Esileht Koolilaps kust võiks leida 36-37 jalale krõpsuga tosse?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: kust võiks leida 36-37 jalale krõpsuga tosse?

Postitas:

Poiss esimesse klassi minemas ja on suure jalaga, talla mõõt tal 22,5 cm, mis siis vastab umbes 36-37 suurusele. Probleem on aga selles, et paeltega ta veel väga hakkama ei saa. Oskab küll siduda aga mitte tugevasti ja aega võtab see kõvasti.
On keegi näinud sellele suurusele kusagil Tallinnas müügil krõpsuga tossusid? Peaksid olema ka mittemääriva tallaga, et hiljem neid sisejalatsitena kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 01:36; 31.07 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on mõned Adidase tossud krõpsudega. Sisejalatsiteks need vast ei sobi, aga sportimiseks küll…
http://www.jalatsipood.ee/lastele.html#p=1&size_table_new=1386&dir=desc

Teemaalgataja ehk sellist soovitust ei oota, aga tegelikult las koolilaps ikka pusib seda sõlme ka harjutada – vähemalt mõned jalatsid võiksid paeltega olla. Mina läksin kunagi seda teed, et otsisin poisile aga krõpsudega jalatseid ja kui lõpuks ei jaksanud enam otsida (loe: poja enda maitse hakkas dikteerima, milliseid jalatseid ta ise eelistas), siis oli ta väga hädas, ei osanud sõlmedega toime tulla, aga oli juba vaja kiiresti sõlmida, trennis jms. Eks harjutamine tegi ka tema lõpuks meistriks. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti näitas oskus paelu siduda koolivalmidust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ostnud krõpsuga tosse ka nr 43 jalale. 🙂 sain need Reeboki outletist.

soovitan lihtsalt poed läbi käia ja tallinnas alustada nt Tondil olevatest spordipoodide outlettidest.
kui veab, saab soodsamalt tossud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma laiskvorstile pannud paeltele hoopis stopperid otsa, seega ei mingit vaevlemist sõlmedega. Enda talvesaabastel on samamoodi, palju kiirem ja lihtsam on jalga panna 🙂 Kahe auguga stoppereid ostan kangapoodidest (Abakhan või Kangas ja Nööp).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 13:32; 01.08 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa nextist oled vaadanud? Koolilaps peab muidugi oskama paelu siduda, aga olen näinud, kuidas mänguhoos on neil paeltest suht ükskõik.

Mina asendasin ka poisil pisemana paelad stopperiga. Ostsin Abakhanist kummipaela ja kaks stopperit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Spordipoodides on kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud vastajatele!

Küsiks siis veel-kust võiks samale suurusele leida kinnise ninaosaga sandaale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 01:36; 31.07 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii krõpsudega tosse kui kinnise ninaga sandaale olen näinud sportsdirecti e-poes, ehk on midagi ka Tallinna poes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnise ninaga sandaale on päris kobedas valikus näiteks amazon.de’s, just ükspäev tegelesin oma lapsele jalatsite otsimisega ja sealt jäi neid ka silma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 13:32; 01.08 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin just sama suure jalaga poisile kinnise ninaga spordisandaalid Matkaspordist. Seal on Keeni jalanõud ja need on väga mõnusad. Olgu siis öeldud, et sellisele suurusele saab jalanõusid naiste valikust, sest laste numbrid lõppevad 36ga ja meeste numbrid algavad 40st. Minu sama suure jalaga poiss eelistab kanda suurust 38, teiste juures kurdab, et on väikesed. Minu enda jalg on täpselt 23 cm pikk ja ostan endale 36 suurus jalanõusid. Ei tea, kuidas talle sobivad suurus 38, aga ega ma siis lapsele vastu ka ei hakka vaidlema, tema on ju see, kes neid jalanõusid kannab.

Õuetossud on tal küll veel krõpsudega, ka 38 suurus ja need on Skechersid, väga meeldivad. Samas trenni ja kooli kasutamiseks pole ma lubanud talle krõpsuga tossusid, sest need ei ole nii ümber jala kui on paeltega seotavad. Nüüd minnes 3. klassi on paelte sidumises ka juba käpp. Kaua läks aega ja viilimist oli palju. Ei tahtnud kuidagi paelu siduda, aga kuna tennises jalg liigub palju ka küljele, siis selleks, et vältida jalavigastusi, nõudsin ma ikkagi paeltega tossude kasutamist. Alguses viisin lapse trenni, sidusin paelad kinni ja siis läks, enam pole õnneks vaja seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain nii sandaalid kui ka tossud Skechersist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksimarketist leiab krõpsudega tosse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdruk läks eelmine sügis I klassi, tal olid ka kehalise jaoks paeltega tossud.
Mõni aeg hiljem tuli välja, et ta jääb tundi hiljaks, kuna paelte sidumisega läheb aega.
Harjutamise mõttes võiksid muidugi kodus olla ka paeltega tossud, aga esialgu soovitan ka koolis krõpsuga tosse (koolis on palju muud, millega laps peab esimesel aastal harjuma).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitus kustutatud.
Müügikuulutused käivad Laada alla.
Moderaator.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps kust võiks leida 36-37 jalale krõpsuga tosse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.