Esileht Väikelaps Lasteriiete müük

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lasteriiete müük

Postitas:

Kuulge, kuidas saaks lahti lasteriietest? Mul on mitu suurt kotti riideid 80-86 suurus. Olen püüdnud isegi ära anda aga taaskasutusse põhimõtteliselt viia ei taha, sest mulle ei meeldi see ratsarikkaks eestlase moodi teise eestlase arvelt. Annaks ära aga postikulu peale küll maksta ei taha. Sest kotid on suured ja tuleb postiautomaadi kõige kallim hind. Mida teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis ei jää muud üle, kui istud edasi oma riidehunniku otsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostasse müüki, kui viitsimist on. postikulu ei pea ju ise maksma, las saaja maksab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, kuidas saaks lahti lasteriietest? Mul on mitu suurt kotti riideid 80-86 suurus. Olen püüdnud isegi ära anda aga taaskasutusse põhimõtteliselt viia ei taha, sest mulle ei meeldi see ratsarikkaks eestlase moodi teise eestlase arvelt. Annaks ära aga postikulu peale küll maksta ei taha. Sest kotid on suured ja tuleb postiautomaadi kõige kallim hind. Mida teha?

sa tõesti arvad, et nt Uuskasutuskeskus on päratu rikas? Suvalisele eraisikule müües või annetades on sama suur võimalus, et asjadega hakatakse raha tegema, st et ei lähe päris õigesse kohta. Otsi siis üles mõni ema ja lapse varjupaik, sea läheb kindlasti asja ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panen Facebooki teate üles (beebide gruppi) ja saangi lahti.

Kui peened need su riided on, et keegi nende müügiga lausa rikkaks saaks? Kui sa neid ei viitsi ise ostas või buduaaris müüa, siis annad lihtsalt tuttavale või pooltuttavale ära. See, kes tahab, tuleb ise järele või maksab postikulu. Nii palju pead siis küll ise pingutama, et need asjad pakiautomaati toimetada, aga mul see viimane ei ole küll tükki küljest ära võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vii lasterikastele peredele, puuetega inimestele või Aarete Laekasse, netist leiad kontaktid. Siis saavad tõesti need, kes abi vajavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asjad on kulunud ja pigem koduseks kandmiseks olen need h&m’i viinud. Korraga võib viia 2 kotti ja saad vastu allahindlus kupongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, kuidas saaks lahti lasteriietest? Mul on mitu suurt kotti riideid 80-86 suurus. Olen püüdnud isegi ära anda aga taaskasutusse põhimõtteliselt viia ei taha, sest mulle ei meeldi see ratsarikkaks eestlase moodi teise eestlase arvelt. Annaks ära aga postikulu peale küll maksta ei taha. Sest kotid on suured ja tuleb postiautomaadi kõige kallim hind. Mida teha?

sa tõesti arvad, et nt Uuskasutuskeskus on päratu rikas? Suvalisele eraisikule müües või annetades on sama suur võimalus, et asjadega hakatakse raha tegema, st et ei lähe päris õigesse kohta. Otsi siis üles mõni ema ja lapse varjupaik, sea läheb kindlasti asja ette.

Uuskasutus teenib aastas keskmiselt 100 000 eurot kasumit, nüüd ilmselt juba rohkem, enamus väikefirmasid ei teeni sellist raha Eestis iial. Seetõttu annan ka mina niisama riided ära, sest mulle ei meeldi nende kõrged hinnad ja ratsa rikkaks saamise soov.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10sendi oksjonile, parim pakkuja saab. osta.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No viska siis ära, kui sa ei taha, et keegi rikastub ja ise juba piisavalt rikas. Kui lihtsalt tahad lahti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Lasteriiete müük

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.