Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kust leiaks koristaja, kes koristaks ca 3h korraga paar korda kuus?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kust leiaks koristaja, kes koristaks ca 3h korraga paar korda kuus?

Postitas:

Kust leiaks koristaja, kes koristaks ca 3h korraga paar korda kuus? Koristusfirmad küsivad 50m2 eest ulmelised summad ca 50-75euri. Ehk koristaja palk oleks siis 15-20 euri tunnis? 😀 Arusaadav, et firmal ja vahendal on oma kulud, aga ega ei olegi soovi maksta firmale, vaid inimesele otse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 20:59; 23.02 23:34; 24.02 14:20; 25.02 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta EPÜL-i kontaktaadressil, see on Eesti Pensionäride Ühenduste Liit, koduka aadress http://www.eakad.ee/.
Eakad ei tähenda jalaga hauas olevaid inimesi, selliseks koristustööks ideaalsed, kindlasti leidub soovijaid ning tegemist on hea töökultuuriga põlvkondadega. Leiate lahenduse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ütleks, et ulmelised summad. sellised lühikesed töösutsakad ongi kallimad kui pidev alaline töö.
kui sa ise peaksid minema ja koristama 3 tundi võõrast elamist, kas teeksid kümneka eest seda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemus – elan mitte eriti suures kohas, väikses alevis, no sellises mille kohta räägitakse et tööd ei ole, ja lapsed paljad ja poolnäljas jne. Tegin pakkumise et kord nädalas käiks keegi koristamas (70 m2) – ei midagi erilist, tavaliselt nagu ikka – põrndad tolmuimejaga üle ning siis arumopiga pesta, tolmud võtta. Kord kuus siis natuke põhjalikumalt – kolm väikest lambanahast vaipa kloppida ja vannitoas duššikabiini seinad üle tõmmata. Arvestasin – oma kogemuste pealt – et tavaline koristus võtab max 2 tundi, suurem max 4 tundi, kuus kokku 10 tundi. Arvasin et selle eest 100,00 kuus pakkuda on ehk ok (ise teen ka tööd 10,00/tund). Ja nüüd võite arvata kas ma leidsin sellise inimese – vot ei leidnud. Ilmselt pakkusin vähe, aga suhe a la 2 tundi minu tööd = 1 tund koristaja tööd ei tundunud ka mõistlik. Nii siis koristan ikka ise, kirun ja koristan (ja ei suuda võtta tõsiselt neid tekste kui halb ja raske ikka maal on, ja lastel pole süüa edc)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maal istuvad töötud bussijaamas, mitte ei tule tasu eest puid lõhkuma. kogemus käes, tellisime firma, kes puud ära lõhkus. ühel tüübil oli kodus isegi puudelõhkumismasin, aga ütles enne ei, kui hinda jõudsime pakkuda – pidi kohe, kohe Soome tööle minema. läks ta jee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiks on pere24.ee. Ise olen koristajat nende kaudu otsinud ja leidnud ka.

Tasuga on nii, et vähemalt seal pere24-s kipub koristaja palk olema 5-10 EUR tund. Pole näinud, et keegi rohkem pakuks. 10 euroga peaks igal juhul kellegi leidma, see on ikka väga hea tasu, arvestades, et makse selle pealt ju maksma ei pea.

