Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek ja lahutus.

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Teema: Lahkuminek ja lahutus.

Postitas:

Ise ma kahtlustan, et talle see uus suhe ka päris õige ei tundu – ja seetõttu on igaks juhuks parem ametlikult seotud olla. Kes ikka tahaks kohe titte hakkama panna, kui mees veel 100% vaba pole. Et justkui kaitseb end uue kaasaga sidumise eest? Kui talle see vajalik on, siis ma olen valmis küll ootama. Mitte meest – ei seda mitte. Lahutusega.

Oi, no vaata, kui suuremeelne sa ikka oled 🙂 oled vabatahtlikult nõus ootama lahutusega, kuni mees ikka aru saab, kas ta uuega kokku jääda tahab 🙂 🙂 Miks see sulle enam korda läheb, kas ta jääb sellega või lendab järgmise juurde, mis vahet sinul on? Teie kahe abielu on läbi, järelikult on ainult õige sellele ka joon alla tõmmata ja edasi, on juba mehe enda asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 16:27; 19.03 19:46; 19.03 22:33; 20.03 00:12; 20.03 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis põhjusel siis mees teise naise leidis, no oleks huvitav kuulda. mingis teemas sa pidid palju kehvem olema kui uus naine on.

Ma ei ole küll see naine, aga mina olen ka päris kindlasti milleski palju kehvem kui mõni teine naine. Samuti on teised mehed kindlasti milleski paremad kui minu mees. Seega peaks muudkui järgmiste juurde liikuma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küsinud, siis vastab, et naisega ei julge varaasju jagama hakata, kardab, et naine hakkab nõudma ei-tea mida

Imelikud hirmud iseenesest, kui on ühist vara, kas siis oodates ja vaadates muutub mehe olukord kuidagi soodsamaks või? Ei-tea-mida nõudmisele seab üldiselt seadus omad piirid ja seaduse piirides on ka mehel võimalik naiselt ei-tea-mida nõuda…
Miks inimesed kardavad olukordade äralahendamist? Miks kardetakse sellistes asjades konkreetsust?
Mul ei olnud oma eksmehega mitte mingeid varasid, mida jagada, ometi oli mul teda kah raske lahutama saada. Mida ta kartis? Tookord ma ei küsinud, olin nii vihane. Nüüd tagantjärele lihtsalt imestan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 12:28; 20.03 12:32; 20.03 14:11; 20.03 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ilmselt sellega seotud, et miks mõni mees abielluda ei taha – et paber ei maksa midagi. Ei näe mõtet abielluda ega samuti ka lahutada.
Teemaalgataja, mehel ilmselt ükskõik, ta ei viitsiga sinuga perekonnaseisuametisse tulla, et avaldus esitada. Aja ise oma lahutus korda. Kui varasuhe paigas, siis kohtu kaudu peaks see kiiresti käima. Kui mees ka kohtu pärimistele ei vasta, siis abielu lihtsalt lahutataksegi ilma meest kaasamata. Saab oma digidokumendi riigiportaali kaudu kätte ja finito.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Tee kindlasti asi ametlikuks. Kasvõi ise, ning ruttu. Probleem on selles, et mul isiklikult kogemusi lähitutvusringkonnas, kus mees elas ammu teisega aga oli ametlikult veel abielus eelmise naisega. Võttis siis toredaid tarbimislaene aga neid ei maksnud. Asi läks kohtusse. Lõpuks pidi laene maksma eksnaine, kuna eksnaine ei suutnud ära tõendada, et ta ei olnud juba teatud ajast mehega koos. Ja kuna tarbimislaenu osas suutis mees nii kavalalt põhjendada, kuidas see laen läks “kogu pere hüvanguks”, oligi pangal võimalik eksnaiselt see raha kätte saada!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa.
Täiesti viimaseks kommentaariks.

