Esileht Pereelu ja suhted küsimus pereinimestele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: küsimus pereinimestele

Postitas:

Milliseid intiimseid tegevusi teete või julgete teha partneri juuresolekul?

Kas raseerite oma keha või koorite näonahka partneri juuresolekul? Kas hooldate jalgu tema nähes? Kas vahetate tampooni või sidet? Kas julgete jätta lahti vetsuukse või väljutada kõhugaase? Põhimõtteliselt küsimus on, et kui vabalt ennast tunnete, kui elukaaslane on läheduses?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elukaaslane näeb ainult näomaskide tegemist, muid tegevusi pole nagu põhjust kellegi nähes teha, vannitoas oleme koos ainult seksiks 🙂
ei taha, et keegi teine minu nina all puuksutab ja ise ka ei puuksuta kellegi teise kuuldes, ei raseeri ka elukaaslase nähes, sideme vahetamisest rääkimata..sest milleks küll on kellelgi vaja seda näha, ma ei leia, et see näitaks kuidagi eriliselt vabalt tundmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen ennast oma abikaasa juuresolekul vabalt ja mugavalt, aga kuna olen hea kasvatusega, siis nimetatud tegevusi teen omaette. Ma ei usu, et mu mees mind enam sama pilguga vaataks, kui tema ees peeretaksin või lahtise uksega vetsus käiksin.
Mees on mul samasugune – ta pole iialgi minu ees peeretanud ja mina pean seda normaalseks. Me austame teineteist väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vannitoas ega WCs toimuvaid tegevusi ei näe, ta ei roni mulle järgi sinna. Kulmi kitkun ja meigin mõnikord tema nähes, sest võimalusel teen seda päevavalguse käes ning kui ta samas ruumis juhtub olema, siis teda selle pärast välja kupatama ei hakka. Kõhutuuli teineteise seltsis tagasi ei hoia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid intiimseid tegevusi teete või julgete teha partneri juuresolekul?

Kas raseerite oma keha või koorite näonahka partneri juuresolekul? Kas hooldate jalgu tema nähes? Kas vahetate tampooni või sidet? Kas julgete jätta lahti vetsuukse või väljutada kõhugaase? Põhimõtteliselt küsimus on, et kui vabalt ennast tunnete, kui elukaaslane on läheduses?

Peale saunas käiku olen jalgu raseerinud küll, näomaski teen igal nädalal. Jalgu on ta mul ise hooldanud ja masseerib neid tihti. Tampooni pole tema nähes vahetanud, vetsuust pole ka lahti jätnud. Peeretamist raseduse ajal juhtus tahtmatult külge keerates vms. Tahtlikult mitte.

Üldiselt mingeid vetsu-tegemisi tema ees hea meelega ei teeks. Muu ei ole tabu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama hästi võiks ju küsida: kas nutate elukaaslase nähes? Näitate välja, et teil on valus või paha olla? Julgete oksendada, purjus olla? Masturbeerite tema nähes? Panete läätsi silma ja võtate ära? Puhastate hambaid?

Ehk lihtsamalt: kas näitate oma partnerile oma ebatäiuslikkust ja nõrkust?

Minu arvamus: elus tuleb kõike ette ning oma nõrkushetkede ja ebatäislikkuse pärast ei tasu põdeda. Nimme nendega lehvitama minna ka ei tasu. Ehk konkreetselt: kui sideme vahetamiseks ei ole muud võimalust kui teha seda partneri juuresolekul, siis nii on. Kui on võimalus teha seda ilma partneri juuresolekuta, siis on nii. Pole asi, millega lehvitada, pole asi, mida häbeneda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 13:41; 20.08 20:26; 20.08 21:21; 21.08 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui muud võimalust ei oleks, siis julgen ma mehe ees teha kõiki neid tegevusi. Kuna aga julgemine ja tegemine on kaks eri asja, siis kodunt saadud kasvatuse alusel pean ma avalikult peeretamist, tampooni vahetamist ja WC-s käimist siiski tegevusteks, mida tehakse üksinda ruumis olles. Asi pole mitte niivõrd enda vabalt tundmises kui lugupidamises partneri vastu.