Siiski on 2 h koristamist veidi vähe, inimene võtab aega ja tuleb kohale jne. Las teeb suurpuhastust 4 h kaks korda kuus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 22:08; 26.02 12:51; 26.02 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sealt eakate lehelt ei leia mingit foorumit vms. Endal käis peast mõte läbi panna veel kuulutus kohalikku Maximasse äkki, seal stend. Või valla lehte? 3-4h olen arvstanud oleks okei. 3 tundi käin trennis, ma nüüd kuskil linna peal ringi uitamas ka sellepärast spetsiaalselt käima ei hakka sellel ajal. Ja ega siin ei olegi midagi nii palju teha kahjuks või õnneks. Tavaline korter, pinnad tühjad, vaipu pole. Köögitasapind üle tõmmata ja külmkapp ja siis wc ja vannitoa kraaniakauss ja peegel. Magamistuba ma polegi kindel kas tahan lasta puutuda, seal pole midagi koristada ja on mu isiklikud asjad. Sama aja võib veel elutoa/esiku/vannitoa peale panna. Ega korter on üldiselt ikka korras ja puhas ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 20:59; 23.02 23:34; 24.02 14:20; 25.02 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaid paar korda kuus koristada, siis on see iga kord kui suurpuhastus. Kas saab kolme tunniga hakkamagi?
Võin tulla koristama Viljandis või lähiümbruses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis korterit paar korda kuus ei koristata! Koristan iga päev seda ise ju. Tegin ise täna 2 tunniga kõik ära, seega 3-4 oleks täiesti piisav ja ilmselt saaks veel juurde otsida, mida veel teha. Aga mõte tõesti võtta ehk mitme pere peale üks täiskohaga koristaja ja siis võib kasvõi ülepäeviti käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 20:59; 23.02 23:34; 24.02 14:20; 25.02 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina leidsin omale koristaja tuttava tuttava kaudu: kolleegil oli koduabiline, tundsin huvi, ega ta ei tahaks ka korda nädalas minu juures käia, tal oli tööd liiga palju juba, soovitas oma sõbrannat. nüüd meil koostöö juba üle 10a.

mis piirkonnas sa elad teemaalgataja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis korterit paar korda kuus ei koristata! Koristan iga päev seda ise ju. Tegin ise täna 2 tunniga kõik ära, seega 3-4 oleks täiesti piisav ja ilmselt saaks veel juurde otsida, mida veel teha. Aga mõte tõesti võtta ehk mitme pere peale üks täiskohaga koristaja ja siis võib kasvõi ülepäeviti käia.

No mul täpselt sellised kolme tunnised
augud ja hetkel tööd pole.
Vaja oleks kaalust alla ka saada:)
Hullult meeldib koristada ma mõtlen
liistud ja kapiuksed ja põrandapesu.
Asun Tallinn kui huvi kirjuta
liisbeth28@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin nõus, kogemus 1.5a ja asukoht Tartus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja, elan Viimsis. Lisaks minu kodule oleks (eriti suveperioodil pakkuda samuti Viimsi kandis) ka rohkem tööd (koristus, toitude tegemine jms). Aga ilmselt oleks oodatud tõesti sama kandi inimene. Sõbranna juures on äinud eelnevalt inimesi tunnipalga alusel, aga sellega kipub lõpuks ikka nii minema, et käed hakkavad üha aeglasemalt liikuma ja lõpuks nühitaksegi ühte kohta tund aega ja asjad ei liigu enam. Seepärast on koristuse puhul vast kokkuleppehinnad jälle mõistlikumad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 20:59; 23.02 23:34; 24.02 14:20; 25.02 00:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jaksa ära imestada seda võhiklikkust antud asjades. Nimelt seda, et selliste tööde puhul ei saagi arvestada mingit tunnitasu. Ja siis imestada, ja arvutada, et isegi “too” seal või “tema” siin ei saa oma töö eest sellist tunnitasu. Hindamiseks on ikka korrahind. Ja leides nn pärli, on ka seda esialgset võimalik tõsta, mida ka üldse teha ei taheta.
See on teenus, ja mitte isegi igapäevane, vaid kaks korda kuus. See peab olema inimene, kellega klapid ja keda saab usaldada ja kui oled sellise leidnud, siis ainus viis teda hoida ja hinnata ongi kõrgem tasu, kui selveri koristajal.
Ei tasu ka unustada, et omale koju teenindaja palkamine polegi odav lõbu.Vaesed seda ei teegi. Meie inimesed on nii imelikud valdavalt ikka. Tahavad luksteenuiseid palgata nagu majapidajad, teenijad, lapsehoidjad, aga tahavad neid miinumintasude eest, ja ideaalilähedasi.
Seega huvitab mind ka see, mis summa eest teie ise teeksite teise kodus koristust 3tundi kaks korda kuus?
Neid pole palju, kes suudaksid oma elustiili nii planeerida, et selliseid otsi teha ja nende hulgas omakorda on veel vähem neid, kes seda korralikult teeksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:00; 26.02 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jaksa ära imestada seda võhiklikkust antud asjades. Nimelt seda, et selliste tööde puhul ei saagi arvestada mingit tunnitasu. Ja siis imestada, ja arvutada, et isegi “too” seal või “tema” siin ei saa oma töö eest sellist tunnitasu. Hindamiseks on ikka korrahind. Ja leides nn pärli, on ka seda esialgset võimalik tõsta, mida ka üldse teha ei taheta.
See on teenus, ja mitte isegi igapäevane, vaid kaks korda kuus. See peab olema inimene, kellega klapid ja keda saab usaldada ja kui oled sellise leidnud, siis ainus viis teda hoida ja hinnata ongi kõrgem tasu, kui selveri koristajal.
Ei tasu ka unustada, et omale koju teenindaja palkamine polegi odav lõbu.Vaesed seda ei teegi. Meie inimesed on nii imelikud valdavalt ikka. Tahavad luksteenuiseid palgata nagu majapidajad, teenijad, lapsehoidjad, aga tahavad neid miinumintasude eest, ja ideaalilähedasi.
Seega huvitab mind ka see, mis summa eest teie ise teeksite teise kodus koristust 3tundi kaks korda kuus?
Neid pole palju, kes suudaksid oma elustiili nii planeerida, et selliseid otsi teha ja nende hulgas omakorda on veel vähem neid, kes seda korralikult teeksid.