Midagi sain siiski veel teada. Situatsioonis, kus mees ja naine on lahku kolinud, naine algatanud asja ametlikuks ajamise vajaduse juttu, mees seda ignoreerinud – ikkagi arvab ühiskond, et naine ei taha lahutada ning hoiab kinni.
Mees on nagu õige kunn kunagi – kuigi isegi vastata ei viitsi ettepanekutele. Ikka arvatakse, et naine ei suuda lahti lasta ja hoiab vaest meest suhtes.

Sinusuguste naiste pärast arvataksegi, et naised ei taha lahutada ja hoiavad kümne küünega mehest kinni. Su mees ei taha lahutada, sest ta auto on sinu oma ja lahutuse korral peab ta selle tagastama. Kui lahutate, siis kindlasti n6ua auto endale. Ahjaa, loomulikult on ta laisk ka, ei viitsi lahutada sest arvab, et kui uus suhe puruneb, siis saab sinu juurde tagasi joosta. Loe googlest meeste psühholoogia kohta: mida rohkem naisi e. varuvariante tulel, seda parem. Edu ja lahuta käbe ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, no vaata, kui suuremeelne sa ikka oled ???? oled vabatahtlikult nõus ootama lahutusega, kuni mees ikka aru saab, kas ta uuega kokku jääda tahab ???? ???? Miks see sulle enam korda läheb, kas ta jääb sellega või lendab järgmise juurde, mis vahet sinul on? Teie kahe abielu on läbi, järelikult on ainult õige sellele ka joon alla tõmmata ja edasi, on juba mehe enda asi.

No vat siin sa eksid. Pole ma miski suuremeelne. Puhas praktiline mõtlemine. Mulle sobib väga hästi, kui minu laps on mu mehe ainus laps. Sel juhul on lapse isa tähelepanu ja aeg mu lapse jaoks kindlalt olemas. Oletame, et tekib 7 õde-venda uues peres, pole raske arvata, milline laps siis isast puudust tundma peaks.
Kas on ebapraktiline mõtteviis? Näed kuskil suuremeelsust? Minu meelest puhas õelus.

NB! Natuke ärritan siin ka niisama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 19.03 12:10; 19.03 13:46; 19.03 14:38; 19.03 15:22; 19.03 15:32; 19.03 15:40; 19.03 16:31; 19.03 17:02; 19.03 17:09; 19.03 17:33; 19.03 18:15; 19.03 18:28; 19.03 18:34; 19.03 18:45; 19.03 19:20; 19.03 22:02; 23.03 10:44; 17.05 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Oh mis kaunid mälestused!

Minu eks ei andnud samuti lahutust. Mina olin muidugi see, kes ta maha jättis.

Andsin aastakese harjuda. Mees laia joonega seletas, et kuida smina olin halb naine ja nüüd on tal uus kuum armastus, palju parem kui mina. Lahutust ikka ei andnud.

Viimaks ähvardasin ta uue naise asjasse segada. Ilmus kohale. Keeldus riigilõivust, et maksku see, kellel valu. Praalis, kuidas läheb uue naisega nüüd kallist shampust jooma.

Mina aga hingasin kergendunult. Olin viimase osa lahutusest tugevasti surevstanud, sest küla pealt sain vihjed – mees oli kõvasti võlgu võtnud ja et need võidakse pöörata mulle maksta kui abikaasale. Hiljem sain teada, et mul oli väga vedanud, ta oli võlgu kantidele.

Teemaalgataja, sinu mehe põhjendusi
1. ta sõidab suhteliselt uue sinu autoga. Kesse ikka kuus endale tahab paari-kolmesajaeruost lisakulu liisingu näol.
2. tal on nominaalselt kaks naist ehk oma pisike haarem – luusereid see paelub.
3. teil on siiski jagatud majanduslik vastutus kohustuste osas.
4. Puhas kius – las vana naine nüüd roomab ja tunneb end halvasti

Ähvarda ka, et võtad advokaadi ja kulud jäävad tema kanda. Mul see lisaks mõikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui fantaasia tööle panna, siis võiks konstrueerida ka sellise variandi, et mees parajasti haub plaani kuidas sind ära koksata, kuna sa oled rikas mutt. Tema kui abikaasa saaks siis ju oma osa. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 22:09; 23.03 22:13; 18.05 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NB! Ma ei looda, et mees tagasi tuleb. Ma koguni ei taha, et ta tuleb. Ma lihtsalt ei taha, et JÄLLE naine otsustab mehe eest.

