Esileht Koolilaps Küsimus jalkapoiste vanematele

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Küsimus jalkapoiste vanematele

Postitas:

Nimelt, kas teie jalkaklubides on ka nii, et kui lapse grupp osaleb liiga mängudes (noh, nt nüüd tuleb U12-l Nõmme Cup), kas siis tuleb ka vanematel tasuda selle võistluse eest?
Mul poiss vahetas aasta alguses klubi. Eelmises küis kolm aastat ja mitte ühegi võistlusmängu eest ei pidanud vanemad maksma. Nüüd tulemas 2-päevane turniir ja peame tasuma 15 €. Enne seda tehti mingi koormustest, mille ka vanemad pidid kinni maksma. Eelmises klubis käis kõik nagu klubi liikmemaksu (kuutasu) eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me Tammekas maksame turniiride ja võistluste eest ise. Meil on kohustuslik spordiarsti külastus, mis noorsportlastele alates 9. eluaastast on tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võistlused alati eraldi. Kuidas sellest kuutasust välja tulekski, kui kuus oleks mitu võistlust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Alati eraldi ja 15.- on veel hästi saadud. Kahepäevane võistlus Tartus tähendab tallinlasele seda, et maksad sõidu, majutuse, võistluse, treeneri pakutud spaakülastuse (no kuidas sa keeldud) ja söögid. Oled rõõmus kui 100.- toime tuled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võistluste tasud meil ka eraldi. Ja kui võistlus teises linnas, siis elamiskulud jm ikka juurde. 15€ on ilmselt ikka ainult turniiri tasu.
Kas kuutasu, mida klubile maksad on samasugune kui eelmises klubis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss on osalenud 1- päevastel turniiridel ja seal on tasu reeglina 10 €, vahel ka 5 €. Reeglina turniirid Tallinnas ja klubi ka Tallinna oma. Klubi kuumakse on 35 €, selle eest siis 3 trenni nädalas (a 1,5 tundi). Lisaks aastane jalgpalluri litsents 12 €, selle eest ajakiri Jalka tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt, kas teie jalkaklubides on ka nii, et kui lapse grupp osaleb liiga mängudes (noh, nt nüüd tuleb U12-l Nõmme Cup), kas siis tuleb ka vanematel tasuda selle võistluse eest?
Mul poiss vahetas aasta alguses klubi. Eelmises küis kolm aastat ja mitte ühegi võistlusmängu eest ei pidanud vanemad maksma. Nüüd tulemas 2-päevane turniir ja peame tasuma 15 €. Enne seda tehti mingi koormustest, mille ka vanemad pidid kinni maksma. Eelmises klubis käis kõik nagu klubi liikmemaksu (kuutasu) eest.

ahaa, see on alles algus. osalustasud, bussid, majutus, regulaarsed kontrollid, laagrid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuta on ainult Eesti meistrivõistluste mängud. Seda juhul, kui korraldajaks ehk koodumeeskonnaks on teine klubi. Kui on kodumäng, siis reeglina tuleb maksta 2€ kohtuniku tasu. Aga muidu jah, turniirid keskmiselt 10€.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:19; 04.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postituses on ebatäpsusi.
Liigamängud= Eesti Meistrivõistluste mängud.
Nõmme Cup vms ei ole liigamäng, vaid suvaline turniir, milliseid on kümneid ja sadu nii Eestis kui välismaal.
Liigamängud on tasuta, mulle teadaolevalt ka kodumängud (pole elus aastate jooksul mingit kohtuniku tasu küsitud).
Turniiridest osavõtt on lapsevanemate rahastada, otse loomulikult. Samas turniiridest osavõtt pole ju kohustuslik.
15.- euri Eesti pisiturniiri kohta on keskmine, mulle tundub täna imeodav. Nimelt oskuste ja vanuse kasvades (endal tegu 13-aastase mängijaga), kui sinu laps osutub andekaks ja nii oma klubi hakkab käima välisturniiridel ja lisaks laenatakse su last ka veel kaasa teiste klubide poolt, kes kõvadele välisturniiridele sõidavad, alla 250.-300.- enam turniiri ei leidu. Juhul, kui on tegu lähivälismaa turniiriga.
Minu oma käib ka Saksa, Hispaania jne turniiridel, 800-900.- on miinimum.
Nii et kõik on suhteline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil küsitakse liigamängudel kohtuniku tasu, kui on kodumäng. Ilmselt sõltub see siis klubist.
Turniiritasud on keskmiselt 100-150€ võistkonna kohta, see jagatakse mängijate vahel ära. Nooremate laste turniirid, kus mängitakse 5v5, on odavamad, sest väljak väiksem ja võistkonnas ka (reeglina) vähem lapsi. Suuremate turniirid kallimad, aga seal ka rohkem poisse kaasas, kuna väljakul rohkem mängijaid. Tean, et paljudes klubides maksavad vanemad kinni ka treeneri n.ö päevaraha, et viimane seal turniiril oma vabast ajast käib. Meie võistkonnas seda ei ole, maksame täpselt vaid turniiritasu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:19; 04.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka kõik turniiritasud vaja eraldi maksta. Minu meelest täiesti loomulik. Samas mingi liigamängu kohtunikutasu pole meilt iial küsitud.
Võistlusreisid nii kodu- kui välismaale makstakse vanemate poolt. Meie poistel on veel välistreener ning ma ei usu, et ta siin Eestis puhtalt missioonitunde najal tegutseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kuutasu ei ole. Turniiridel maksame ainult majutuse ja söögi eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kuutasu ei ole. Turniiridel maksame ainult majutuse ja söögi eest.

kus te siis olete

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Küsimus jalkapoiste vanematele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.