Esileht Väikelaps Kus poest Tallinnas olete ostnud poisile teksapükse

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kus poest Tallinnas olete ostnud poisile teksapükse

Postitas:

Ostsin Takkost eelmine sügis teksad vanusele 8-9 ja need ei lähe minu 7 aastasele jalga ,sääre osa jube kitsas ja vöökohast pigistab ,H&M poes ka jube peenikestele jalgadele mõeldud poiste teksad müügil ainult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 02:10; 17.04 23:55; 17.04 23:57; 24.04 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele ei lähe ka need kitsad teksad jalga – jalgadest ja vöökohast kitsad. Ostan S.Oliveri teksaseid lapsele ja olen nendega ülirahul. Neid müüb Kaubamaja ja ka Hulludel Päevade kataloogis märkasin neid. Olen neid samuti tellinud netist. S.Oliveri teksade suuruses saad valida kas Slim, Regular või Big. Mina olen valinud Regular alati ja sobivad hästi. Soovitan neid vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata poes ka Name It teksaseid. Mul pole poiss ka miski kilu, aga kõik regular märgistusega püksid on ilusti jalga mahtunud. üldjuhul mahuvad ka slim püksid. vaid xsl püksid on neil ikka totaalseltele kiludele mõeldud. Name It pükste eelis veel ka lahe lõige ja üldjuhul pehmem materjal. mina tellin küll oma kuti püksid kõik Saksa Amazonist, sest sealt saab ikka väga hea hinnaga neid vahest https://www.amazon.de/s/ref=sr_nr_n_1?fst=as%3Aoff&rh=n%3A1981161031%2Ck%3Aname+it+jeans&keywords=name+it+jeans&ie=UTF8&qid=1491214484&rnid=1703609031

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata poes ka Name It teksaseid. Mul pole poiss ka miski kilu, aga kõik regular märgistusega püksid on ilusti jalga mahtunud. üldjuhul mahuvad ka slim püksid. vaid xsl püksid on neil ikka totaalseltele kiludele mõeldud. Name It pükste eelis veel ka lahe lõige ja üldjuhul pehmem materjal. mina tellin küll oma kuti püksid kõik Saksa Amazonist, sest sealt saab ikka väga hea hinnaga neid vahest https://www.amazon.de/s/ref=sr_nr_n_1?fst=as%3Aoff&rh=n%3A1981161031%2Ck%3Aname+it+jeans&keywords=name+it+jeans&ie=UTF8&qid=1491214484&rnid=1703609031

Kas neid pükse saab ainult netist tellida või ka kuskil poes müügil ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 02:10; 17.04 23:55; 17.04 23:57; 24.04 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele ei lähe ka need kitsad teksad jalga – jalgadest ja vöökohast kitsad. Ostan S.Oliveri teksaseid lapsele ja olen nendega ülirahul. Neid müüb Kaubamaja ja ka Hulludel Päevade kataloogis märkasin neid. Olen neid samuti tellinud netist. S.Oliveri teksade suuruses saad valida kas Slim, Regular või Big. Mina olen valinud Regular alati ja sobivad hästi. Soovitan neid vaadata.

Kas kaubamaja lasteosakonnas need laste teksad müügil või kus korrusel seal ? Pole palju aastaid juba kaubamajas käinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 02:10; 17.04 23:55; 17.04 23:57; 24.04 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rocca Reservedis nägin eile just ilusaid poiste teksaseid, dressipüksi lõikega. Lindexis samuti, aga seal kallimad. Lõpuks samast Prismast ostsin Cirafi omad, need olid odavamad, samas väga mõnusast stretsh materjalist ja vöökoht reguleeritav. 128/ 134 suurus meile sobiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rocca Reservedis nägin eile just ilusaid poiste teksaseid, dressipüksi lõikega. Lindexis samuti, aga seal kallimad. Lõpuks samast Prismast ostsin Cirafi omad, need olid odavamad, samas väga mõnusast stretsh materjalist ja vöökoht reguleeritav. 128/ 134 suurus meile sobiv.

Vaatasin täna kristiine prismas ja seal Cirafi omad olid otsas ja mustika prismas oli kõige suurem suurus 122 alles mis meile kahjuks jääb väikseks,sest poiss praegu 130 pikk Mulle ainult ei meeldi see cirafi mudel eriti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 02:10; 17.04 23:55; 17.04 23:57; 24.04 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mark & Spencer selline 0-lõige, üleval soonikvärvel (nagu dressidel) ja isegi trikotaazvoodriga on olnud, väga mõnusad. Ja võid osta paar nr suurema ja sääred üles keerata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Kus poest Tallinnas olete ostnud poisile teksapükse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.