Siinkohal võin sind küll aidata. Mitte naine ei otsusta JÄLLE mehe eest (kuigi saan aru, mida sa mõtled!), vaid siinkohal naine otsustab NAISE ehk iseenda eest. Praegu sa lased mingil jobul sinu elu üle otsustada ja samas sind ohtu seada (võtab laenu, jääb invaliidiks ja sina kui abikaasa pead hooldama, jne). Milleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 22:09; 23.03 22:13; 18.05 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, mida mehed selles olukorras MÕTLEVAD? Üldiselt. Filosoofiliselt.

Ärme räägime konkreetsest mehest. Olgu see siis ükskõik milline mees (või ka naine).

Siin panedki mööda. Sinu jutt on väga naiselik -mida ta mõtleb, mida ta sellega öelda tahab, mis on ta tagamõte.
Mehed lihtsalt EI MÕTLEGI 😀 Mingit tagamõtet ei ole. Ta lihtsalt ei viitsi sellega tegeleda, tal pole selleks põhjust. Miks ta peaks selle lahutuse asjaajamistega jamama?
Küsimus pole selles, miks ta EI lahuta, vaid selles, miks ta peaks lahutama? Pole ju vaja. See on nagu, ma ei tea… Mingi sassis panipaiga koristamine – sa tead, et mingi aeg peaks selle ette võtma, aga kui otseselt sealt parasjagu midagi vaja ei ole, siis kuidagi kohe ei viitsi.
Ma ei tea, kas sa suudad sellega leppida, aga – ei, ta ei MÕTLE sellega midagi erilist.

See aga

kui sinu mehega peaks midagi juhtuma ja ta hooldamist vajaks, siis oled sina see, kes selle tagama peab.

…on minu meelest väga oluline põhjus, miks sa ise selle asja kiiremas korda ajama peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui fantaasia tööle panna, siis võiks konstrueerida ka sellise variandi, et mees parajasti haub plaani kuidas sind ära koksata, kuna sa oled rikas mutt. Tema kui abikaasa saaks siis ju oma osa.

Ju ta ikka testamendiga välistatud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 13:07; 24.03 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed lihtsalt EI MÕTLEGI ???? Mingit tagamõtet ei ole. Ta lihtsalt ei viitsi sellega tegeleda, tal pole selleks põhjust. Miks ta peaks selle lahutuse asjaajamistega jamama?

Just. Täpselt samamoodi nad ei mõtle midagi, kui nad abielluda ei taha. Nad lihtsalt ei viitsi sellega tegeleda. Mõlemad, nii abiellumine kui lahutus, nõuavad mingit kindlat otsust ja selle alusel ka tegutsemist. Kergem on niisama loksuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 22:08; 18.05 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaevasin teema üles, et teada anda.
Tehtud.
Aega läks aga asja sai. Sain veel teada, et “küllap olen rahul, et jobust lahti sain”.
Muidu laabus asi üsna rahulikult. Isegi kohvi ja kooki sõime lõpetuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 19.03 12:10; 19.03 13:46; 19.03 14:38; 19.03 15:22; 19.03 15:32; 19.03 15:40; 19.03 16:31; 19.03 17:02; 19.03 17:09; 19.03 17:33; 19.03 18:15; 19.03 18:28; 19.03 18:34; 19.03 18:45; 19.03 19:20; 19.03 22:02; 23.03 10:44; 17.05 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin täpselt selles seisus. Kokku vist 2 aastat. Leidis l…i, pendeldas pikalt (olin loll ja katki), viskasin lõpuks välja ja jonni pärast ei algatanud ise lahutust. Samamoodi, et kui julges teha siis vastutagu. Varad ja lapseteemad jagasin muidugi ära- käisime vist mingi 4 korda kokku notaris. Sealt is edasi ootasin, eks see mingi kättemaksumaiguga tunne oli minu jaoks. Et uus naine vaadaku nüüd.