Võhiklikkus? Ei tasu ikka nii ülbelt väljenduda. Mina näiteks maksan tunnitasu, kuna koristaja teeb erinevalt. Mõnikord teeb suurpuhastuse, mõnikord küürib kergemalt. Mõnikord on tal aega 5 tundi, mõnikord 3 tundi. Kui on koristaja, kes teeb iga kord täpselt samu liigutusi, siis jah saab korra järgi maksta.

Tasust ka: palga määrab turg nagu kõikides ametites. Kui ei leia koristajat, siis ilmselt pakun liiga vähe või on liiga väike koht või ei ole sõnum potentsiaalsete töötajateni jõudnudki.

Kui sind huvitab see, mis tasu eest mina käiksin koristamas, siis ilmselt nimetaksin liiga suure numbri, kuna oma tavaametis saan x palka, siis ma lihtsalt väiksema palgaga ei lepikski. Aga on inimesi, kes ei ole ametit õppinud, kes on äsja tööturule sisenenud, kes veel õpivad või on kodused ja otsivad kerget lisatööd, mis ei vaja eraldi kvalifikatsiooni. Ja nendele on see 5-10 EUR tunnist hea teenistus. Ma tean, et perekoolis ei ole popp väita, et koristaja amet on nö lihtne amet, aga võrreldes õpetaja, arsti, advokaadi jpt ta ju tegelikult on. Tavakoristust võib igaüks teha, kel käed-jalad otsas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 22:08; 26.02 12:51; 26.02 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võhiklikkus? Ei tasu ikka nii ülbelt väljenduda. Mina näiteks maksan tunnitasu, kuna koristaja teeb erinevalt. Mõnikord teeb suurpuhastuse, mõnikord küürib kergemalt. Mõnikord on tal aega 5 tundi, mõnikord 3 tundi. Kui on koristaja, kes teeb iga kord täpselt samu liigutusi, siis jah saab korra järgi maksta.

