Esileht Pereelu ja suhted Laste pärast koos ja hiljem lahku?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Laste pärast koos ja hiljem lahku?

Postitas:

Minul on küsimus nendele paaridele, kes on pikalt laste pärast koos olnud ja siis hiljem, kui lapsed näiteks täiskasvanuks on saanud, lahku läinud.
Kas olete olnud rahul oma otsusega laste pärast koos olla?
Ma tõesti ei mõtle siin ka selliseid suhteid, kus mees peksab või kogu aeg kakeldakse. Näiteks olen praegu suhtes, kus ma tõesti tunnen, et mul tegelikult ei ole mehega mitte midagi rääkida, ei taha temaga aega veeta ja üleüldse kahekesi olla, samas lapsele on super isa ja ei tundu nagu mõistlik lapse elu rikkuda. Samas tunnen küll, et kui laps suureks kasvab, siis kahekesi küll temaga jätkata ei taha..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsustasin mitte lapse suureks saamist ära oodata, sest õhkkond oli igatepidi halb lapse jaoks ka. Kui ma oleks tundnud, et inimesega annab läbi rääkida ja kokkuleppeid teha, ta na-tu-ke-ne-gi üritab olukorda analüüsida ja midagi ette võtta (minu abil kas või), siis oleksin jäänud. Kas või põhimõtte pärast, et abiellutud ja laps tehtud ju sai, sellest ei astuta kergekäeliselt kõrvale. Aga jah, minu olukorras oli lahkumine igal juhul parem; teistele ei julgeks soovitada. Igal oma lugu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 18:40; 21.06 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ei teanud, millise armukese kaisust taas tuldi ja ega see teadmine mulle midagi andnud ka poleks. Ainult hingevalu juurde. Mees oli saripetja ja patoloogiline valetaja. Nii et mina läksin lahku. Lastele jäi isa alles, suhtlevad päris tihedalt. Lastele isa ei halvusta. Kodus on tervem õhkkond, pole enam teesklust ja pingeid. Nii et “laste pärast”, on pigem julgematus oma elu muuta, kartus mitte hakkama saamine, jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 07:21; 23.06 15:52; 23.06 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa selle mehega lapse said?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 09:01; 21.06 12:30; 21.06 16:20; 21.06 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe sõprade ringis on kaks meesisikut, kes ootavad lapse või laste täiskasvanuks saamist, et siis lahku minna. Elu veereb ilma suurema kärata, kolmandaid mängus pole. Lihtsalt – laste olemasolul on üks konkreetne teema, millega ühiselt tegeleda. Kui lapsed suured ja omapäi, siis ongi teemad ammendunud. Vaimne ja maailmavaateline erinevus liiga suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe sõprade ringis on kaks meesisikut, kes ootavad lapse või laste täiskasvanuks saamist, et siis lahku minna. Elu veereb ilma suurema kärata, kolmandaid mängus pole. Lihtsalt – laste olemasolul on üks konkreetne teema, millega ühiselt tegeleda. Kui lapsed suured ja omapäi, siis ongi teemad ammendunud. Vaimne ja maailmavaateline erinevus liiga suur.