Lõpuks 2 aastat peale ootamist tuli mehelt soov lahutada. Ja järgmine päev peale jõustumist anti sisse uus abiellumisavaldus. Ilmselt löödi mehel näpud nii valusalt sahtli vahele, et enam ei saanud vingerdada. Kokkuvõttes ei olnud hea tunne, ikka kraapis hinge, et mind visati nüüd lõplikult prügikasti. Mitte et ma oleks tagasi tahtnud aga see värk vist nii sügaval ahviajus.

Olen 100% kindel et venitamise põhjus oli vältida liigseid ootusi uue naise poolt. No ei läinud läbi vaesekesel, lõpuks tehti ikka sahh matt. Nõme tegelikult sest minu laste tulevased pärandivõimalused läksid oluliselt kehvemaks. Muidugi ega sellised suhtesse trügivad naised ei halasta niikuinii mehe lastele ja pigistavad juba suhte käigus sidrunist kogu mahla välja. Aga noh, nemad elavad petjaga ja mõtlevad sellele igal hetkel, üsna piisav karistus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 01:02; 18.05 12:39; 21.05 00:29; 21.05 09:49; 21.05 11:17; 22.05 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin täpselt selles seisus. Kokku vist 2 aastat. Leidis l…i, pendeldas pikalt (olin loll ja katki), viskasin lõpuks välja ja jonni pärast ei algatanud ise lahutust. Samamoodi, et kui julges teha siis vastutagu. Varad ja lapseteemad jagasin muidugi ära- käisime vist mingi 4 korda kokku notaris. Sealt is edasi ootasin, eks see mingi kättemaksumaiguga tunne oli minu jaoks. Et uus naine vaadaku nüüd.

Lõpuks 2 aastat peale ootamist tuli mehelt soov lahutada. Ja järgmine päev peale jõustumist anti sisse uus abiellumisavaldus. Ilmselt löödi mehel näpud nii valusalt sahtli vahele, et enam ei saanud vingerdada. Kokkuvõttes ei olnud hea tunne, ikka kraapis hinge, et mind visati nüüd lõplikult prügikasti. Mitte et ma oleks tagasi tahtnud aga see värk vist nii sügaval ahviajus.

Olen 100% kindel et venitamise põhjus oli vältida liigseid ootusi uue naise poolt. No ei läinud läbi vaesekesel, lõpuks tehti ikka sahh matt. Nõme tegelikult sest minu laste tulevased pärandivõimalused läksid oluliselt kehvemaks. Muidugi ega sellised suhtesse trügivad naised ei halasta niikuinii mehe lastele ja pigistavad juba suhte käigus sidrunist kogu mahla välja. Aga noh, nemad elavad petjaga ja mõtlevad sellele igal hetkel, üsna piisav karistus.

Miks see uus naine kohe l..s peaks olema. Võibolla on väga kena inimene, kes armus ühte õnnetusse abielumehesse. Kui mees pendeldas kahe naise vahel, olete mõlemad ühesugused l..sid. Ainukese vahega, et Sul oli tõenäoliselt lapsed kilbina ette lükata. Aga Sina proovi oma eksmehest lahti lasta ja mine eluga edasi. Elud on erinevad, inimesed muutuvad, tunded muutuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 18:20; 18.05 06:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin täpselt selles seisus. Kokku vist 2 aastat. Leidis l…i, pendeldas pikalt (olin loll ja katki), viskasin lõpuks välja ja jonni pärast ei algatanud ise lahutust. Samamoodi, et kui julges teha siis vastutagu. Varad ja lapseteemad jagasin muidugi ära- käisime vist mingi 4 korda kokku notaris. Sealt is edasi ootasin, eks see mingi kättemaksumaiguga tunne oli minu jaoks. Et uus naine vaadaku nüüd.

