Esileht Väikelaps lapse sünnipäev perepeona tartus

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: lapse sünnipäev perepeona tartus

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada mõnda sellist kohta Tartus, kus pidada 3-aastase sünnipäeva nö vahmiili-stiilis? Mida ma ei taha, on lärmakad mängumaad batuutidega ja mängutoad miniatuursete toolidega, kui te taipate, mida ma silmas pean;) Neid on palju, aga tahaksin kutsuda lähedasemad sõbrad väikeste lastega ning onud-tädid ja vanaemad-vanaisad. No ei taha vanainimesed või lastetud nooremad sugulased kuskil mängumaailmas põlvekõrgusel toolil viineripirukat järada, mäletan omast käest. Suurel ja rahvarohkel mängumaal on küll normaalmõõtmetes mööbel, aga samas ka mitu seltskonda veel ja palju suuremaid lapsi, nii et siis ei saa muud teha, kui valvata, et mudilasi vigaseks ei tallataks.

Ei ole veel eriti kursis, aga ehk leidub mõni koht, kus on hubane ja rahulik nii vanadel kui noortel? Ehk isegi kööginurk, kus saaks nõks varem mingi normaalse söögi ahju pista või veini külma panna? Päris nõudega? Ja soojemal ajal aias olla? Või olen ma ainuke, kel sellised soovid? Noh, et oleks pidu nagu oma kodus, aga mitte oma kodus:) Ja ärge soovitage mul kodus pidada, sest tahan ühe korraga õigel päeval peo teha, aga kuidagi ei mahu nii palju rahvast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 22:46; 10.02 09:18; 10.02 10:53; 12.02 11:02; 19.02 10:42; 20.02 13:52; 26.02 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan väga Aparaaditehast – Tagahoov. Parim koht kus pidada nii laste kui täiskasvanute sünnipäevasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 23:22; 10.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik Haldjapere. KOrralik söögilaud ka seal täiskasvanutele olemas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tagahoovis ei ole käinud, piltidelt tundub küll palju ruumi. Kas seal on tavaliselt üks pidu korraga?

Haldjaperes oli see söögilaud suhteliselt väike, selle äärde üle 8 inimese ei mahu istuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 22:46; 10.02 09:18; 10.02 10:53; 12.02 11:02; 19.02 10:42; 20.02 13:52; 26.02 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tagahoovis ei ole käinud, piltidelt tundub küll palju ruumi. Kas seal on tavaliselt üks pidu korraga?

Haldjaperes oli see söögilaud suhteliselt väike, selle äärde üle 8 inimese ei mahu istuma.

Üks pidu korraga ikka, jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 23:22; 10.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on käinud Kuldses Kaelkirjakus? Piltidelt tundub täitsa hubane ja ka õues mängimise võimalus on olemas, söögilauda pole lähemalt näha. Mis ei meeldi, on need arvutikohad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvuteid tõesti ei tahaks. Kui need juba on käeulatuses, siis justkui muud pole tarviski:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 22:46; 10.02 09:18; 10.02 10:53; 12.02 11:02; 19.02 10:42; 20.02 13:52; 26.02 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tagahoov korraldab pidusid nii suurtele kui väikestele, soovitan kindlasti, nad oskavad seal kombineerida, kui oma soovid ilusti edasi annad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheme mõne aja pärast ühele sünnipäevale Kubi-Klubi mängutuppa. Kuna varem pole käinud, ei oska täpsemalt kommenteerida, küll aga tundub seal olevat just selline privaatne ja üks seltskond/pidu korraga (kuigi neid mänguruume on kaks, mille vahel siis valida ja lisaks eraldi, kuid kohe asuv kõrval söögituba)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 12:19; 20.02 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, et oleks pidu nagu oma kodus, aga mitte oma kodus:) Ja ärge soovitage mul kodus pidada, sest tahan ühe korraga õigel päeval peo teha, aga kuidagi ei mahu nii palju rahvast.