Jalgu raseerin ja nägu koorin-maskitan enamasti duši all käies, nii et ei ole vajadust ka seda mehe nähes teha. Mehe ees olen kulme kitkunud ja meikinud, st et ma ei lähe seda spetsiaalselt tema nina alla tegema, aga vannitoa peegli ees olles ei näe põhjust ust sulgeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 13:41; 21.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen kõiki eelpoolnimetatud ja veel rida tegevusi…ei ole mingi fuih, hea kasvatusega(kes nurga taga nina nokivad ja oma aluspesu nuusutavad) tüüpi.Teineteise täielik kompleksivabadus on hea, tänu sellwle ka julgus voodis kõike teha.
Teile väidetavalt hea kasvatusega küsimus- mees sünnituse juures ikka oli, või see ka tabu?
Minuarust olete lihtsalt eputajad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 14:49; 21.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemata olen kõhugaasi lasknud, aga mitte plaanitult. Näomaskiga võin ka ringi käia, kui vahel nii juhtub. Teisi toiminguid mehe nähes ei tee. Ja see pole seotud mingi fui-fuitamisega, küll ma olen peen daam, lihtsalt see pole mul kombeks. ps.mehele teen vahel pediküüri, näiteks sünnaks ja viimane kord pulma-aastapäevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et ma olen siinsete inimestega võrreldes täitsa pervert ja mees on mul samamoodi perv. Olen teinud kõiki eelnimetatud tegevusi tema nähes, ka väike puuks on kogemata tulnud. Mis siis? Temal ka vahest harva juhtub. See ei tähenda sugugi, et me meelega teise nina all peeretaks, aga vahel lihtsalt juhtub.

Mis raseerimisse puutub, siis me oleme nii hullud, et mees teeb mulle alumisse otsa soengut. See on meie jaoks üks intiimne hetk saunas. Ja veel oleme nii ropud, et mina lõikan tal juukseid ning olen ka habet masinaga ajanud.

Tampooni ja sidet mehe nähes ei vaheta, kuigi temal on vist ükskõik sellest. Tema on valmis isegi päevade ajal seksima.

Koduses tiigis käime loomulikult paljalt ujumas, saunas käime terve perega paljalt ja üldse ei häbene alatust koduses keskkonnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt VÕIN teha kõiki neid asju tema nähes, aga see ei tähenda et ma teengi. Näiteks kui ma raseerin jalgu ja mees tuleb see hetk vannituppa (uks lukku ei käi) siis kohe minema ei aja teda, aga ise ka ei lähe spetsiaalselt raseerima kui tema vannitoas on. Tavaliselt teen neid asju privaatselt, aga ei tee numbrit sellest kui mees juhtub nägema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama hästi võiks ju küsida: kas nutate elukaaslase nähes? Näitate välja, et teil on valus või paha olla? Julgete oksendada, purjus olla? Masturbeerite tema nähes? Panete läätsi silma ja võtate ära? Puhastate hambaid?

Ehk lihtsamalt: kas näitate oma partnerile oma ebatäiuslikkust ja nõrkust?

Minu arvamus: elus tuleb kõike ette ning oma nõrkushetkede ja ebatäislikkuse pärast ei tasu põdeda. Nimme nendega lehvitama minna ka ei tasu. Ehk konkreetselt: kui sideme vahetamiseks ei ole muud võimalust kui teha seda partneri juuresolekul, siis nii on. Kui on võimalus teha seda ilma partneri juuresolekuta, siis on nii. Pole asi, millega lehvitada, pole asi, mida häbeneda.

kui naine mehe nähes masturbeerida ei julge, siis on tõesti väga halli hiirekesega tegu.
tampooni vahetamises pole midagi vaadata, aga noh kui mõned ei julge mehe silma all isegi jalgu raseerida… tahaks teada mida te üldse julgete teha? huvitav kui palju on komplekse inimestel või hetkel on siia selliseid hästi palju juhtunud? ega imesta kui nii paljud mehed kõrvalt panevad, nende naised on täiesti plastikust nukud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeretan alati naise ees. Kõuemürin pakub nalja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naine mehe nähes masturbeerida ei julge, siis on tõesti väga halli hiirekesega tegu.

Masturbeerimisel teise ees võib olla vägamitu tähendust ja kõik pole sugugi head või suhet toetavad. Küsmus pole julgemises, küsimus on tahtmises.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 13:41; 20.08 20:26; 20.08 21:21; 21.08 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et ma olen siinsete inimestega võrreldes täitsa pervert ja mees on mul samamoodi perv. Olen teinud kõiki eelnimetatud tegevusi tema nähes, ka väike puuks on kogemata tulnud. Mis siis? Temal ka vahest harva juhtub. See ei tähenda sugugi, et me meelega teise nina all peeretaks, aga vahel lihtsalt juhtub.

Mis raseerimisse puutub, siis me oleme nii hullud, et mees teeb mulle alumisse otsa soengut. See on meie jaoks üks intiimne hetk saunas. Ja veel oleme nii ropud, et mina lõikan tal juukseid ning olen ka habet masinaga ajanud.

