14; 09.06 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sina oma lapsi ei kantselda, teevad seda võõrad kurjad mutid Kuressaares. Selge. Kus sina sel ajal siis olid??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin seal samas meetri kaugusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 15:14; 09.06 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siis lubasid võõral inimesel oma last mingile atraktsioonile tõsta? Meetri kauguselt oleksid ju kindlasti saanud kohe oma lapsele toeks astuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed, kus koolis teid küll kirjutama on õpetatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps kuressaare kesklinna mänguväljak

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.