Esileht Koolilaps Laagrisse koos sõbraga või ilma

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Laagrisse koos sõbraga või ilma

Postitas:

Sooviks panna last laagrisse, kuna kahel konkreetsel suvenädalal olen ise ära ja kahjuks pole last kellegagi jätte. Tüdruk on eelmistel aastatel mitmes laagris käinud ja siiani käiks heameelega, aga nüüd on probleem selles et just antud perioodiks pole õnnestunud mõnd sõpra laagrisse kaasa meelitada. 12 aastased on paraku ka sellised, et nende omavahelised suhted on üks suurem draama nagunii. Mu oma kolme lapse laagrikogemustest on jäänud mulje, et käiakse kas trennilaagris, kus teised lapsed nagunii vähemalt osaliselt tuttavad, või siis ikkagi minnakse sõbraga koos. Aga võibolla ma eksin? Kas kellelgi on sellist kogemust et laps on läinud niiviiisi laagrisse et kedagi ei tunne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps läheb alati laagrisse nii, et kedagi ei tunne. juba 5. aastat järjest igal suvel 2 korda. saab palju uusi sõpru ja on igati rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, millest räägid. Mul 13-aastane tütar, kes ei taha ka ilma sõpradeta laagrisse minna. See algas ühest ebameeldivast kogemusest, kus ta oli laagris ja kõikidel olid tuttavad ees. Ainult tema oli üksinda. Ta on seltsiv laps, aga millegipärast ei leidnud kaaslasi tookord.

Pojal pole näiteks üldse probleem üksinda minna, kuigi tema on märksa kehvem suhtleja.

Ka tüdrukute omavaheliste suhete draama on tuttav 🙂 Väga raske on rahulikuks kõrvaltvaatajaks jääda või ka mossitamist taluda.

Aga laagri teema lahendasin nii, et leidsin linnalaagri, kus pole ööbimist. Seega on päevad lühemad ning õhtuks saab koju. Sel juhul ta ei põdenud eriti, et sõpru pole ees. Täna ongi esimene laagripäev. Aga ilmselt Sind see nõuanne ei aita, kui Sind ennast kodus pole.
Ma olen püüdnud veenda argumendiga, et isegi kui ei leia sõpru, siis nädal aega pole nii pikk aeg, et üksinda hakkama ei saa laagris. Tegelikult pole võimalik, et ei leia kaaslasi. Laagri juhendajad juba hoolitsevad selle eest, et keegi norutama ei hakkaks. Võibolla tasub Sul näiteks laagri korraldajaga kontakteeruda ning olukord läbi arutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poiss käis 4 aastat laagris, alguses ei tundnud kedagi, aga siis hakkasid kokkuleppima, et mis vahetuses tulevad. Poistel vist käibki see lihtsamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Laagrisse koos sõbraga või ilma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.