Tampooni ja sidet mehe nähes ei vaheta, kuigi temal on vist ükskõik sellest. Tema on valmis isegi päevade ajal seksima.

Koduses tiigis käime loomulikult paljalt ujumas, saunas käime terve perega paljalt ja üldse ei häbene alatust koduses keskkonnas.

Rõve. Ma ei käi isegi mehega koos alasti saunas, rääkimata kogu perega minekust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On teatud toiminguid, mida kindlasti mehe nähes teha ei tahaks – sideme/tampooni vahetamine näiteks, aga kui peaks olema mingi sundolukord, et tõesti teistmoodi ei saa, kui temaga samas ruumis viibides, siis ilmselt pööraks ta pilgu lihtsalt kõrvale ja saaks tehtud, mis vaja.

Alastust või koos saunas pesemist vmt ei häbene. Vannitoas käime ka mõnikord koos, aga siis lihtsalt koos duši all ja “kähkuks”. Raseerida eelistan üksi, aga mõnikord on mees tahtnud seda teha, kui see teda erutab, siis miks mitte.

Teiste, kaasa arvatud mehe, juuresolekul ei peerata, see on mu meelest lihtsalt ebaviisakas. Vetsuust ka lahti ei jäta, kui vetsus käin.

Kui kehaline pool kõrvale jätta ja muust lähedusest rääkida, siis oma mees on üks väheseid inimesi, kelle nähes olen nutnud piinlikkust tundmata (muidu on teiste nähes nutmine minu jaoks juba lapsest saati väga raske olnud). Mehega tunnen, et võin tõesti oma emotsioone ja hingeseisundit (ka väsimuse, kurbuse jne) välja näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vannitoas käime ka mõnikord koos

Meil näiteks on ühine duši all käimine ja teineteise pesemine üks osa suhtest. Igal hommikul mitte, aga võimalusel alati.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 13:41; 20.08 20:26; 20.08 21:21; 21.08 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lahtine vetsu uks tõesti ei sobi. Kui hääletult asju tehakse, siis lahtisest uksest rääkida on OK. Aga kui mingi suurem häda, siis see küll ei mõju austusele hästi. Sama moodi on ok mõni puuks aga kui vaja pressida meelega häält teha, siis see ei saa küll suhtele hästi mõjuda. Mingi viisakus peab suhtes ka ikka olema.
Mis mulle ei sobi, on see kui peidetakse oma keha. Näiteks pesema minnes ja tulles, riietudes vms. Nähtud küll paljalt, miks peaks peitma? Paljalt kodus ringi käimine ei vähenda austust teise vastu, minu silmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas raseerite oma keha või koorite näonahka partneri juuresolekul? Kas hooldate jalgu tema nähes? Kas vahetate tampooni või sidet? Kas julgete jätta lahti vetsuukse või väljutada kõhugaase? Põhimõtteliselt küsimus on, et kui vabalt ennast tunnete, kui elukaaslane on läheduses?

Kehakarvu eemaldan omaette, tampooni vahetan kindlasti ainult siis kui olen üksi, vetsuust lahti ei jätta mitte kunagi. Ei peereta, ei noki nina partneri nähes.
Näomaskiga julgen toas ringi käia, kulme võin ka kitkuda mehe nähes. Enamasti ta ei vahi, kui ma oma iluprotseduure teen.

Teatud tegevuste omaette tegemine ei näita küll enda vabana tundmist, pigem lugupidamist oma partneri vastu. Mu mees ei eemalda ka oma ninakarvu või ei raseeri kubet minu nähes. samuti ei röhitse ega peereta. Minu meelest peaks ka pikaajalised kaaslased üksteise vastu viisakaks jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvamus: elus tuleb kõike ette ning oma nõrkushetkede ja ebatäislikkuse pärast ei tasu põdeda. Nimme nendega lehvitama minna ka ei tasu. Ehk konkreetselt: kui sideme vahetamiseks ei ole muud võimalust kui teha seda partneri juuresolekul, siis nii on. Kui on võimalus teha seda ilma partneri juuresolekuta, siis on nii. Pole asi, millega lehvitada, pole asi, mida häbeneda.

Nõus 100%.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 23:50; 21.08 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahemärkusena-kas keegi kasutab veel tänapäeval sidet tampoonide asemel???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahemärkusena-kas keegi kasutab veel tänapäeval sidet tampoonide asemel???