Lõpuks 2 aastat peale ootamist tuli mehelt soov lahutada. Ja järgmine päev peale jõustumist anti sisse uus abiellumisavaldus. Ilmselt löödi mehel näpud nii valusalt sahtli vahele, et enam ei saanud vingerdada. Kokkuvõttes ei olnud hea tunne, ikka kraapis hinge, et mind visati nüüd lõplikult prügikasti. Mitte et ma oleks tagasi tahtnud aga see värk vist nii sügaval ahviajus.

Olen 100% kindel et venitamise põhjus oli vältida liigseid ootusi uue naise poolt. No ei läinud läbi vaesekesel, lõpuks tehti ikka sahh matt. Nõme tegelikult sest minu laste tulevased pärandivõimalused läksid oluliselt kehvemaks. Muidugi ega sellised suhtesse trügivad naised ei halasta niikuinii mehe lastele ja pigistavad juba suhte käigus sidrunist kogu mahla välja. Aga noh, nemad elavad petjaga ja mõtlevad sellele igal hetkel, üsna piisav karistus.

Su mees leidis eluarmastuse, vedas et sai sinusugusest kibestunud ja õelast naisest lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 10:43; 21.05 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme tegelikult sest minu laste tulevased pärandivõimalused läksid oluliselt kehvemaks.

Lapsed teenigu omale eluks vajalik ise, mitte ärgu rihtigu vanemate pärandi peale. V-o Su eksmees otsustab üldse kogu pärandi nt vähihaigete raviks annetada, ei ole mõtet teise inimese rahakotis sorida.
Mul ega vendadel pole aimugi, mida vanemad meile pärandada tahaksid (seda on nagunii vähe), ei huvita ka. Seda, mida ise kellelegi pärida jätan, ei hakka ka kuulutama, kuigi elukaaslasel ja mõlemal vennal on mu testament igaks juhuks koopiana olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 22:08; 18.05 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin täpselt selles seisus. Kokku vist 2 aastat. Leidis l…i, pendeldas pikalt (olin loll ja katki), viskasin lõpuks välja ja jonni pärast ei algatanud ise lahutust. Samamoodi, et kui julges teha siis vastutagu. Varad ja lapseteemad jagasin muidugi ära- käisime vist mingi 4 korda kokku notaris. Sealt is edasi ootasin, eks see mingi kättemaksumaiguga tunne oli minu jaoks. Et uus naine vaadaku nüüd.

Lõpuks 2 aastat peale ootamist tuli mehelt soov lahutada. Ja järgmine päev peale jõustumist anti sisse uus abiellumisavaldus. Ilmselt löödi mehel näpud nii valusalt sahtli vahele, et enam ei saanud vingerdada. Kokkuvõttes ei olnud hea tunne, ikka kraapis hinge, et mind visati nüüd lõplikult prügikasti. Mitte et ma oleks tagasi tahtnud aga see värk vist nii sügaval ahviajus.

Olen 100% kindel et venitamise põhjus oli vältida liigseid ootusi uue naise poolt. No ei läinud läbi vaesekesel, lõpuks tehti ikka sahh matt. Nõme tegelikult sest minu laste tulevased pärandivõimalused läksid oluliselt kehvemaks. Muidugi ega sellised suhtesse trügivad naised ei halasta niikuinii mehe lastele ja pigistavad juba suhte käigus sidrunist kogu mahla välja. Aga noh, nemad elavad petjaga ja mõtlevad sellele igal hetkel, üsna piisav karistus.

Miks see uus naine kohe l..s peaks olema. Võibolla on väga kena inimene, kes armus ühte õnnetusse abielumehesse. Kui mees pendeldas kahe naise vahel, olete mõlemad ühesugused l..sid. Ainukese vahega, et Sul oli tõenäoliselt lapsed kilbina ette lükata. Aga Sina proovi oma eksmehest lahti lasta ja mine eluga edasi. Elud on erinevad, inimesed muutuvad, tunded muutuvad.

