Esileht Kodunurk laminaat suvilasse

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: laminaat suvilasse

Postitas:

Kas suvilasse, kus talvel ei käi, võiks laminaadi maha panna? Lakiks millegi veekindlaga üle. Kodus jäi üle ja tahaks mingit odavat katet suvilasse. Laminaat on kohati isegi odavam kui näiteks pvc-kate ja täispuidust laudu ei tahaks suvila põrandale panna. Üritaks odavalt läbi ajada. On kellelgi kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laminaati üle lakkida?? See lakk on juba sulaselge raiskamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks korteriski laminaadil kõndides end hästi tunda, üürikas oli, VÄGA ebameeldiv oli palja jalaga peale astuda. Suvilas, kus elu looduslähedane, on mu jaoks õlitatud puitpõrand ainus võimalus. Aga kui sellist kiiksu pole ennast ei häiri, miks siis mitte – oma kodu ju? Lakkima ainult, jah, küll ei maksa hakata, siis on see lõpptulemus veel hullem ja kas see lakk laminaadi pealiskihis viimati midagi üles ei sulata üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kolisime oma majja ytles köike teadja härra, et siis paneme puit parketi. Önneks oli meil majapidamises ka realistlik proua kes ytles “ainult yle minu laiba”. Laipa ei tulnud, kyll aga laminaat. Ja veel see odavamat sorti. Syndmus leidis aset 10 a tagasi, aga laminaat on ikka kui uus. Koera kyyned, kassi kyyned, proua kontsad, vöin rahulikult kogemata ämbri vett ymber kallata, midagi ei juhtu, lohistan tugitooli yhest toa otsast teis kui vaja,aga laminaat on ikka jumalast happy. Köögis tilgub rasv maha, ei mingeid plekke. Lakkida pole vaja, lihtne paigaldada, kasutajasöbralik ja igavene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suudaks korteriski laminaadil kõndides end hästi tunda, üürikas oli, VÄGA ebameeldiv oli palja jalaga peale astuda. Suvilas, kus elu looduslähedane, on mu jaoks õlitatud puitpõrand ainus võimalus. Aga kui sellist kiiksu pole ennast ei häiri, miks siis mitte – oma kodu ju? Lakkima ainult, jah, küll ei maksa hakata, siis on see lõpptulemus veel hullem ja kas see lakk laminaadi pealiskihis viimati midagi üles ei sulata üldse?

Õlitatud puitpõrandat ei soovita, väga halb on seda puhastada, eriti kus palju käimist, pigem lakkida see ãra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk laminaat suvilasse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.