Esileht Koolilaps laps kodus söömata joomata

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: laps kodus söömata joomata

Postitas:

Mul on üsna isutu laps. Praegu on vaheaeg ja söömisega täitsa kehvad lood.
Kui laps koolis käib, teen talle hommikul putru, koolis sööb ja koduteel ostab saiakese.
Nüüd, koolivaheajal on nii, et hommikul lähen tööle, kui ta magab. Ta võiks võtta külmikust ja teha midagi süüa endale. On juba nii suur küll, 12aastane.
Tal ei lähe kõht tühjaks, vajadust süüa ta ei tunne ja kui ei paku, siis ta ei söögi. On õhtusöögini söömata.
Mis te teeksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 08:05; 22.03 08:24; 22.03 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa ei tee talle enne tööle minemist putru valmis? Iga hommik ju sinu sõnul ta sööb putru. Midagigi ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 08:20; 22.03 08:25; 22.03 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks ajaks, kui ta ärkab, on puder külmaks läinud.
Ta pole nagu mina, kes võib süüa ka külma putru või sellist, mis on juba natuke pealt kuiva kooriku peale tõmmanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 08:05; 22.03 08:24; 22.03 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa veendunud, et ta koolis sööb? Kui organism on harjunud teatud kellaajal sööma, siis peaks ta seda kodus ka soovima. Tee siis eelmine õhtu toit valmis, kas supp, ühepajatoit, kana. Soojendada ju ikka oskab. Ühesõnaga miskit sellist, mida koolis sööb. Lisaks võiks siis olla 1 puuvili päeva peale ja kasvõi see 1 saiake, selle võib ju minna ja ise osta endale. Jätad taskuraha, mille eest need osta saab. Kui tõesti ise ei saa teha valmis ja kodu lähedal on mõni normaalne toidukoht, kus saab ka kas suppi või tavapärast keedukartulit-kastet, siis võid ju jätta mingi 5€, selle eest peaks saama endale supi või prae ja lisaks võtta poest siis puuvilja ja saiakese. Ei mõtle siinkohal mingit kiirsöögikohta, vaid just sellist kodusemate toitudega söögikohta.
Terve päeva ei lubaks olla söömata, see on samamoodi tervisele kurnav nagu ülesöömine.
Kiirpudruhelvestest peaks suutma ta ise ka endale selle hommikupudru teha, siis saab värsket, kui ei sobi seisnud puder.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 08:24; 22.03 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ehk sööb puuvilju, banaani nt. Usun, et kui ikka väga nälg, siis sööb ikka. Ei usu, et joomata ka, kraanist vett ju tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 08:20; 22.03 08:25; 22.03 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuviljad on olemas. Neid ka ei söö, kui ei paku.
Soojendada oskaks, aga see on vist liiga tüütu.
Ainuke asi mis meeldiks, oleks sõpradega mäkki minna. aga kui sõpru kaasa ei leia, siis üksi sööma ta kuhugi ei lähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 08:05; 22.03 08:24; 22.03 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ehk siis oleks vaja võtta kasutusele veidi drastilisemad meetmed? Kõigepealt seletada lapsele, mida teeb söömata jätmine organismiga kuni selleni välja, et lähete arsti juurde. Kasvõi selleks, et teha vereproov ning vaadata, kas selline toitumine on tervisele mõne kahju teinud? Päriselt ka. Las ta hakkab veidi nö kartma, et selline söömata olemine ei ole okei. Tasapisi harjutama väikeste kogustega söömist ja loota, et see saab millalgi harjumuseks. Mina emana ka muretseks nagu sina, teemaalgataja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 08:20; 22.03 08:25; 22.03 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuviljad on olemas. Neid ka ei söö, kui ei paku.
Soojendada oskaks, aga see on vist liiga tüütu.
Ainuke asi mis meeldiks, oleks sõpradega mäkki minna. aga kui sõpru kaasa ei leia, siis üksi sööma ta kuhugi ei lähe.

Kas tervis on ikka korras, pikkuse ja kaalu suhe vastab kenasti normidele ja veresuhkur on korras. Tõsiselt laseks vereproovi teha, äkki on asi hoopis tervises. 12 on muidugi selline vanus, kus kardetakse seda paksuks minemist aga kui ta nõustub ainult siis sööma, kui toit tehakse valmis ja põhimõtteliselt antakse ette, siis selles ilmselt asi ei ole.

