Esileht Ilu ja tervis Kus saab teha helepruune kulme?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kus saab teha helepruune kulme?

Postitas:

Kui kusagilt küsin, siis ikka tehakse tumepruunid, lihtsalt hoitakse vähem peal ja kulub ruttu maha.

Tahaks midagi sellist:

http://3.bp.blogspot.com/-mXUqjeEi0zQ/U77mWrcwPMI/AAAAAAAAAZs/4kyUsvH8bm4/s1600/blond+eyebrow.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 14:16; 01.08 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee ise
https://www.youtube.com/watch?v=D8A2-W17AME

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 23:26; 30.07 12:43; 04.08 22:56;
To report this post you need to login first.

No just, mina sama asjaga hädas! Mulle meeldivad ka hoopis heledamad kulmud, kui mulle teha tahetakse. Teemaalgataja lingitud kulmud on väga ilusat värvi. Mul ok kusjuures juuksed tumedamad kui sel pildil, sellised helepruunid ja siis veel eriti ei mõisteta, et tahan kulme pigem juuksetoonist natuke heledamaid kui tumedamaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 18:35; 13.08 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No just, mina sama asjaga hädas! Mulle meeldivad ka hoopis heledamad kulmud, kui mulle teha tahetakse. Teemaalgataja lingitud kulmud on väga ilusat värvi. Mul ok kusjuures juuksed tumedamad kui sel pildil, sellised helepruunid ja siis veel eriti ei mõisteta, et tahan kulme pigem juuksetoonist natuke heledamaid kui tumedamaid.

Loomulikult on kulmud juustest siiski veidi tumedamad. Miks sa ennast meelega inetumaks teha tahad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 23:26; 30.07 12:43; 04.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

helepruun kulub veel kiiremini maha. mõttekam on iga päev meiki tehes värvida. see pole keerukas ja värvide valik on suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 23:31; 01.08 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

helepruun kulub veel kiiremini maha. mõttekam on iga päev meiki tehes värvida. see pole keerukas ja värvide valik on suur.

Ma ei tee igapäevaselt meiki, tahan lihtsalt, et kulmud oleks ilusad ja korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 14:16; 01.08 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

helepruun kulub veel kiiremini maha. mõttekam on iga päev meiki tehes värvida. see pole keerukas ja värvide valik on suur.

Ma ei tee igapäevaselt meiki, tahan lihtsalt, et kulmud oleks ilusad ja korras.

kui antud pole, siis paljast tahtmisest ei piisa. ma lihtsalt oma kogemusest räägin, et igapäevane meik jääb palju ilusam ja loomulikum kui keemiliselt värvitu, mis on algul liiga intensiivne ja kulub kiirelt maha. sellist ideaalset kulmu ongi siis vaid paar päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 23:31; 01.08 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

helepruun kulub veel kiiremini maha. mõttekam on iga päev meiki tehes värvida. see pole keerukas ja värvide valik on suur.

Ma ei tee igapäevaselt meiki, tahan lihtsalt, et kulmud oleks ilusad ja korras.

Vaata, kui sul ei ole kulme, aga sa tahad neid, siis tuleb igapäevaselt meiki tegema hakata (loe: need kulmud endale tekitada).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 23:26; 30.07 12:43; 04.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ka soovitud värvi kulme kuskilt saanud. Olen siis ise neid heledamaks pleegitanud juuksevärviga ja ka igapäevaselt meigiga üle käinud. Kulmud on punaka varjundiga helepruunid, mis sobivad minu juuste ja nahatooniga. Muud varianti pole nagu leidnud. Saan aru, et need professionaalid teevad vaid tumedamaks, aga kõigile ei sobi see. Kõik küsivad, et kuidas said sellised, sest tahaks ka, aga kuskilt ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pole võimalik keemilise värviga sellist tooni saavutada. Mitte kiusu pärast ei pakuta teile seda värvi, vaid tõesti ei saa teha millegi muuga kui meigiga. Keemiliselt saaks teha nii, et see värv püsib 1-2 päeva ja siis on maas. Kas on mõtet? Keegi ei hakka sellist asja soperdama.

Ostke Selverist Catrice helepruun kulmupliiats (beežis pakendis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle segati sobiv värv kokku pruunist ja hallist. Püsis peal küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No just, mina sama asjaga hädas! Mulle meeldivad ka hoopis heledamad kulmud, kui mulle teha tahetakse. Teemaalgataja lingitud kulmud on väga ilusat värvi. Mul ok kusjuures juuksed tumedamad kui sel pildil, sellised helepruunid ja siis veel eriti ei mõisteta, et tahan kulme pigem juuksetoonist natuke heledamaid kui tumedamaid.

Loomulikult on kulmud juustest siiski veidi tumedamad. Miks sa ennast meelega inetumaks teha tahad?

Ega ei ole ikka küll. Mul on juuksed (hele)pruunid, aga kulmud täiesti heledad, peaaegu nähtamatud. Kui oma loomulikud kulmud juuksetoonist veel tumedamaks võõpan, näen välja nagu mingi vene Marusja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 18:35; 13.08 22:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kus saab teha helepruune kulme?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.