Esileht Hobinurk lend kell 6 hommikul, kas passida enne seda lennujaamas?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: lend kell 6 hommikul, kas passida enne seda lennujaamas?

Postitas:

See buss, mis jõuab 4.50 bussijaama on uuem ja tõenäosus, et buss katki läheb on väike. Sama tõenäoline on ju, et võtab toa ja magab sisse. Olen sõitnud selle bussiga pidevalt ja jõuan lennujaama juurde umbes 40-45.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest see postitaja seda tahtiski öelda, et pole mõtet varem minna, sest selle eest saab ainult võimaluse pikas järjekorras seista (kui just esimesteks ei trügi)
Mida hiljem saabuda, seda vähema oodata vaja.

Tõesti, see mu jutu mõte oli jah. 20 minutiga kogu lennukitäis ei jõua end läbi tšekkida, saab veel teemaalgatajagi veidi sabas seista. Kedagi ei jäeta maha, kes on järjekorras. Ja kedagi ei jäeta maha ka siis, kui ühtki inimest enam pole, aga check in-i ametlik aeg pole veel lõppenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 22:24; 20.07 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kõige pikem turvakontrolli saba Tallinnas oli just kella kuuesele lennule minnes – 38 minutit. See on üks populaarsemaid väljumisaegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamuse tsarterlendude checkin algab 2t enne ja lõppeb 45 min enne lendu (kontrolli!). Hommikune aeg kell 5 võib olla juba päris rahvarohke, vaata lennujaama lehelt järele, palju samal ajal lende on (ja eks hommikul kõik loodavad viimase minutini veel magada), aga olen üsna kindel, et sul on aega maa ja ilm check in teha selle 30 minutiga. Ja kes järjekorras, neile ikka tehakse boardingpassid ära, pole veel näinud, et laud kinni lüüakse, kui rahvas järjekorras seisab.
Olles kuldkaardilendaja, siis mina läheksin hommikuse bussiga. Välja arvatud päris esimesed korrad pole ma kunagi seal 1,5tundi enne passinud, va ehk tõeliselt suured lennujaamad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kõige pikem turvakontrolli saba Tallinnas oli just kella kuuesele lennule minnes – 38 minutit. See on üks populaarsemaid väljumisaegu.

Tallinna lennujaamas avati paar nädalat tagasi uus ja suurem turvakontrolli ala.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldib ka pigem olla varem kohal, kuna tahan kindlasti reisile saada. Kindlustusraha on tore, kui midagi juhtub, aga reisile jääb ikkagi minemata. Samas olen nõus, et ei juhtu midagi, kui osa rahvast tuleb hiljem lennujaama, sest nagunii peab järjekordades vahtima siin ja seal. Ise soovitan Ülemiste hotelli. Saab välja magada, hommikusöögi kaasa ja lisaks jätta auto tasuta nende parklasse kogu reisiks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ühistranspordiga tekib tõrge, siis selle peaks igasugune reisitõrkekindlustus katma. Ühesõnaga, kui bussiga midagi ei juhtu, siis jõuad ilusti.

jah, pmst on küll nii, aga rakenduvad lisatingimused, üks neist on see, et sa pead olema planeerinud oma sõidu lennujaama õigesti ja üldtunnustatud nõue on, et kohal tuleb olla 2 tundi enne lendu. kas see ka eesti kindlustajatel ja tln lennujaama puhul just täpselt 2 tundi on, tasuks kontrollida, aga ajaline piir on olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Hobinurk lend kell 6 hommikul, kas passida enne seda lennujaamas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.