Esileht Väikelaps Laps suvel haige…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Laps suvel haige…

Postitas:

Kas kellegil veel laps haige…nohus ja palavikus Ning sunnitud ilusate ilmadega toas olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 09:40; 11.06 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suvel haige olemises pole midagi ebatavalist. Mida sa täpsemalt teada tahad? Et mida ilusa ilmaga toas teha?

Suvel haigeks jääb enamasti nii, et väljas läheb nahk higiseks, ja siis minnakse konditsioneeritud ruumi. Ma jäin ükskord suvel kontoris haigeks, sest seal oli nii jahe (lisaks need ühised ventilatsioonisüsteemid levitavad kenasti pisikuid edasi kui kuskil keegi peaks viiruses olema).

Kui ma lähen suvel kinno või poodi, siis ma võtan alati mingi kampsuni kaasa, eriti kui väljas on palav ilm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 11:03; 11.06 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmetustesse väga ei usu.Peangi pigem silmas seda,et kas jälle viirus.Soojade ilmadega rohkem liikvel kõhuviirused.Seega ongi kummaline,et meil tugev nohu ja palavik.Teada tahtsingi seda,et kas kellegil veel midagi taolist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 09:40; 11.06 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ütleks, et viiruseid liigub ju kogu aeg ringi 🙂 Olgu see siis suvi või talv, ilusad ilmad või vihmased ilmad. Ei ole aastaaega, mil ei oleks viiruseid.
Aga, jah. Minu laps on ka ilusate ilmadega toas. Tervislikel põhjustel ta päikest saada ei tohi. Päeval õues käies käib mäng pigm varjus. Mujal liigume ringi pigem õhtuti (sh ujumas). Usu mind, nädal-kaks nohu-köha ravimist oleks köömes selle kõrval, et kõige soojemal aastaajal päevast päeva tubane laps olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmetus on tegelikult samuti viirus enamasti. Inimene haigestub siis, kui organism on mingil põhjusel nõrgem.

«Haiguse tekitab ikkagi nakkus, külmetamine ja stress aga loovad selleks soodsa keskkonna.» ütleb lastearst selles artiklis: http://tervis.postimees.ee/3587373/kulmetus-viirus-gripp-mis-vahe-neil-on

Gripis võib olla ka suvel, aga suvel me oleme üldiselt tugevama tervisega, sest on rohkem päikest, vähem stressi, vitamiinirohkem toit… Samas kui tekib olukord, et oled üleni higine ja siis satud konditsioneeritud kohta või puhub kuskilt jäine põhjatuul, siis võibki salaja juba kehas olev pisik võimule saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 11:03; 11.06 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma päikeseta on minu arust siiski päris jahe ikka veel. Peaaegu iga päev on meie kodukohas rõve tuul, mis teeb isegi 22 kraadise ilma(termomeeter) jahedaks.

See kerge “jahedus” pole iseenesest küll põhjus haigestumiseks 🙂 Talvel on -22*C, kes on haige, kes mitte. Temperatuur üksi ei tähenda midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.5n tagasi laps oli haige sama viirusega. Kuna käisime haiglas siis seal öeldi, et liikvel 2 liiki: palavik+nohu+köha või kõhu vaevustega. Kuna laps käis lasteaias ja hommikuti oli varjus +10C ja õhtuti +17+20C siis tuul oli ka suht talutav siis tulemus oligi käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmetust pole olemas. On viirused.
Juuni alguses olid lapsed kolmekesi palavikus, nohus ja köhas. Palavik oli 2 päeva, nohu- köha olid u 2 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru mis imeaastaaeg see suvi siis on, et laps kindlasti ei saa haige olla?
Täpselt samaoodi nagu sügisel, talvel ja kevadel ringlevad viirused, ringlevad need ka suvel. Lihtsalt suvel on inimesed rohkem värskes õhus ja koolilapsed ei pea suvel ninapidi koos klassiruumides istuma ja seega ei levita nad viiruseid nii intensiivselt, kuid see ei tähenda, et suvel viirused kaovad ära ja haigestumisvõimalus on 0.
Minu väiksem laps oli 3 aastat tagasi juunikuus nohus ja palavikus, lisaks oli veel silmapõletik. Peale seda haigestus ka roseooli. Suurem laps oli augustikuus angiinis.
Ja praeguseid ilmasid vaadates ei teki küll suvetunnet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Laps suvel haige…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.