Mina oma endise mehe armukest l..ks ei nimeta, kuid päris kindlasti on ta väga alatu inimene, kes liigub siin elus üle laipade. Samas klassis on ka need mehed, kes naise kõrvalt armukest pidama hakkavad. Mina ei näe armukest kui “vaeset naist, kes armus”, sest meie loo puhul oli see süstemaatiline meie pere lõhkumine. Jah, ka mina nägin, et meie suhted mehega ei ole enam endised, kuid mina keskendusin meie suhtele, minu abikaasa ja see naine aga valetasid ja susserdasid ning nad ju nägid, et kuidas see mõjub nende abikaasadele ja nende lastele, kuid ikkagi oli neid valesid kamaluga. Iga liblika järgi pole ka vaja jooksma hakata.
Ja naised ei kasuta lapsi kilbina. Emad lihtsalt näevad, et mis valu nad lahutades ning petmisega lapsed kogevad. Jah, lapsed elavad kõik üle, kuid tihti jätavad need mittepetjad petmata just selle pärast, et nad ei taha oma lähedastele valu ja keskenduvad olemasolevale suhtele. Petised aga mõtlevad ainult oma alakehaga.
Ja siis teemasse. Mina sain oma lahutuse kergelt. Nutsin oma nutud ära, poole aasta pärast saatsin mehele SMS-i (tegelikult oli varem jutuks olnud, kuid siis mees keerutas), et tulgu õnnepaleesse ja võtku riigilõiv kaasa. Ei olnud enam mõtet mõelda, et miks mingi naine tahab sebida abielumehega, miks mees ei küsi lahutust jne. Mina sellist elu lihtsalt elada ei soovinud, seega astusin mina ringist välja. Lihtne!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 18:08; 18.05 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Su mees leidis eluarmastuse, vedas et sai sinusugusest kibestunud ja õelast naisest lahti.”

Minu teada eluarmastuste kõrvalt ei sebita järgmisi 🙂 aga võibolla maailm töötab teisiti, seega hoopis minul vedas et lahti sain.
Usun, et teemaalgataja tegi õigesti, ajas asja korda, saab oma eluga edasi. Sellised mehed jäävad igaveseks samasse rattasse, pole üldse vaja kaua oodata, kui näeb. Palju edu oma elu üles ehitamisel teemaalgatajale. See mis tuleb on alati parem kui see mis oli, lihtsalt alguses on raske näha mis paremaks on läinud, see teadmine/äratundmine tuleb hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 01:02; 18.05 12:39; 21.05 00:29; 21.05 09:49; 21.05 11:17; 22.05 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaevasin teema üles, et teada anda.
Tehtud.
Aega läks aga asja sai. Sain veel teada, et “küllap olen rahul, et jobust lahti sain”.
Muidu laabus asi üsna rahulikult. Isegi kohvi ja kooki sõime lõpetuseks.

Palju õnne! 🙂

Ja väga armas, et kaasaelajatele loo lõpust teada andsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.03 22:09; 23.03 22:13; 18.05 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Variandid, mis põhjusel mees ei taha lahutusega tegeleda:
1. On selline inimesetüüp, kes kardab kõiki formaalseid bürokraatlikke asjaajamisi.
2. Kuna sina oled rikkam, mõtleb, et äkki sa sured ära ja siis on tema pärija. Tee igaks juhuks testament, kus jätad vara lapsele!
3. Äkki tõesti mõtleb, et ei sülita veel vanasse kaevu, et äkki uue vesi varsti enam ei maitsegi? Ja seejuures, nagu paljud mehed, kujutleb õndsalt, et kui temal tekib tahtmine tagasi tulla, ootad sina teda soojade pirukatega uksel?
4. Võib olla võimalus, et oma sugulastele ta pole oma elumuutusest veel rääkinud ja tema ema, õed-vennad jne, arvavad, et te ikka koos veel. Eks seda sa muidugi tead, kas see nii olla võib?

Aga üldiselt, algata ise lahutus ja kogu lugu! Mis sa ikka pead murrad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees leidis eluarmastuse, vedas et sai sinusugusest kibestunud ja õelast naisest lahti.

