Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kurguvalu

Postitas:

Tere kõik see pere!
Kas on mingit kurgurohtu, mida võib ka rasedana kasutada? Kuna endal pea paks, siis ei tule midagi väga pähe. Öösel oli tunne nagu kõri oleks täiesti kinni ja neelata ei saa, nüüd juba parem. Homme ämmaka esimene vastuvõtt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 09:38; 19.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looduslikud kurguravimid. Ise olen enim kasutanud Vipise õlispreisid. Apteegis osatakse kindlasti ka soovitada, milliseid imemistablette konkreetse apteegi valikust rasedad tarbida tohivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taruvaigu-saialille õlisprei, propolki imemistabletid, soolaga kurgu kuristamine jms looduslik kraam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tonsilgon

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli just sama mure.

Kuristasin kurku soodalahusega ja tegin ise sellise vanaema retsepti järgi segu – mesi, purustatud sibul, sidrunimahl, riivitud ingver. Seda võtsin supilusikatäie iga tunni järel.

Apteegist sain mingi meeletult oserefleksi tekitava õlisprei, mida üle 1 korra ei suutnudki kasutada. Neo angin imemistablette lubas apteeker ka võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 15:15; 20.01 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeemaalgataja: Käisim apteegis ja soovitati ka neid propolki imemistablette. Ning öeldi, et kui ikka väga valus on, siis võtta ka paratsetamooli. Aga Neo Angin nad küll ei soovitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 09:38; 19.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul apteeker vaatas arvutist järgi ja soovitas suhkruvaba neo angin tabletid. Vaja oli võtta ainult 1 kord, need kodused meetodid töötasid õnneks kiiresti.

Nüüd hoopis jama nohuga, mis kurguvalule järgnes. Nohu vastu ei osanud apteeker mulle midagi toimivat soovitada. Ainus, mis mul tõesti nana lahti teeb ja ka lahti hoiab, on Xymelin. Selle paki peal kirjas, et rasedana ei soovitata (mitte, et on keelatud). Niisiiis päev otsa ma kannatan, lasen ninna meresoolalahust ja mingit vispise õli, mis eriti hästi ei tööta. Ja õhtul siis üks kord kasutan Xymelini, sest muidu ei saaks üldse magada.

Ilmselt on lapsele kahjulikum see, kui ma öösel õhu- ja unepuuduses vaevlen kui see, et ma ööpäevas 1 kord Xymelini ninna lasen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 15:15; 20.01 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Propolki tundub küll sama efektiivne kui barbarissi komm 🙂 Isla on natuke isegi meeldivam, kuid tohutu valu võttis ära vaid paracetamol. Kummelitee leevendas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ravin terve pere kurguhädasid kõige lihtsamate apteegi mee-salvei kommidega. Supertõhusad. Ja ei mingeid kasutuspiiranguid 🙂

Ja aastaid tagasi ravisin endal antibiootikumidele allumatu angiini arsti soovitusel välja siniste Mynthoni pastillidega. 😛 Lihtsalt hästi tihedalt pidi neid imema. Ja toimis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.