Kirjutasin sellepärast nii, et olem aastaid siit lugenud seda tunnitasu juttu, et vat kus koristajatele makstakse, vaadake, mis koolis koristajas palk on jaa nii edasi.
Kindlasti ei mõelnud ma erandeid, nagu sinu, kes soovivad palgata inimesi kord kolmeks tunniks, kord kaheks, kord viieks. Seda loengi siit esimest korda, sellepärast ei puuduta see sind.
Näiteks iga reede elamine puhtaks. Või kaks korda kuus kodu korda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:00; 26.02 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole koristus ikka nii lihtne, et igaüks võib teha. Hea koristaja on ikka professionaal, teab töövõtteid ja vahendeid, on usaldusväärne ja hea detailinägemise oskusega. Vähemalt tahaksin mina sellist inimest koristama, mitte lihtsalt suvalist, kes märja mopiga pinnad ära plätserdab ja osa tolmu vaiba alla lükkab. Möödaminnes lõhub esikulaual seisva vaasi.
Kuna mul raha koristaja palkamiseks puudub, pean seda ise tegema. Ütlen ausalt, et väga hea tulemuse saan põhimõtteliselt pärast pikaaegset harjutamist ja iseõppimist. Koristuses tuleb tunda keemilisi protsesse. Samuti on olulised head ja õiged vahendid, mis lihtsustavad tööd. Need ei ole ilmtingimata igasugu Cifid ja Domestosed, mida isiklikult enam ei kasuta.
Olen omal kodus kalli kivikraanikausi valede vahenditega pekki keeranud. Nüüd tean. Kas aga näiteks suvaline kooliõpilane või vanatädi oleks suuteline iga pinda ja sellele sobivaid vahendeid hindama?
Koristus on ikka teadmisi nõudev töö ja kui näiteks inimesel on kaasaa ka oma vahendid, mis pole odavad, siis ongi hind kallis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole koristus ikka nii lihtne, et igaüks võib teha. Hea koristaja on ikka professionaal, teab töövõtteid ja vahendeid, on usaldusväärne ja hea detailinägemise oskusega. Vähemalt tahaksin mina sellist inimest koristama, mitte lihtsalt suvalist, kes märja mopiga pinnad ära plätserdab ja osa tolmu vaiba alla lükkab. Möödaminnes lõhub esikulaual seisva vaasi.
Kuna mul raha koristaja palkamiseks puudub, pean seda ise tegema. Ütlen ausalt, et väga hea tulemuse saan põhimõtteliselt pärast pikaaegset harjutamist ja iseõppimist. Koristuses tuleb tunda keemilisi protsesse. Samuti on olulised head ja õiged vahendid, mis lihtsustavad tööd. Need ei ole ilmtingimata igasugu Cifid ja Domestosed, mida isiklikult enam ei kasuta.
Olen omal kodus kalli kivikraanikausi valede vahenditega pekki keeranud. Nüüd tean. Kas aga näiteks suvaline kooliõpilane või vanatädi oleks suuteline iga pinda ja sellele sobivaid vahendeid hindama?
Koristus on ikka teadmisi nõudev töö ja kui näiteks inimesel on kaasaa ka oma vahendid, mis pole odavad, siis ongi hind kallis.

Nojah, see on just see, millest rääkisin, et siin tõtatakse kohe tõestama, KUI keeruline koristaja töö on. Aga tegelikult on Eestis 98% majapidamistest sellised, kus tõesti võib ka ilma keemiku hariduseta koristatud saada.

Need, kes plätserdavad ja tolmu vaiba alla lükkavad, on lihtsalt laisad ja lohakad. Ja ausalt, vaasi võib kogemata lõhkuda ka proff (üks kord olen koristamisel firmat kasutanud ja nende väljaõppinud koristaja ühe eseme lõhkuski).

Oma koristajatele olen muide esimesel korral selgitanud, mida mis vahendiga küürida. Aga mul pole ka mingeid reageerivaid imepindu kodus, on vaid keraamika ja puit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 22:08; 26.02 12:51; 26.02 21:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kust leiaks koristaja, kes koristaks ca 3h korraga paar korda kuus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.