Avaleht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsad brändid ja retspetid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuulsad brändid ja retspetid

Postitas:
Kägu

Kas erinevate maade sama märgi tooted on erinevate retseptidega?

Söön hetkel Norra Hellmans majoneesi ja tundub hoopis teise maitsega kui Eesti oma, mis on mu pikaaegne lemmik. Oleks nagu soolasem ja äädikane.

Tuttavad on rääkinud, et näiteks McDonald’s on ka mujal teistsugune ja Carlsberg või Heineken õlu, aga neid ma kuskil peale lennujaamade maitsnud pole ega kutsu ka.

(1) (0)

Postitas:
Kägu

Erinevatele turgudele tehakse tooteid erineva koostisega. Nt Coca-colad on eri regioonides erinevate maitsetega, kasutatakse ka erinevaid magustajaid (suhkur, maisisiirup…).
Muude toodetega sama teema, sama brändi lapsemähkmed meil ja Skandinaavias üsna erineva kvaliteediga kuigi toode on sama.

(2) (0)

Postitas:
Kägu

Kas erinevate maade sama märgi tooted on erinevate retseptidega?

Söön hetkel Norra Hellmans majoneesi ja tundub hoopis teise maitsega kui Eesti oma, mis on mu pikaaegne lemmik. Oleks nagu soolasem ja äädikane.

Tuttavad on rääkinud, et näiteks McDonald’s on ka mujal teistsugune ja Carlsberg või Heineken õlu, aga neid ma kuskil peale lennujaamade maitsnud pole ega kutsu ka.

Hellmanns majonees oli kunagi mu lemmik, aga peale seda kui Eestis müüdavat Hellmannsi hakati Poolas tootma, siis ma seda enam ei söö. Jubeda rääsunud õli maitsega.
Õiget ja head Helmannsit ostan nüüd kaasa reisidelt ja kui kiirelt vaja, siis Stockmannis müüdav Helmanns on ka täitsa söödav, ainult et hind on 4 euro kanti purk.

(2) (0)

Postitas:
Kägu

Soome President ja Eestis müüdav on küll eri kohvid.Sama lugu WC paberite jm

(3) (0)

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Avaleht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsad brändid ja retspetid