Esileht Beebi ja mitmikud Küsimus baby joggeri omanikele!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Küsimus baby joggeri omanikele!

Postitas:

Plaanin osta järgmise kuu lōpus selle käru, aga nüüd ei tea, kas on vaja osta soojakott ka vōi ei?Ja, kas osta originaal, mis pidi suht õhuke olema vōi osta mōni paksem soojakott sinna?
Laps on 8-kuune praegu. Kaua üldse seda soojakotti kasutatakse, mis vanuseni? Järgmine sügis ja talv ju enam ei kasuta, vōi siiski?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkreetse käru osas ei oska kaasa rääkida, aga soojakott või pigem isegi jalakate võiks olla olemas seni, kuni laps kärus sõidab. Külma ilmaga, kui laps kärus istub ja ei jookse käru kõrval kaasa, hakkab tal kärus lõpuks ikkagi külm sõltumata sellest, mitu paari villaseid sokke talle soojade saabaste sisse pandud on. Kate kaitseb tuule eest, aga on ka väga vajalik, kui sajab vihma, sest muidu vajub märg ja külm vihmakate otse lapse sülle ja kehvemal juhul hakkab lapse nihelemise peale lausa läbi laskma (olete ju kogenud, et kui telgi lage vihmaga näppida, hakkab vesi läbi tilkuma), paremal juhul on lihtsalt ebamugav vastu jalgu. Kerge seenevihmaga pole vihmakatet vajagi, kui on jalgadel kate ja pea kohal kaarvari.

Mul on ühes kärus kookonist tehtud soojakott. Seni oli väga hea, kui laps kärus lõunaund magas ja palju omal jalal ringi ei tatsanud. Sellel ei puhu tuul kuskilt vahelt sisse. Samas, poriste või isegi lumiste saabastega last sinna sisse nagu panna enam ei taha. Kärusse panek ja ära võtmine on tüütu, sest sellest peab rihmad läbi panema.

Teisel kärul on jalakate, mis käib klambritega raami külge. Miinus on see, et tuul puhub alt raami ja katte vahelt sisse. Suur pluss on see, et pole lapse poriste jalgade pärast vaja põdeda ning saab kiirelt ära ja kiirelt külge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 11:54; 08.03 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapsed kärus sõitnud ca vanuseni 2,5 ja 3 aastat. Lõpus küll mitte enam pidevalt, aga kui ikka vaja jalgsi kiirelt kuhugi minna, siis on käru väga hea abimees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 11:54; 08.03 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud Baby Joggeri originaal soojakott ja ei jäänud sellega rahule. Ei püsinud ta seal sees ja lapse sisse tõstmisel pidevalt nihkus paigast ja lisaks on ta suhteliselt õhuke. Mina rahule ei jäänud. Teemaalgatajale soovitan soojakott igatahes muretseda, aga kas just Baby Joggeri oma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ka ei meeldinud originaal BJ soojakott. Samamoodi liikus paigast ära ja last oli sinna paha panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti ei meeldinud joggeri soojakott. See kogu aeg libiseb paigast ära ja üleüldse on mul see joggeri vaimustus üle läinud. Ainuke pluss lihtne kokkupanek. Käisin veel kaupluses hiljem küsimas et äkki on mingit teist kotti pakkuda või on mingi nipp kuidas see joggeri soojakott paigal püsiks aga nemad vaatasid mind sellise näoga et mis mõttes ei püsi paigal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olemas nii Joggeri originaal soojakott kui Petite Cherie paksem soojakott. Joggeri oma sobib ideaalselt ja mul pole küll veel kuskile nihkunud kui last vankrisse panen või ära võtan. Kuna originaal on suht õhuke, siis ostsin juurde paksema Petite oma…vot see nihkub paigast koguaeg 🙂 aga elan üle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Küsimus baby joggeri omanikele!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.