Mis kuradi “eluarmastus”? Kui ühe naisega on suur osa elust koos elatud, armastatud ja lapsi kasvatatud, siis ei saa teise naise kohta kuidagi kohe “eluarmastus” ütelda. Vähemalt mitte enne, kui sama kaua koos oldud. Üldse sobiks seda sõna kasutada alles elust kokkuvõtteid tehes. Muidu võib elu jooksul 10 “eluarmastust” ka olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 14:53; 19.03 16:26; 18.05 23:42; 19.05 00:24; 21.05 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuradi “eluarmastus”? Kui ühe naisega on suur osa elust koos elatud, armastatud ja lapsi kasvatatud, siis ei saa teise naise kohta kuidagi kohe “eluarmastus” ütelda. Vähemalt mitte enne, kui sama kaua koos oldud. Üldse sobiks seda sõna kasutada alles elust kokkuvõtteid tehes. Muidu võib elu jooksul 10 “eluarmastust” ka olla.

Nii kibestunud…
Kooselu ja laste kasvatamine ei ole kohe armastus. Ei pea päevagi koos elama, isegi kordagi ei pea sõna vahetama. Eluarmastuse tunneb ära, sina selle pärast ära muretse ja vihasta. Kui sulle ei ole antud, ei tähenda, et teistel sama.

Miks kohe kibestunud? Ma lihtsalt leian, et seda sõna kasutatakse täiesti läbimõtlematult. Seda, kas on eluarmastus, näitab siiski aeg. Ja minu pärast ei tasu sul muretseda, mulle on antud. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 14:53; 19.03 16:26; 18.05 23:42; 19.05 00:24; 21.05 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule camooon… mehel oli 2 aastat võimalus kasvõi iga päev minna lahutama. Ja ta tegi seda alles siis kui oli miskipärast kiire. Ja sa väidad et mees ju ometigi ise tahtis. Ei välista üldse, et teeseldi rasedust, mis hiljem väidetavalt katkes.
Eeesmärk pühitseb abinõu, ainult et kauaks 🙂
Võibolla uue eest osatakse järgmist kõrvalsuhet paremini varjata kui minu eest. Mina sain igal juhul väga mõnusa enesetunde kui linnuke väljalt säutsus keda ja kellega nägi. Nii nagu igas maailma sadamas on mõni eestlane, nii on ka igas lennujaamas mõni eestlane.
Taaskord, minu näitel, teemaalvatajale jõudu. See hetk kui tõded, hea et lahti sain, tuleb! Alati, vahel kiiremini vahel aeglAsemalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 01:02; 18.05 12:39; 21.05 00:29; 21.05 09:49; 21.05 11:17; 22.05 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus lahkuläinud naistele peamiselt. Eellugu ka.
Lahku kolisime mehe algatusel, temal tekkisid tunded teise vastu.
Lahku kolimisest on nüüdseks aasta möödas. Alguses võtsin paar korda teemaks ka lahutuse ametlikuks tegemise, tegin lausa ettepaneku. Selle peale mees lihtsalt ei vastanud. Jätsin siis asja nagu on. Aasta möödunud, aga mida siiani pole, on mehe poolne ettepanek lahutuse päriselt vormistamiseks. Loomulikult võib siin öelda, et olgu ma ise algataja ja viigu mees lihtsalt perekonnaseisuametisse kohale. Aga siinkohal ma lihtsalt ei soovi enam ise initsiatiivi näitaja olla. Mees olgu mees ja otsus tulgu tema poolt.
Ei – ma mitte mingil juhul selle isikuga enam kooselu ei soovi. Seda kindlasti mitte. Ja minu poolne kindel seisukoht on lahutuse poolt.
Nüüd küsimus, kui kaua teie mehed seda ametliku kooselu lõpetamist edasi venitasid? Ja kas keegi oskab selgitada, mis eesmärgil?? Kas kellegi ära kolinud mees on veel nõnda veidralt käitunud, et lahutuspaberite vormistamisest huvitatud pole, kuigi endal uus elukaaslane? Igaks juhuks lisan veel, et mingit keerulist varajagamist või muud sellist lahutusega ei kaasneks – juba abielludes sai valitud selline variant, et lahkuminnes ei peaks midagi pooleks saagima hakkama.