Appi, kui kohutav elu, sellist ei sooviks kõige hullemale vaenlaselegi. Kuidas inimesed suudavad sellises olukorras psüühiliselt terveks jääda, kui teavad, et kaaslane elab nendega koos ainult laste pärast? Mõelge ennast korraks sellesse olukorda. See oleks nii alandav, julm ja enesehinnangut hävitav, lisaks see pidev teadmine, et lased oma parimad aastad mööda kellegi kõrval, kes sind ei armasta. Ja mille nimel – selle nimel, et lapsed ei peaks ühe elukorraldusliku muutusega harjuma? Lastel võtab see harjumine aega max paar kuud, naine/mees raiskavad samas ära peaaegu kogu oma elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan kõrvalt lähedaste sõprade pealt, seal on sõber öelnud, et tema vanemad olid koos kuniks tema lõpetas kooli. Kohe samal suvel isa läks ära. Ta tunnistab, et sai alles tagantjärele täiskasvanuna aru, kuidas päriselt oli. Minu jaoks on kohutavalt kurb vaadata tema ema- kes oli selleks lahkumineku hetkeks juba liiga vana või katki et kedagi enda kõrvale leida. Nii mõttetu elu, elu ilma armastuseta tundub mulle. Nüüd on talle jäänud ainult elada lastelastele. Sõbra isa on üsna mõttetu mees, aga tal on kaaslane ja ta paistab väga rahul eluga. Kui nad oleks varem lahku läinud, võibolla oleks sõbra emal olnud võimalus elada õnnelikku elu, leida uus kaaslane. Ma arvan sõber poleks ka siis suurt midagi aru saanud, samamoodi oleks tavalist lapse/teismelise elu elanud. Võibolla oleks lahkumineku katse pannud isale mõistuse pähe ja ta oleks tahtnud päriselt tulla tagasi ja olla suhtes, aga pikk vindumine kustutas viimase tunde.

Ainus hea, mis sellest olukorrast on sündinud, on see, et sõber ise on suurepärane mees oma naisele, ta näeb väga palju vaeva, et suhet hoida ja see teeb nad õnnelikuks. ta on otsustanud väga sügavalt, et tema suhe peab olema tugev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe sõprade ringis on kaks meesisikut, kes ootavad lapse või laste täiskasvanuks saamist, et siis lahku minna. Elu veereb ilma suurema kärata, kolmandaid mängus pole. Lihtsalt – laste olemasolul on üks konkreetne teema, millega ühiselt tegeleda. Kui lapsed suured ja omapäi, siis ongi teemad ammendunud. Vaimne ja maailmavaateline erinevus liiga suur.

Miks nii erinevad inimesed otsustasid pere luua?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 09:01; 21.06 12:30; 21.06 16:20; 21.06 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa selle mehega lapse said?

Sa esitad siin teemas kaks korda juba seda parastavat kiusuküsimust.

Ma pakun, et see on sul tegelikult umbes sajakahekümneteine kord erinevates teemades ja portaalides.
Ma pakun, et tegelikult oled sa sellele juba erinevaid vastuseid saanud, aga sinu kiusuvajadust se ei rahulda.
Lihtsalt, elu internetis on õpetanud tundma sinusuguseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 18:40; 21.06 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa selle mehega lapse said?

Sa esitad siin teemas kaks korda juba seda parastavat kiusuküsimust.

Ma pakun, et see on sul tegelikult umbes sajakahekümneteine kord erinevates teemades ja portaalides.
Ma pakun, et tegelikult oled sa sellele juba erinevaid vastuseid saanud, aga sinu kiusuvajadust se ei rahulda.
Lihtsalt, elu internetis on õpetanud tundma sinusuguseid.

Absoluutselt ei ole kiusuküsimus. Inimene kirjutab, et väärtushinnagud, erinevad, huvid erinevad, rääkida millestki pole jne… Miks üldse pere loodi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 09:01; 21.06 12:30; 21.06 16:20; 21.06 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi küsib, et miks inimesed on teinud valiku elus, saada nt kellegagi koos lapsed või abielluda jne., siis järelikult oli sel tol hetkel nende mõlema jaoks õige otsus. Inimesed ja olukorrad ju muutuvad, ega elu ei jää samaks. Aeg muudab kõiki ja kõike. Iseasi, kas inimesed selles muutumises ka hiljem omavahel sobivad või ei. Midagi keerulist ju polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin küsis kuidas need inimesed saavad koos elada, kes laste pärast koos?
Mis seal siis imelikku on?Inimesed tegelevad oma asjadega , rahakotid lahus nagu korterinaabrid.
Samas ei taha ka kolmandaid! ja nii elataksegi koos. Vb tehaksegi isegi aeg-ajalt sexi, et nn maha laadida. Kui mõlemad veel armastavad omi lapsi tahavad nende läheduses olla, siis teoreetilsielt saabki koos olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi küsib, et miks inimesed on teinud valiku elus, saada nt kellegagi koos lapsed või abielluda jne., siis järelikult oli sel tol hetkel nende mõlema jaoks õige otsus. Inimesed ja olukorrad ju muutuvad, ega elu ei jää samaks. Aeg muudab kõiki ja kõike. Iseasi, kas inimesed selles muutumises ka hiljem omavahel sobivad või ei. Midagi keerulist ju polegi.

