Esileht Hobinurk Küsimused Karnaluksi püsiklientidele

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Küsimused Karnaluksi püsiklientidele

Postitas:

Tere! Küsimus Karnaluksi püsiklientidele 🙂 Kas seal on tõesti kaup soodsam kui nt. Abakhanis? Miks seal ostmas käite? Mis kaupa tasub sealt kindlasti osta? Käisin täna üle pika aja, kaupa valides imestasin nii mõnegi hinna üle, tundus kallim kui mõnes käsitööpoes, mis Tallinnas olemas..aga samas võib mu mälu mind ka petta. Näiteks tahtsin osta lihavõtte kaunistuste jaoks paki sulgi, selliseid väiksemaid ja keskmisi. Kui hinda küsisin, tuli välja, et suletüki hind 19 senti ja kui ostaks paki (igas pakis 100tk.), maksaks see pakk 19 eurot, mis on küll absurdne hind. Ostsin sealt üht-teist veel, suled jätsin siiski ostmata 🙂 Parkimine maksis lisaks 4 eurot, kuna pood on ülisuur, oli vaatamist päris kauaks.
Aitäh vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Karnaluksist ostnud vaid õmblusmasinaid ja nende tarvikuid. Kõik viimase 20a jooksul koju soetatud õmblusmasinad, overlokk ja nende “lisajalad” on sealt soetatud.
Abakhanis ma nagu pole näinud, et nad soodsa hinnaga Brotheri overlokke müüksid 😛

Aga mis parkimisse puutub, siis kas ikka peab igale poole autoga minema?
Äkki lähed vahelduse mõttes vahel jala või ühistranspordiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väike käsitööpood ja ma müün sulepakke-100 tk pakis 5 eurot! 😀 Müstiline hind ikka! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud niite. Overloki suured rullid näiteks on kõvasti soodsamad kui abakhanis ja valik ikka muljetavaldav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga kas sa kuskiltmujalt saaksid neidsamu sulgi ühekaupa osta? võibolla on kellegi jaoks just see väärtus, et saab oma 10 sulge osta 1,9 eest,mitte ei pea 5 euri välja käima 100 sule eest, mida tal vaja ei lähe 🙂

Suur kaubavalik on kindlasti suur eelis. Parkida oleksid võinud näiteks Sikupilli Prismasse ja sealt jala edasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ehete valmistaja ja ostan Karnaluksist tavaliselt kõikvõimalikke pärle ja ripatseid. Paaril korral ostsin sealt ka hea hinnaga kõrvarõngakonksusid ja ehtenõelu, aga nüüd ma seda enam ei tee. Sest viimane kord, kui nad olid juba alla korrusele kolinud ,siis sain ma sealt ehtenõelad küll suht-koht normaalsed, aga kõrvarõngakonksud olid kõik kas niiskust saanud või millegi muu pärast värvilt koledaks läinud. Ja sealne valgustus on nii kehv, et avastasin selle alles kodus. Ja muidugi olin ka kassatšeki ära visanud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Küsimused Karnaluksi püsiklientidele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.