Kas tõesti olekski nii, et kui ma ise ei algata, siis mehe poolest võikski sellises vormis edasi vegeteerida? Äkki on asjas mingi konks, mida ma pole suutnud välja mõelda?

oled ikka kursis ,et kui lepingut pole ,läheb kogu vara(ka pangaarved)jagamisele ? Mees pole enda oma järsku veel tühjaks saanud?Mul vanemad elasid niimoodi 20 aastat ,elasid eraldi ,aga vormistamata .Nüüd 78 aastasel isal tekkis hooldajast uus “hooldustöötaja” ja lahutust vaja ,siiamaani rahulik elu muutus eelmine suvi ikka suht põrguks.Igasugu väljaütlemisi oli ,kuni selleni ,et kui ta 1962 aastal abiellus ,siis ema ei olevat ikka neitsi olnud ja kuna mina ka see aasta sündinud ,siis kas ma ikka olen tema laps .Kusjuures isa ise on eluaeg litsmees olnud ja mööda naisi ringi tõmmanud.Ema muidugi loll ,et ei lahutanud juba 70nendatel,Siis olevat lahutatud naine omamoodi häbi olnud väikses külakohas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igas lennujaamas on petetud naine. Mõtle selle peale

Ei saanud naljale pihta:-) rumal olen vist !
Muidugi on igas lennujaamas mõni petetud naine ja mõni pettev naine ja mõni (loe näruselt palju) petvaid mehi. Kindlasti on ka petetud mees. Maailm kahjuks töötabki nii et inimesed lasevad tulla oma halvimal poolel ja käituvad äärmiselt enesekeskselt. Ja petjal on enda arust alati õigus. Kui oleks võimalik, siis muudaksin seda, kahjuks vist ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 01:02; 18.05 12:39; 21.05 00:29; 21.05 09:49; 21.05 11:17; 22.05 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Su mees leidis eluarmastuse, vedas et sai sinusugusest kibestunud ja õelast naisest lahti.”

Minu teada eluarmastuste kõrvalt ei sebita järgmisi ???? aga võibolla maailm töötab teisiti, seega hoopis minul vedas et lahti sain.
Usun, et teemaalgataja tegi õigesti, ajas asja korda, saab oma eluga edasi. Sellised mehed jäävad igaveseks samasse rattasse, pole üldse vaja kaua oodata, kui näeb. Palju edu oma elu üles ehitamisel teemaalgatajale. See mis tuleb on alati parem kui see mis oli, lihtsalt alguses on raske näha mis paremaks on läinud, see teadmine/äratundmine tuleb hiljem.

Ilmselgelt ei armastanud mees sind piisavalt, algul oli armumine, siis tuli pere ja tõeliste tunnete asemel tuli pereelu ja kohustused. Nüüd leidis mees selle õige, muidu ta ei kiirustaks uuesti abielluma. Sa oled maha jäetud ja haiget saanud, eks sellepärast usudki, et mehe ellu tuli nüüd üks suur ja kole nõid, kes pani mehe näpud sahtli vahele ja sundis temaga abielluma.
Võta aega, saad kibestumisest üle, endaga sõbraks ja küll tuleb ka sinu ellu tõeline armastus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 10:43; 21.05 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole vist mõttet väiteid välja tuua kui ei saada aru

Kas keegi teine sai aru 🙂 äkki aitab mind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 01:02; 18.05 12:39; 21.05 00:29; 21.05 09:49; 21.05 11:17; 22.05 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt ei armastanud mees sind piisavalt, algul oli armumine, siis tuli pere ja tõeliste tunnete asemel tuli pereelu ja kohustused. Nüüd leidis mees selle õige, muidu ta ei kiirustaks uuesti abielluma.

Ja mis järjekorras siis teisel ringil asjad käivad? Ikka sama ju – järelikult kui tuleb pereelu, siis kaovad ka need tõelised tunded. Ja mees leiab järgmise “õige”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 14:53; 19.03 16:26; 18.05 23:42; 19.05 00:24; 21.05 13:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek ja lahutus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.