Istu lapsega maha ja küsi, et miks ta ei söö üksinda olles. See ei ole paha pärast öeldud aga kui ta on nõus kodus hommikul sööma, koolis sööb samuti teistega koos, koos sõpradega oleks nõus sööma minema, siis tekib tunne, et tal on foobia üksi söömise ees. Me ei näe teise inimese sisse, mida tema tunneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 08:24; 22.03 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätaks hommikusöögi (jogurt, võileib vms) lauale ning lõunasöögi taldrikuga külmkappi. Ja helistaks, kui on söögiaeg ning käsiks sööma hakata. Kui nii ei söö, siis ärataks hommikul üles söömiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12aastane on piisavalt suur laps , et temaga asju arutada , tema arvamust küsida ja sellega arvestada.
Sööma peab kasvõi 1x päeva jooksul.
Ei juhtu temaga midagi kui nädalakese sööb vähem kui tavaliselt. Lase lapsel valida , kas soovib hommikuhelbeid või võileibu. Jogurtit või puuvilju jne. Sedasi jääb lapsel tunne, et ta ise otsustab.
Ja kui laps väga ringi ei lippa ning energiat ei kuluta , siis ta ei tunnegi vajadust söögi järgi.Kui ikka päriselt kõht tühi on , küll siis sööks mida tahes kapist leiab.Muidugi ei pea hakkama sinna kappi ainult head ja paremat varuma. Ikka tavapäraseid toite ja mõni lapse soov.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta hommikusöögikrõbinaid või müslit ei sööks? Mina kallan lapsele hommikuks krõbinad kaussi ja tass piima kõrvale ning jätan voodi kõrvale lauale. Kui ärkab, kallab piima peale ja sööb ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 08:47; 22.03 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu on vend samasugune, väiksest saati. Temaga on selline süsteem, et ema teeb enne tööle minekut võileivad valmis, paneb sailituskarbiga külmkappi ning söögiajal helistab lapsele. Need on mõeldud koolilõuna ja koduse õhtusöögi vaheliseks palaks. Vaheaegadel teeb ta rohkem toidukordi ette ja jälle iga kord helistab. Kui on aega, siis läbi Skype teeb videokõne (läbi telefoni äpi) ja siis söövad koos. Videokõne on seetõttu efektiivsem, et isegi kui lapsel on plaanis kohe sööma hakata, siis kõne lõppedes võib ta tähelepanu muule asjale minna ning ta lihtsalt unustab ära. Ainus “toit”, mida laps omal initsiatiivil sööb, on hommikusoogihelbed jogurtiga.

Mõne jaoks kindlasti jabur süsteem, aga teine variant oleks see, et laps lihtsalt ei sööks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalakesega ei juhtu midagi kui ta päeval ei söö, aga pikema perioodi jooksul võib niimoodi välja kujuneda anoreksia.

Ma püüaks hakata last vaikselt suunama ise süüa tegema (see on soovitus pikemas plaanis). Vaataks temaga koos mõne mängufilmi kokkadest, kus mehed (ma su jutust oletan, et sul on poiss) väga kirglikult süüa teevad ja seda oluliseks peavad, multikatest näiteks Ratatouille sobiks.

Viiks last mõnikord vabal päeval kuskile restorani sööma, et talle ei jääks muljet, et ainult macdonalds on äge. No võiks minna ju kasvõi Tallinnas mõnda peenemasse burksikohta, neidki on mitmeid, mihkel raud oma blogis kirjutab mõnest: https://medium.com/@mihkelraud/burger-3989ca3d3cba#.78gl7psri

No ma püüaks teda suunata sinnapoole, et ta viitsiks hakata ise kokkamisega katsetama, et teeks siis kasvõi ise endale kodus muhke burksi valmis või mingid ägedamad võikud, ega ei peagi kohe peeneid suppe või praade vaaritama hakkama.

Mul oli endal pubekana see teema, et miski nagu ei maitsenud. Hakkasin kokaraamatute järgi ise katsetama, mõnikord läks täitsa metsa ka, aga vähemalt ma polnud näljas. Teiste valmis tehtud söögi kõrval või ülessoojendatud toidu juures ma võisin ka nälga surra, no ei meeldinud. Kui keegi just ei käskinud, siis ei söönud. No ja siis tegingi ise. Huvitav oli katsetada. Aga lapses tuleb enne selle katsetamise vastu huvi äratada ja siis muidugi mitte pahandada kui mingi pott põhja kõrbeb või söök süüa ei kõlbagi, seda algajatel ikka juhtub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks ajaks, kui ta ärkab, on puder külmaks läinud.
Ta pole nagu mina, kes võib süüa ka külma putru või sellist, mis on juba natuke pealt kuiva kooriku peale tõmmanud.

