Esileht Koolilaps Lapse sünnipäev Lasergame-i LaserArena saalis?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Lapse sünnipäev Lasergame-i LaserArena saalis?

Postitas:

Kas keegi on Lasnamäel LaserArenas lapse sünnipäeva pidanud või seal laps külalisena käinud. Kodulehel vähe infot LaserArena kohta. Ükski pilt mul ka arvutis lahti ei lähe. Kas on väga urgas või täiesti ok kui võrrelda Madara tänava Lasergame-iga.
Lapsel tuleb 10. sünnipäev. Ma pole varem ühtegi sünnipäeva kuskil pidanud. Ainult kodus oleme istunud. Last huvitavad ainult igasugused laserpüssid ja sarnased mängud. Ta muidugi rääkis ka mingist kummikuulidega tulistamise kohast, aga see tundub kuidagi liig mis liig. Laps on käinud Madara tn Lasergame-is ja seal on talle küll väga meeldinud. Samas Lasnamäe oma jääb meie kodukohale oluliselt lähemale. Mina muidugi oleks soovitanud lapsele hoopis Paksus Margareetas sünnipäeva pidada, aga no see ei tulnud üldse kõne allagi. Ikka action peab toimuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps käis seal sõbra sünnipäeval, talle meeldis. Asukoht on iseenesest hea, aga välisvaade kole (sissepääs pole mitte Vikerlase keskuse peauksest, vaid kanali bussipeatusest üles tulles (jääb poole trepi peale). Sees pidi sama tore olema kui Tartu mnt-l ja Madara tn-l.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Koolilaps Lapse sünnipäev Lasergame-i LaserArena saalis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.