Esileht Väikelaps Laps solvas lasteaia abitöölist, kuidas käituda?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Laps solvas lasteaia abitöölist, kuidas käituda?

Postitas:

Ma ei saa sinust aru. “Uuekooli” pedagoogi tunnus on koduse kasvatuse mõju eiramine? Ehk siis üldse kasvatuse mõju eiramine? Milleks siis üldse õpetajad, vanemad, kui kasvatus pole milleski “süüdi”? Ajame kõik oma paha- ja kuriteod geenide kaela ja elu põnev nagu Metsik Lääs?

Ära mõtle üle. See on sinu probleem, kuidas sellest aru saad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 20:04; 25.03 07:53; 25.03 11:01; 25.03 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sinust aru. “Uuekooli” pedagoogi tunnus on koduse kasvatuse mõju eiramine? Ehk siis üldse kasvatuse mõju eiramine? Milleks siis üldse õpetajad, vanemad, kui kasvatus pole milleski “süüdi”? Ajame kõik oma paha- ja kuriteod geenide kaela ja elu põnev nagu Metsik Lääs?

Ära mõtle üle. See on sinu probleem, kuidas sellest aru saad.

Selgitustöö lastele käib teil kodus sarnaselt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 08:39; 25.03 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selgitustöö lastele käib teil kodus sarnaselt?

Minu lapsed on igati viisakad ja selgitustööd olen teinud selleks piisavalt. Aga vot kahju ainult, et teemalgataja lapse rühmas sellised pedagoogid on, kes ei suuda asja lahendada kohapeal. Kahjuks ka minu lapsel on rühmas vanakooli pedagoog. Suu pidevalt krimpsus ja üksi asi talle ei sobi. Rühma koridori sisenedes muud ei kuule, kui kasvataja lõugamist. Pole vaja sellel kohal töötada, kui närvid läbi ja ei suudeta probleeme lahendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 20:04; 25.03 07:53; 25.03 11:01; 25.03 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin kodus selgitustööd teinud, et nii ei öelda jne.. Mingi mitupäeva järjest tänitamine, või selle inimese juurde koju minemine või vitsa andmine on ikka täielik abtsurd.. Ta on ju laps ja nad õpivad nii mutikatest kui lasteaias omavahel suheldes selliseid väljendeid, et suu jääb lahti. Minu poiss ütleb täpselt samuti ja siis hiljem küsib mis see tähendab.. Antud olukorras reageerisid lasteaia töötajad ikka täiega üle. Ma ei poolda vabakasvatust, aga iga asja peale ei saa last karistada ja ta on ju poisslaps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi, kuidas tolle naistetahva ametinimetus on. Ta hooldab lasteaia hoovi – riisub ja teeb kõik vajaliku, et hoov korras ja ka köögis minu teada abis, peseb nõusid.

Tead, niisuguse ameti peal ei taha üldiselt keegi olla, sest palk on ikka väga madal.

Pigem on need inimesed pensionärid. Lisa pensile ju OK!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleneb kui 4 see laps oli – et kas äsja 4 saanud või saab juba varsti 5. Vahe ju sellistel veel sees.

Aga jah, õpetaja oleks kohe ise pidanud selle asjaga tegelema ja seletama ja laskma kohe kohapeal vabandada ning ema õhtul lihtsalt teavitama sellest. Siis ema tegeleb edasi ja seletab veelkord üle.

Puhta saamatu kasvataja oli see. Ja abitöötaja ise ka. Kas oli raske lapsel küsida, et miks ta niimoodi ütles.
Lapsed õpetatakse abituks, aga niisama abitud on ka kõik lastega tegelevad inimesed. Ja mismoodi karistada last kui neid karistada enam ei tohi? Mismoodi teha lastele mõningad asjad selgeks, kui selgitusi ei kuulata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaiaõpetajal on muidugi õigus lapsevanemale rääkida, kuidas laps lasteaias käitub, ja vanem omalt poolt võiks halva käitumise puhul vastata pigem, et kavatseb lapsega sel teemal rääkida, mitte et: “Ah, see on tal sõbralt/multikast õpitud!” Paraku esineb õpetajate meelehärmiks ka hoolimatuid vanemaid, aga ka lasteaiaõpetajaid, kelle meelest tõesti kodune kasvatus peaks välistama igasuguse halva käitumise – laps ütles inetusi, ei kuulanud sõna, järelikult ei ole lapsevanem talle osanud piire kehtestada. Aga vahel on asi hoopis selles, et sellel õpetajal endal ei ole autoriteeti ja kord läheb rühmas käest ära, tundlikuma loomuga lapsed võivad sellele reageerida halva käitumisega. Selles osas muidugi on lapsed erinevad.
Nii et ühest küljest, see, et rumal sõna on väljastpoolt kodu õpitud, ei ole mingi vabandus, aga lapsevanemad üldjuhul ei ole ka ainuisikuliselt süüdi, et laps seda just sel hetkel kasutas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 10:13; 27.03 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see lugu lahenes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu neljasel on ka multikakillud hetkel kuumad ja repertuaaris- Muumidest väikse My kiljuv hüüatus – Oled sa hulluks läinud või???? Siis miskite asjade kohta, et see on vastik ja nõme (ka My´lt) pluss igasugused puuksupeerud lasteaiast. Õpetaja oli teil puhta ebaadekvaatne, muud ei oska midagi kosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Väikelaps Laps solvas lasteaia abitöölist, kuidas käituda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.