Esileht Beebi ja mitmikud Küsimus vankri müümise kohta

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Küsimus vankri müümise kohta

Postitas:

Olen nii otsustusvõimetu ja mõtlesin, et küsin nõu 🙂
Mul on kodus Emmaljunga vanker, 2008 aasta mudel, värvus helebeež ja camo pink mustriga. Olemas on vankrikorv ( nagu uus ) ja istumisosa. Käruraam on terve, ei roosteta ( alati seisnud toas ), kasutamisjälgi siiski on. Puudu on varikaare alumise osa mingi pingutusnöör ja käru all oleva korvi seisukord on ka selline, et riie on kulunud aga trukid mis seda hoiavad on terved ja asju saab seal ilusti kanda. Veel on see, et istumisosa istumise all olevaid osasid ma olen alati korralikult pesnud ja need on puhtad ja terved aga käru kaare riideosa ma pole ära suutnud veel kuidagi võtta ( ei saa seda ära aga äkki see ei käigi ära? ) ja seega see osa on küll määrdunud, mitte rõvedalt must aga määrdunud. Pidurdusfunktioon on ka terve. Käru on city cross raamil ja sang ei ole üleviidav. Sellel on vist täiskummist rattad kui ma ei eksi ja üks ratas natuke krigiseb või kriuksub. Kas sellise käru eest teie küsiksite mingit hinda või annaksite niisama ära? Vana käru on see küll aga minu 2 last on see truult teeninud ja ma ise olen olnud superrahul sellega ja kuidagi niiiii kahju on see niisama kuskile visata või lasta kellegil ära viia vms. See on jah üsna suur ja raske aga niisama jalutamiseks ja lapse õue magama jätmiseks on see minu arust väga hea käru 🙂
Kui palju teie sellise käru eest maksaksite, kui maksaksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emmaljunga või mitte, tegemist on 10 aastat vana käruga. Tihti ilmnevad vead alles kasutamisel, ehk et ostja ikka päris täpselt ei tea, mis seisus see on. Mina üle 50 euri ei maksaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päris tasuta ei annaks, tundub täitsa kobe jutu järgi. Mõnikümmend eurtsi ikka küsiks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane nt osta.ee-sse oksjonile. Ma müüsin aasta tagasi sama aasta Mondiali 150 euroga seal maha (oli kõvasti räsitud, alghinnaks panin 10 senti, huvilisi oli palju).
Nüüd olen jälle käruotsinguil, aga City Cross on siiski välistatud (just nende täiskummrehvide pärast) – ei ostaks seda isegi 50 euro eest.
Kuid usun, et mõistliku hinna eest leiad ikkagi ostja. CC-ga on linnas korralikel teedel hea kärutada. Paljud korteris elavad kärutajad eelistavad ka kookonit (mis CC-sse hästi sobib), nii et võid üritada korvi hoopis eraldi müüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 18:39; 28.05 12:19; 28.05 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma paneks ka ostasse müüki, eks siis saad teada, mis hinda ollakse valmis maksma. Ma olen sealt ka vanadele asjadele päris uskumatuid hindu saanud, mida ise poleks küll julenud küsida. Aga ega iial ei tea, mis teisele inimesele normaalne asi tundub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2008. a ütleb ju kõik, anna mõnele tuttavale või sugulasele ära. Ma ei hakkaks müügiga vaeva nägema, eriti kui pisipuudusi nii palju on.

Kui veel suur ja raske ka on, et sobib kellelegi maakoju või rõdule käruks, kus laps lihtsalt lõunaund magada saaks, siis ei tasu oodata, et väga tahtjaid oleks. Kui mul sellist seismise käru vaja oleks, siis paarkümmend eurot võiks ju maksta, aga mitte üle selle. Selliseks otstarbeks leiab ka odavamaid.