Inimesed ei muutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 09:01; 21.06 12:30; 21.06 16:20; 21.06 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa selle mehega lapse said?

</blockquot
Mul on sarnane lugu. Ma ei teagi. Aga ma nagu ei saanudki mehega last. Pigem sain lapse lapse isaga 😀 Ta on tegelikult igas mõttes normaalne mees. Haritud, aus, ilus, raha jagub… Puudusi üles lugema ei hakka. Neid on ka. Mul oli armastus ema vastu suur. Aga see kustus ära suurest pingutamisest. Ma polnud enam nii noor ka, et järgmist meest 4 aastat tundma õppida. No oleks jõudnud, kui uus oleks kohe tulnud, aga nad ei tule ju ka kohe. Minu mees peaks ilmselt olema lihtsalt teistsugune. Kindlasti pikema jutu mees. Tahaks inimestega läbi käia, aga no temaga on võimatu. Ta ei räägi kellegagi.

Mõtlen sama. Kas elada edasi ja vaadata, et äkki polegi hullu või äkki tuleb keegi teine kuskilt vastu või minna lahku. Rahalises mõttes ütleks, et koos on nagu parem ja üksi oleks rahamuredega koos vb. isegi kehvem… EI tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 23:15; 21.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mu sõbranna mees on lihtsalt nii halb mees ja sõbranna mul arvab ikka, et nemad on kokku saanud, et kokku jääda, ise sealjuures vajub kurvastusest sõna otseses mõttes looka.
Mees käib kodus lehte lugemas, närvitsemas, tööd tegemas ja söömas. On saamatu tööturul, sest mingi uhkus ja jumal teab mis veider lojaalsus ei lase parema palga eest töökohta vahetada :O
Paistab, et nillib vaikselt ka teisi naisi(päris täpselt ei tea, aga mingi saripetja kindlasti pole, pigem otsib tundeid ja romantikat, mida endale lubada ei saa siis). Kõva mees on ainult heade sõpsidega või täis peaga. Sõpsid sealjuures on väga kenad inimesed. Lihtsalt paha on vaadata sellist kanget tüüpi, kes sentimeetri võrra ka ei viitsi ennast painutada, et naise vastu kena olla. Tema meelest on “naine, vait, naine, kanna ette” stiilis naljad jube naljakad. Need ongi küll ainult naljad ja ma saan aru, et enda arust on ta muhe ja soe sell, aga sellisel tuleks lihtsalt lukud ära vahetada ja paar särki aknast välja visata, et ta veidigi õpiks mingeid elementaarseid kombeid.
Apaatsus ja muud sellised tuimad pooled tulevad meestes välja enamasti tite kisa ajal ja väikelaste tülide aegadel. Seda ikka enne ei märka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 23:15; 21.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#Minu mehe sõprade ringis on kaks meesisikut, kes ootavad lapse või laste täiskasvanuks saamist, et siis lahku minna. Elu veereb ilma suurema kärata, kolmandaid mängus pole. Lihtsalt – laste olemasolul on üks konkreetne teema, millega ühiselt tegeleda. Kui lapsed suured ja omapäi, siis ongi teemad ammendunud. Vaimne ja maailmavaateline erinevus liiga suur.#

