Esileht Veebikonstaabel Lapse ülalpidamine, elatis, terror

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lapse ülalpidamine, elatis, terror

Postitas:

Tere!

Ei osanud mujale kirjutada, kui ainult siia teemasse!
Mure seisneb selles, et lapse isa, kellega sai 5 aastat tagasi lahku mindud, teeb taas vaimset terrorit!! Ainult sel põhjusel, et julgesin elatise maksmiseks kohtusse pöörduda ja anda ametlik käik, samuti, et leppida kokku kohtumised lapsega!
Mingil määral on ta lapse elus osalenud viimastel aastatel, siiani on maksnud veidi( ma ei räägi miinimumist, ma isegi seda ei nõua)!
Tänaseks on asi jälle nii kaugel, et saan pidevalt telefonikõnesid öösiti, sõimu ja ähvardavaid smse, kes ja mis ma olen…neid koledaid sõnu ei ole mul julgust isegi mitte siia kirjutada!!!
Ma ei tuleks selle pealegi, et sellist asja kirjutada!
Ma tean, et lapse isa ei pruugi tulevikus üldse maksma hakata elatist lapse jaoks, põhjustel, et :
ta ei lähe tööle ametlikult ja varad on kellegi teise nimel!
Kuid minu mure seisneb just selles, et see igapäevane vaimne terror smside näol hakkab ära tüütama/hirmutama.. elame samas linnas ja mul on hirm, sest 6 aastat tagasi sain tuuseldada tema käest ikka isuga.. minu jaoks oli see vägivald ja edaspidi läks üle vaimseks, kuni eilseni, mil hakkasin taas saama sõimu ja ähvardavaid smse 🙁

Millised on minu õigused, kuhu pöörduda, et ta ei saaks mulle sõimu smse kirjutada?
Vaevalt, et telefonioperaator miskit teha suudab!

ette tänades

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 16:49; 18.05 19:35; 24.05 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav küll, mis kõnesid Te ootate öösel, kui magate. Mina lükkan oma telo lennukirežiimile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele käole!

kas ma ütlesin, et ootan kõnesid öösel???!!!

teie võite lükata oma telefoni lennukirežiimile või kuhu iganes, minu telefon on vaikse heli peal just seetõttu, et hommikul ei tööta muidu telefoni äratus!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 16:49; 18.05 19:35; 24.05 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta nr, esita avaldus ähvarduste osas. Lapsega kohtumist sellisele isikule mina lubada ei tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta mehele, et hoiad k6ik tema s6numid alles ja kui see j2tkub, siis taotled ainu6igust. Kohtus on s6numid t6estuseks. Kui ikka j2tkub, siis ytle, et annad asja politseisse. See on siiski ahistamine ja terror.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks ülaltoodule – enamikul telefonidel on olemas võimalus numbri blokeerimiseks nii kõnede kui SMS-de jaoks. Sama võimalust võib uurida ka oma operaatorilt.
Kõik SMS-d tuleb Teil alles hoida. Kui neis ähvardatakse tapmisega, tervisekahjustuse tekitamisega (peksmisega) või vara rikkumise/hävitamisega siis tuleks Teil jaoskonnas avaldus esitada. Muus osas võivad need kohtus kasuks tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuste eest!

Leidsin telefonis selle blokeerimissüsteemi üles, smsid lähevad edaspidi arhiivi kausta ja täita alles seal… lugeda ei viitsi, aga tõenduseks pean alles hoidma, iial ei tea, mis juhtuda võib!!

tänud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 16:49; 18.05 19:35; 24.05 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teie võite lükata oma telefoni lennukirežiimile või kuhu iganes, minu telefon on vaikse heli peal just seetõttu, et hommikul ei tööta muidu telefoni äratus!!

Lennureziimis loomulikult töötab äratus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Veebikonstaabel Lapse ülalpidamine, elatis, terror

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.