Froggyland on täpselt sinu jaoks – kahekordne eramaja koos kõigi vidinatega. http://www.froggyland.ee/index.php?leht=1&Esileht

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 23:10; 20.02 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Froggylandi puhul on see miinus, et laste tegevus on koondatud peamiselt teisele korrusele. See tähendab ju seda, et keegi täiskasvanutest peaks üleval silma peal hoidma, eriti selle trepi pärast, sest pisemad võivad sealt alla sadada. Muidu jah, midagi sellist ma silmas pidasingi:) Kõike ühel korrusel tahta on vist liiga palju:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 22:46; 10.02 09:18; 10.02 10:53; 12.02 11:02; 19.02 10:42; 20.02 13:52; 26.02 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, kas keegi oskab soovitada Tartus mõnda söögikohta, kus oleks suurem mänguala lastele? Ise olen vaid Babybackis käinud, kunagi oli Vildes tervisekohvikus ka mängunurk ja selline hubasem õhkkond, aga see pandi kinni:( Kas keegi Atlantises lastekohvikus on käinud? Kuidas meeldis suurtele ja lastele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 22:46; 10.02 09:18; 10.02 10:53; 12.02 11:02; 19.02 10:42; 20.02 13:52; 26.02 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et teemaalgataja soovid tutvustada endaga seotud mängutuba/mängunurgaga toidukohta ja keegi vastanutest vist pole seda veel maininud.
Tahtsingi juba eelnevalt öelda, et tule siis oma kohaga lagedale, soovitused on alati teretulnud, kuhu uudistama minna 🙂
Atlantise lastekohvikus pole käinud, aga olen lugenud, et tegu ilma akendeta ruumiga, mis minu jaoks pole eriti ligitõmbav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 12:19; 20.02 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et teemaalgataja soovid tutvustada endaga seotud mängutuba/mängunurgaga toidukohta ja keegi vastanutest vist pole seda veel maininud.
Tahtsingi juba eelnevalt öelda, et tule siis oma kohaga lagedale, soovitused on alati teretulnud, kuhu uudistama minna ????
Atlantise lastekohvikus pole käinud, aga olen lugenud, et tegu ilma akendeta ruumiga, mis minu jaoks pole eriti ligitõmbav.

Ainuke minuga seotud mängutuba on küll ainult minu enda isiklikus kodus ja seda ma küll massidele tutvustada ei taha, nii et said valesti aru:) Ma päris tõsimeeli lootsin mõne enda ettekujutusele vastava koha soovituse siit saada, sest ei viitsi väga lõpmatuseni guugeldada ja mu tuttavatest ei teadnud keegi sellist kohta.

Atlantise koha pealt tänan hinnangu eest. Ma just kujutasin ette, et seal on ilus vaade jõele, nii et see kompenseeriks toidu restoranihinnad, aga kui varjendilaadse ruumiga tegu, siis väga ei kipu sinna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 22:46; 10.02 09:18; 10.02 10:53; 12.02 11:02; 19.02 10:42; 20.02 13:52; 26.02 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Froggylandi puhul on see miinus, et laste tegevus on koondatud peamiselt teisele korrusele. See tähendab ju seda, et keegi täiskasvanutest peaks üleval silma peal hoidma, eriti selle trepi pärast, sest pisemad võivad sealt alla sadada. Muidu jah, midagi sellist ma silmas pidasingi:) Kõike ühel korrusel tahta on vist liiga palju:)