Selliste aastaid seisnud asjade puudused ilmnevad tõesti alles siis, kui uuesti kasutama hakata. See väike kriuks, mis praegu ratastel on, võib kasutamisel muutuda väga segavaks kriuksuks. Rehvide seisukord nende aastate peale ei ole ka ilmselt kiita, nii et kui keegi tõesti sellega aktiivselt kärutada tahaks, siis peaks ilmselt rehvid vahetama jne. Pärast oleks endal häbi, kui inimene, kes ostab, ütleb, et tegelikult oli käru palju halvemas seisukorras, kui müüja arvas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on päris korralik vanker. 50-70 eurot saab kindlasti. Pane kõikidesse kohtadesse kuulutus üles, saad kiirelt müüdud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige hinnaga saad jah kiiresti müüdud, kuid 50€ on max.
Ma olin ka äsja uue käru otsinguil, oli vaja maale nö magamiskäru. Ja täiesti ulme, mis hinda küsitakse 10a vana käru eest – üks tahtis 500€ saada, oli ka 200-300€ müügis. Paljud arvavad, et kuna tegi on Emmaljungaga, siis võib hinda üles kruttida? No ei, ma 500€ saan poest juba tutika Roani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui mul on 2007 aasta Duo Combi, koos mähkmekoti, soojakoti jms täiskomplekt? Ainus puudus on see, et jalakatte üks trukk püsib kehvasti kinni, aga kui teatud nurga alt kinnitada, siis püsib ilusti. Raam on roostest puhtaks lihvitud ja üle värvitud, plekke, kulumist jms ei ole, ja värvus on helesinine, mida on väga vähe saada. Palju küsida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 19:44; 28.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui mul on 2007 aasta Duo Combi, koos mähkmekoti, soojakoti jms täiskomplekt? Ainus puudus on see, et jalakatte üks trukk püsib kehvasti kinni, aga kui teatud nurga alt kinnitada, siis püsib ilusti. Raam on roostest puhtaks lihvitud ja üle värvitud, plekke, kulumist jms ei ole, ja värvus on helesinine, mida on väga vähe saada. Palju küsida?

Oleneb, mis mudel on: Smart, Edge, Classic, Carmen Duo Combi? Mis raam on all – smart, classic, sport? Kas tegemist on vähelevinud erimudeliga (nt Limited Edition, Celebration Edition jne). Hinnad jäävad vahemikku 150-350 eurot. Mõnda sama aasta käru ei saa kuidagi ka 150 euroga müüdud, samas mõni läheb 350-ga nagu soe sai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 18:39; 28.05 12:19; 28.05 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui mul on 2007 aasta Duo Combi, koos mähkmekoti, soojakoti jms täiskomplekt? Ainus puudus on see, et jalakatte üks trukk püsib kehvasti kinni, aga kui teatud nurga alt kinnitada, siis püsib ilusti. Raam on roostest puhtaks lihvitud ja üle värvitud, plekke, kulumist jms ei ole, ja värvus on helesinine, mida on väga vähe saada. Palju küsida?

Oleneb, mis mudel on: Smart, Edge, Classic, Carmen Duo Combi? Mis raam on all – smart, classic, sport? Kas tegemist on vähelevinud erimudeliga (nt Limited Edition, Celebration Edition jne). Hinnad jäävad vahemikku 150-350 eurot. Mõnda sama aasta käru ei saa kuidagi ka 150 euroga müüdud, samas mõni läheb 350-ga nagu soe sai.

Minu teada smart, kui õigesti mäletan, raami kohta ei teagi, ilmselt classic, värvus peaks olema limited edition. Midagi sarnast https://www.google.ee/search?q=emmaljunga+smart+light+blue&tbm=isch&imgil=SPP0PbOgFhsYdM%253A%253BqonUI8BcDJCzZM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.emmaljunga.allmarkets.ru%25252Fsmart_duo_combi.php&source=iu&pf=m&fir=SPP0PbOgFhsYdM%253A%252CqonUI8BcDJCzZM%252C_&usg=__NPoKmACZFO0BxwneTt-XQNweijw%3D&biw=1366&bih=638&ved=0ahUKEwi_8rnvrJLUAhUBtywKHc1fBvMQyjcILg&ei=faIqWf-_OoHusgHNv5mYDw#imgrc=SPP0PbOgFhsYdM:
Ise maksin ta eest 3 aastat tagasi 365, aga siis oli raam ka korralik ja puhas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 19:44; 28.05 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6-7 aastat tagasi müüdi poes uusi Smart Duo Combisid ca 600-700 euroga (tuttav sünnitas siis ja ostis uhiuue EJ – Smardid olid kõige soodsamad kombikärud, mida poest sai). Arvesta siis ise, kui uue käru ostuhind oli ca 600 eurot ja käru on järelturul mitu ringi juba teinud. Smart Duo Combisi müüdi algul nn smart-raamil (peaaegi identne classic-raamiga, kuid smardil ei saa vedrustust reguleerida), hiljem hakkas neid ka tavalisel classic-raamil liikuma. Classic-raam on rohkem hinnas just selle vedrustuse reguleerimise võimaluse pärast. Vanemate Smartide hinnad algavad järelturul 70-80st eurost kuni 400-500-ni välja. Isegi nägin väga ilusat ruudulist Smarti (ka aastast 2007) ainult 80 euroga (jäi siiski ostmata, sest mulle see vedrustuse regulaatorita smart-raam ei sobi). Kui värv on haruldane, võid ju 200 euroga müüki panna – kui kuidagi ei lähe, saab alati hinda alla lasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 18:39; 28.05 12:19; 28.05 17:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Küsimus vankri müümise kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.