Ajan lapse hommikul üles ja sööb hommikust koos minuga. Nii ei lähe unerütm sassi ja pärast koolivaheaja lõppu on ka parem uuesti koolis käima hakata. Ühtlasi tõmbab seedimise kenasti kohe hommikul käima.
Poiss on, 12 a.
Edasi lähen mina tööle ja tema võib kasvõi tagasi magama minna. Enamasti ei lähe, mängib videomänge. Võikumaterjal on kodus, vahel helistan ja tuletan meelde, et tee endale nüüd teed ja võileiba. Siis teeb. Endal see tal meeles ei ole. Aga kuna ta on hommikusöögi juba saanud, siis kannatab minu kojutulekuni ka välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 11:50; 22.03 11:51; 22.03 15:40; 27.03 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

voodi kõrvale lauale

Väkk, voodis söömine! Öääkk!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 11:50; 22.03 11:51; 22.03 15:40; 27.03 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi ei teeks, kui kõht tühi leiab ise külmkapi üles või soojendab mikrokas või teeb grillis midagi. Mida asja, rohkem ei oska enam nunnutada, küll tühi kõht pea tööle paneb ja kui ei pane, sööb õhtul koos perega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pudru, supi vms soojas hoidmiseks on müügil toidutermosed. Aga nii vana poisslaps peaks juba aru saama, et kui poiss lapse- ja teismeeas normaalselt ei söö, kasvab temast üks lühike ja kidur mees, mis põhjustab probleeme edaspidi. On fakt, et kui laps või kasvõi lemmikloom ei saa kasvueas piisavalt toitu, on selle tagajärjeks lisaks terviseprobleemidele ka lühike kasv. Oma tutvusringkonnas tean rohkem kui ühte sellist pisikest-kõhnukest, kes on tunnistanud, et lapsena sõid oluliselt vähem kui vaja, sest ise ei tahtnud ja keegi ei jälginud ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pudru, supi vms soojas hoidmiseks on müügil toidutermosed. Aga nii vana poisslaps peaks juba aru saama, et kui poiss lapse- ja teismeeas normaalselt ei söö, kasvab temast üks lühike ja kidur mees, mis põhjustab probleeme edaspidi. On fakt, et kui laps või kasvõi lemmikloom ei saa kasvueas piisavalt toitu, on selle tagajärjeks lisaks terviseprobleemidele ka lühike kasv. Oma tutvusringkonnas tean rohkem kui ühte sellist pisikest-kõhnukest, kes on tunnistanud, et lapsena sõid oluliselt vähem kui vaja, sest ise ei tahtnud ja keegi ei jälginud ka.

Pikkus on geneetiliselt määratud. Sa nagu tõsiselt käid ringi ja vaataid lühikesi inimesi ja mõtled et nad ei saanud süüa kodus lapsena?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 14:32; 22.03 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pudru, supi vms soojas hoidmiseks on müügil toidutermosed. Aga nii vana poisslaps peaks juba aru saama, et kui poiss lapse- ja teismeeas normaalselt ei söö, kasvab temast üks lühike ja kidur mees, mis põhjustab probleeme edaspidi. On fakt, et kui laps või kasvõi lemmikloom ei saa kasvueas piisavalt toitu, on selle tagajärjeks lisaks terviseprobleemidele ka lühike kasv. Oma tutvusringkonnas tean rohkem kui ühte sellist pisikest-kõhnukest, kes on tunnistanud, et lapsena sõid oluliselt vähem kui vaja, sest ise ei tahtnud ja keegi ei jälginud ka.

Pikkus on geneetiliselt määratud. Sa nagu tõsiselt käid ringi ja vaataid lühikesi inimesi ja mõtled et nad ei saanud süüa kodus lapsena?

Su teooria lonkab.