Niipalju, kui minu lapsed on seal käinud, siis suurem möll on käinud pigem seal all ronilaga toas, kus siis lastakse liugu ja ronitakse ja loobitakse mingite pehmete kuubikutega jne. Aga jah, kui päris tited ka mängus, siis see trepp muidugi on natuke vastuargumendiks. Ühel korrusel mängukohana, kus täiskasvanud saavad normaalsel toolil istuda, võiks nimetada ka Fiksiku mängumaad, mis asub Turu tänaval. Ei ole küll väga hubane koht ja asub mööblikaupluse teisel korrusel, aga ruumi on seal lastele palju ja tegevust ja jooksmist on piisavalt. Korraga samal ajal on ainult üks pidu, seega võõrad ei sega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 23:10; 20.02 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülenurmes oli kunagi üks sünnipäevamaja. Ei mäleta nime. Teatri kodu on vahva aga õues ei saa olla.
Laulupesa on hea aga jälle õues ei saa olla. Friida on armas ja puhas aga jah õues ei saa olla.Tagahoov mulle ei meeldinud…vana tehasehoone.Ropkas sealmõisa taga on ka ok koht väiksematelel lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, kas keegi oskab soovitada Tartus mõnda söögikohta, kus oleks suurem mänguala lastele? Ise olen vaid Babybackis käinud, kunagi oli Vildes tervisekohvikus ka mängunurk ja selline hubasem õhkkond, aga see pandi kinni:( Kas keegi Atlantises lastekohvikus on käinud? Kuidas meeldis suurtele ja lastele?

http://www.ylicool.ee/galerii/
Seal on päris suur mängutuba, mulle tundus, et rohkem tüdrukutele mõeldud. Enda laps juba nii suur, et temaga mängima koos ei pea ja seetõttu olen ainult üle ukse vaadanud ja täielik ülevaade puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just samasugusel otsingul. Kohal oleks osa lasteaiakaaslastest ning siis perekond, sh mõned vanemad inimesed. Raske leida sellist kohta, kus kõik end hästi tunneks, mis siis, et mängumaid Tartus ikka üksjagu. Kas keegi oskaks kommenteerida HipHop ja Kubi-Klubi mängumaad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse sünnal on alati olnud ka täiskasvanuid päris palju.
Oleme pidanud Froggymajas, mänguasjamuuseumis, Laulupesas (seal pole suurt lauda, pole väikeste söögitooli, tegevus hajutatud kahele ruumile), Haldjaperes, Tagahoovis.

Aia võimalust pole kuulnud.

Soovitaksin mänguasjamuuseumi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just samasugusel otsingul. Kohal oleks osa lasteaiakaaslastest ning siis perekond, sh mõned vanemad inimesed. Raske leida sellist kohta, kus kõik end hästi tunneks, mis siis, et mängumaid Tartus ikka üksjagu. Kas keegi oskaks kommenteerida HipHop ja Kubi-Klubi mängumaad?

Hiphopis just käisime ühel peol ja sinna küll minu hinnangul alla 5-6-aastastel asja pole. Lausa ohtlik. Pigem suurtele ronijatele-hüppajatele, ehk isegi rohkem poistele orienteeritud. Oli kuidagi hämar, hall, kõle, külm ja masendav koht. Täiskasvanutele oli ühes nurgas hõõglambi all mingi euroalustest kokkuklopsitud istumiskoht, aga sinna mahtuski nii umbes 5-6 inimest. Mingit perepidu sinna korraldama minna pole mõtet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 22:46; 10.02 09:18; 10.02 10:53; 12.02 11:02; 19.02 10:42; 20.02 13:52; 26.02 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lemmik on Haldjapere.

See Hip-Hop on täiesti kohutav :S See oleks sobilik 4-5 lapsele, mitte rohkemale. Meie käisime ühel sünnipäeval, kus oli ca 20-25 last. Batuudil sada last korraga. Lisaks on seal suur pesakiik ja siis sellele jäi üks väike laps ette nii, et see kiik lennutas ta mõnusalt paar meetrit eemale 🙁 Kuigi me püüame käia kõikidel sünnipäevadel, siis sinna Hip-Hop mängutuppa enam ei lähe. Samas niisama sinna mõne lapsega minna oleks väga okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Väikelaps lapse sünnipäev perepeona tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.