Loomulikult, igaühele ei meeldi tampoon, igaühele ei sobi tampoon. Mõni kasutab mõlemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.08 13:41; 20.08 20:26; 20.08 21:21; 21.08 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid intiimseid tegevusi teete või julgete teha partneri juuresolekul?

Kas raseerite oma keha või koorite näonahka partneri juuresolekul? Kas hooldate jalgu tema nähes? Kas vahetate tampooni või sidet? Kas julgete jätta lahti vetsuukse või väljutada kõhugaase? Põhimõtteliselt küsimus on, et kui vabalt ennast tunnete, kui elukaaslane on läheduses?

koorin, hooldan näonahka ja hooldan jalgu tihti saunas – seega jah. Kuna on hormoonspiraal – siis sidemeid, tampoone ei vaheta. WC-ukse panen kinni, kui aga olen luku lahti unustanud – ei tee probleemi, kui mees sissetuleb. Tahtlikult ei puuksuta teiste juuresolekul.
jah -tunnen vabalt, olen mehe nähes ka kaks last sünnitanud, selle kõrval on näomask või nina nokkimine nohu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned on siin nii enesekindlad, et vaata ja imesta. Olete kindlad, et Teie mees arvab samuti, et see kõik (vetsu uks lahti, kõige avalikustamine, mida üldiselt naised omaette teevad) on väga OK? Isegi see sünnitamine- ka selles pole ma veendunud, et see Teie mehe mällu pitserit ei jätnud. Ei räägi siin nabanööri lahti lõikamisest, vaid kogu protsessi juures olemisest. Mina olen arvamusel, et kõike ei pea mehed nägema teada ja ka vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on ainult matsiplikad koos – oma kalli mehe nähes nokin nina, peeretan, ajan karvu, rõhitsen, luristan, matsutan vms. mees polegi siis lugupidamist ära teeninud, et käitute nende nähes nagu ehtsad emised. Oma lastele ka loomulikult hea eeskuju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul on mehed kuldid,sest teevad veel hullemaid asju.Need ,kes siin vàidavad olevat hea kasvatusega on veel ròvedamad, kui keegi ei juhtu nàgema.Avalikus wcs kàivad mukitud ja lakutud peened prouad ,aga oma hùgieenisidemeid loobivad lahtiselt prùgikasti…kòigile nàha.Rooli taga nokivad nina, nàrivad kùùsi, linnaliinibussis sahistavad salapeeru, haisevad higi jàrgi.Viskavad konisid maha…kus see kasvatus teil on.Mida te kiitlete siin oma kasvatusega, olete hullemad matsiplikad, kui avalikult sidemevahetajad jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 14:49; 21.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi see sünnitamine- ka selles pole ma veendunud, et see Teie mehe mällu pitserit ei jätnud. Ei räägi siin nabanööri lahti lõikamisest, vaid kogu protsessi juures olemisest.

Kindlasti jätab sünnituse juures viibimine mehe mällu pitseri – enamuse jaoks on see üks õnnelikumaid ja ilusamaid sündmuseid elus. Vastupidiselt mehe eest peeretamisele ja tampooni vahetamisele lähendab sünnituse juures viibimine paari varasemast veelgi enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 13:41; 21.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahemärkusena-kas keegi kasutab veel tänapäeval sidet tampoonide asemel???

Jah, loomulikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 23:50; 21.08 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen end suhteliselt vabalt ja mees ka. Wc ust lahti ei jäta, aga kui on juhtunud, siis oleme saanud kõhutäie naerda. Tampoone mehe juuresolekul ei vaheta, aga on olnud hetki kui mees on magamsituppa astunud, kui paigaldan pesukaitset. Ei ole olnud ebamugav. Peeretame mõlemad ja ei tee sellest numbrit.
Olen meest ise raseerinud ja ka vastupidi.
Selline lähedus ja vabadus ei ole tulnud kohe vaid aastate jooksul on piirid nihkunud. Mäletan, et esimese sünnituse järel olin väga nõrk ja ei suutnud püsti olla ning mees hoidis mind püsti, pesi ja aitas sideme ja püksid jalga. Tema tegi seda täiesti vabalt ja tekitas ka minul turvalise tunde, kuigi tol hetkel tahtsin küll maa alla vajuda. Mees on olnud ka kahe sünnituse juures ning kõike näinud. Samuti ei olnud tal mingi probleem poodi tõtata ja tütrele sidemeid osta, kui tütrel esimesed päevad algasid ja mina reisil olin.
Tema on inimene, kellega tunnen end turvaliselt ja ei karda ka vanadust, kui peamegi teineteise eest hoolt kandma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted küsimus pereinimestele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.