Esileht Väikelaps Kus müüakse Lemigo kummikuid?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kus müüakse Lemigo kummikuid?

Postitas:

Tere!
Oskab keegi öelda, kust oleks võimalik Tallinnas osta Lemigo voodriga kummikuid. Tellida ei soovi, kuna tahaks enne proovida. Nimelt läksin korra alt nendega. Esimene paar, mis lapsele sai ostetud, olid ideaalsed, läksid voodriga kenasti jalga ja vooder välja ka ei tulnud jalast võttes ega midagi. Sai suure hurraaga siis jägmine suurus ka tellitud ja no vooder nii kitsas, et ei saanudki jalga. Ei tea siis, kas esimene kord vedas või oli teisel korral mingi praagiga tegu.
Kuna aga kummikud iseenesest on väga head, siis annaks veel ühe võimaluse. Meie kliimas ikka asendamatd jalanõud ja rahakotile ka kerged. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magaziin, Prisma. Kui hetkel pole, siis sügise poole on kindlasti. Kummikuid kiidan minagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käin lemigote jahil mustaka magaziinis, valik on suur, mõlemal lapsel lemigo voodriga kummikud ja väiksemal ka lemigo suvejalatsid, hinna ja kvaliteedi suhe on tõesti super.
eriti meeldib mulle nende kummikute juures see, et kui vooder hakkab välja tulema, siis on selge, et vaja suuremad hankida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähesaju Magaziinis käin mina, kevadel sai varusid täiendatud, kuidas kaubaseis hetkel on, ei oska 6elda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tammsaare tee Magaziinis hetkel on, ja palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kus müüakse Lemigo kummikuid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.