Geenid ütlevad ainult, kui pikaks inimene põhimõtteliselt võib kasvada või tõenäoliselt kasvab, reaalsuses pidurdavad või võimaldavad seda kasvu nii ema toitumine raseduse ajal, ema organismi hormonaalne tasakaal raseduse ajal, lapse toitumine esimestel eluaastatel kui ka läbipõetud haigused ja veel üsna mitmed tegurid.
Oled kuulnud nähtusest nimega aktseleratsioon? Iga järgnev põlvkond on tänapäeval (st viimase mõnesaja aasta jooksul) eelmisest pikem mitte selle tõttu, et pikk inimene=looduse kroon vaid seetõttu, et tänapäeval saavad lapsed üldiselt paremini süüa ja nende haigusi ravitakse kiiremini ja tõhusamalt kui vanasti.

http://www.novaator.ee/ET/meditsiin/pikkus_programmeeritakse_juba_emausas/
http://www.novaator.ee/ET/inimene/miks_jai_inimese_kasv_kinni_suudi_on_pollumajandus_/
http://novaator.err.ee/259314/eesti-inimesed-on-pikkuselt-maailmas-kolmandal-kohal
http://novaator.err.ee/246088/rohkem-paikest-raseduse-ajal-tagab-lapsele-pikemad-reieluud

Veel hullem, see kehakasvu trend ei ole aja jooksul olnud pidev vaid on olnud ka inimkonna keskmise kasvu, õigemini ühe või teise inimgrupi kasvu vähenemise trende rasketel aegadel ja kunagi ammu, nn headel aegadel on inimene olnud ka pikem, kui tänapäeval.

https://australianmuseum.net.au/how-have-we-changed-since-our-species-first-appeared
“We are now generally shorter, lighter and smaller boned than our ancestors were 100,000 years ago”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.03 11:50; 22.03 11:51; 22.03 15:40; 27.03 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole mõtet siin lingitada aga kui ikka mõlemad vanemad lühikesed siis seal korvpallurit ei tule. Jääb laps ka lühikeseks, sööda kasvõi kullateri.
Kusjuures sa oled täpselt see kägude kategooria kes oma 10 linki paneb peale agarat (ogarat) googeldamist. Kindlasti arened edasi vaidleja käguks, aga kes viitsib..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 14:32; 22.03 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et lapsel on toitumishäired ja ta on emotsionaalselt alaarenenud. 12-aastane peaks teadma, mis on enda eest hoolitsemine ja miks ei tohiks pikalt söömata olla. Selles vanuses tuleks lapsega sellest põhjalikumalt rääkida ja õpetada enda eest hoolitsema ja tagajärgede eest vastutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul umbes sama vana poiss ja kui arvutis istub, ei lähe tal ka kõht tühjaks või ilmselt ta ei pane seda tähele.Kui on arvutivaba päev, siis hoopis teine lugu, pidevalt tahab süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me käime koolivaheajal koos lõunat söömas – mees toob lapse kohvikusse sööma.
Aga meil lõppesid need söömata olemised kõhuvaludega emos. Seega pead selle probleemiga tegelema, 12 a peaks vaja korrapärast ja mitmekesist sööki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üsna isutu laps. Praegu on vaheaeg ja söömisega täitsa kehvad lood.
Kui laps koolis käib, teen talle hommikul putru, koolis sööb ja koduteel ostab saiakese.
Nüüd, koolivaheajal on nii, et hommikul lähen tööle, kui ta magab. Ta võiks võtta külmikust ja teha midagi süüa endale. On juba nii suur küll, 12aastane.
Tal ei lähe kõht tühjaks, vajadust süüa ta ei tunne ja kui ei paku, siis ta ei söögi. On õhtusöögini söömata.
Mis te teeksite?

mitte midagi aga kontrolliks kas ta tõesti rämpsule oma taskuraha ntxx ei kuluta, kontrolliks et ta ei toitu kodus kommidest , saiakestest jne.

On muidu sale laps?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 19:54; 22.03 19:56; 23.03 01:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üsna isutu laps. Praegu on vaheaeg ja söömisega täitsa kehvad lood.
Kui laps koolis käib, teen talle hommikul putru, koolis sööb ja koduteel ostab saiakese.
Nüüd, koolivaheajal on nii, et hommikul lähen tööle, kui ta magab. Ta võiks võtta külmikust ja teha midagi süüa endale. On juba nii suur küll, 12aastane.
Tal ei lähe kõht tühjaks, vajadust süüa ta ei tunne ja kui ei paku, siis ta ei söögi. On õhtusöögini söömata.
Mis te teeksite?

mitte midagi aga kontrolliks kas ta tõestui rämpsuleoma taskuraha ntxx ei kuluta, et ta ei toitu kodus kommidest , saiakestest jne.

On muidu sale laps?