Ma kahtlustan, et naised ei pruugi teadagi, et mees plaanib laste täiskasvanuks saades ära minna. Seda probleemi arutatakse sõprade ja nende naistega, aga jumala eest mitte oma naisega, sest sellisel juhul läheks naine ära ja võtaks lapsed, pool kinnisvara, laste elatusraha kaasa. Kui lapsed on suured, siis on lahtuskulud mehe jaoks mõnevõrra väiksemad. Jubedad molkused on seesugused kahepalgelised mehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin vahepeal ka absoluutselt veendunud, et elan mehega koos ainult niikaua, kui laps täisealiseks saab. Olen ise näinud kõrvalt, kui rängalt mõjub vanemate lahutus just teismelistele või ka eelteismelistele lastele ja ma parem teen head nägu mitte eriti heas suhtes kui lasen oma lapsel seda üle elada.
Aga…meie suhe ongi tõusude ja mõõnadega (küllap enamus abielusid on) ning hetkel oleme just oma mõõnaperioodist üle saanud ning jälle teineteisele lähenenud mehega. Väga võimalik, et suudame siiski ka koos vanaks saada.
Nii et mõte laste pärast koos elada pole paha, sest see aitab ehk mõnda abielu raskemal ajal koos hoida. Lõpuks võib juhtuda, et lahku ei mindagi ning elatakse koos ka teineteise pärast 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin vahepeal ka absoluutselt veendunud, et elan mehega koos ainult niikaua, kui laps täisealiseks saab. Olen ise näinud kõrvalt, kui rängalt mõjub vanemate lahutus just teismelistele või ka eelteismelistele lastele ja ma parem teen head nägu mitte eriti heas suhtes kui lasen oma lapsel seda üle elada.
Aga…meie suhe ongi tõusude ja mõõnadega (küllap enamus abielusid on) ning hetkel oleme just oma mõõnaperioodist üle saanud ning jälle teineteisele lähenenud mehega. Väga võimalik, et suudame siiski ka koos vanaks saada.
Nii et mõte laste pärast koos elada pole paha, sest see aitab ehk mõnda abielu raskemal ajal koos hoida. Lõpuks võib juhtuda, et lahku ei mindagi ning elatakse koos ka teineteise pärast

Kui alandlik ja leplik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 07:21; 23.06 15:52; 23.06 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et “laste pärast”, on pigem julgematus oma elu muuta, kartus mitte hakkama saamine, jne.

Kui inimesed on normaalsed ja neil on midagi ühist, mis neid igapäevaselt seob (laps), siis leiavad paljud, et milleks minna lahku. Milleks pöörata kõigi (eeskätte lapse) elukorraldus pea peale mingi hüpoteetilise võimaliku õnne pärast, mis ei pruugi iial tulla? Samas on see laps õnnelik praegu, olemasoleva pere keskel. Kui mehel ja naisel midagi häda ei ole, mingit kana omavahel kitkuda pole, siis kas see lootus, et äkki tuleb õnne, kaalub üles selle õnne, mis lapsel praegu on ja mille ta paratamatult kaotab, kui te lahutate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et “laste pärast”, on pigem julgematus oma elu muuta, kartus mitte hakkama saamine, jne.

Kui inimesed on normaalsed ja neil on midagi ühist, mis neid igapäevaselt seob (laps), siis leiavad paljud, et milleks minna lahku. Milleks pöörata kõigi (eeskätte lapse) elukorraldus pea peale mingi hüpoteetilise võimaliku õnne pärast, mis ei pruugi iial tulla? Samas on see laps õnnelik praegu, olemasoleva pere keskel. Kui mehel ja naisel midagi häda ei ole, mingit kana omavahel kitkuda pole, siis kas see lootus, et äkki tuleb õnne, kaalub üles selle õnne, mis lapsel praegu on ja mille ta paratamatult kaotab, kui te lahutate?

Huvitav, kas see sama laps, kelle pärast vanemad koos elavad, täiskasvanuks saades, elaks ka mõne mittesobivaga koos “vanemate pärast”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 07:21; 23.06 15:52; 23.06 16:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Laste pärast koos ja hiljem lahku?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.