Kas ta hommikusöögikrõbinaid või müslit ei sööks? Mina kallan lapsele hommikuks krõbinad kaussi ja tass piima kõrvale ning jätan voodi kõrvale lauale. Kui ärkab, kallab piima peale ja sööb ära.

kas su laps on 5 aastane?
ja siis me kysime,kus kohast meil need lumehelbekesed tulevad.

te ikka teate kui rõve pomm on hommikuhelbed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 19:54; 22.03 19:56; 23.03 01:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta hommikusöögikrõbinaid või müslit ei sööks? Mina kallan lapsele hommikuks krõbinad kaussi ja tass piima kõrvale ning jätan voodi kõrvale lauale. Kui ärkab, kallab piima peale ja sööb ära.

kas su laps on 5 aastane?
ja siis me kysime,kus kohast meil need lumehelbekesed tulevad.

te ikka teate kui rõve pomm on hommikuhelbed?

Hallo, teemat üldse lugesid või? Jutt käib lapsest, kes istub hommikust õhtuni näljas. Kausitäis krõbinaid piimaga on nälgimisele ikka parem alternatiiv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 08:47; 22.03 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka kodus laps, kes ei söö, kui ei sunni. Lisaks on väga valiv, mida sööb. Tal on kerged autistlikud jooned, muidu sotsiaalne laps, kuid ei söö ja seda juba sünnist saati. Juba imikuna ta ei tahtnud süüa, ei nutnud kunagi, et kõht tühi, nuttis siis, kui süüa anti.
Meil on korraldatud selliselt, et hommikul teen talle võileivad valmis ja panen külmikusse toidukile alla, et ära ei kuivaks. Helistan töölt sellel ajal, kui eeldan, et on ärganud. Annan konkreetse korralduse sööma hakkata. Lõunasöök on samuti külmikus valmis pandud kaussi, taldrikusse. Lõunasöögi ajal samuti helistan, et hakkaks sööma. Mõnikord vaatamata sellele ikka ei söö. Ütleb mulle siis, kui õhtul koju jõuan, et unustas.
Lapsele olen teinud selgitustööd, miks peab sööma, nii mina kui perearst, endokrinoloog, toitumisnõustaja jne. Siiamaani ei ole see tulemust andnud. Kahjuks aitab ainult “sundimine”, karistusega ähvardamine, kui ei söö. Kui toit ette panna, siis sööb, kuid ka siis peab meelde tuletama, et ta sööks, mitte ei istuks ja unistaks niisama.

Teemaalgataja, te lapsele söök valmis. Hommikusöögiks kasvõi hommisöögihelbed piimaga, võileivad. Lõunasöök kaussi valmis. Helistad, tuletad meelde ja peab sööma. Arutad lapsega, miks peab sööma ja koos mõtlete välja mõjutusvahendi, mis järgneb sellele, kui ei söö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 22:16; 22.03 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema on 12-aastasest!?!
Mul käis laps 13-aastaselt palgaliseks lapsehoidjaks. Tegi lõunasöögi nii endale kui väikelapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema on 12-aastasest!?!
Mul käis laps 13-aastaselt palgaliseks lapsehoidjaks. Tegi lõunasöögi nii endale kui väikelapsele.

Ma arvan, et mu laps saaks ka lapsehoidmisega hakkama, kui vaja, aga mittesöömine on hoopis teine teema tema puhul. Ega neil, kes ise sellise inimesega kokku pole puutunud, ongi raske mõista, et normintellektiga laps ei söö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 22:16; 22.03 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta hommikusöögikrõbinaid või müslit ei sööks? Mina kallan lapsele hommikuks krõbinad kaussi ja tass piima kõrvale ning jätan voodi kõrvale lauale. Kui ärkab, kallab piima peale ja sööb ära.

kas su laps on 5 aastane?
ja siis me kysime,kus kohast meil need lumehelbekesed tulevad.

te ikka teate kui rõve pomm on hommikuhelbed?

Hallo, teemat üldse lugesid või? Jutt käib lapsest, kes istub hommikust õhtuni näljas. Kausitäis krõbinaid piimaga on nälgimisele ikka parem alternatiiv.

lapsed ei jäta ennast nälga, kui neil ei ole toitumishäire ja iga ema juba ise teab kas ta lapsel on häire või ei. selle lapse koolipäeva menyy mõningate detailide põhjal vaadates, eelistab laps maiustusi. miks peaks seda krõbina söömisega toetama???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 19:54; 22.03 19:56; 23.03 01:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Koolilaps laps kodus söömata joomata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.