Esileht Hobinurk Lennukipiletitel pereliikmete määramine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lennukipiletitel pereliikmete määramine

Postitas:

Ostsin Ryanairi kodulehelt perele lennukipiletid ja pereliikmeid märkides läks kogemata valesti see, et mina läksin lapsena kirja, laps siis minuna (Mrs). Kas sellest võib sekeldusi tulla? Piletid maksid ühepalju, laps on 8.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 07:03; 22.04 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste piletid peaksid ikka odavamad olema kuna neile ei arvestata juurde lennujaamatasusid.
Ryanair võib sellisest pisiveast probleemi tekitada küll. Ise kindlasti helistaks või saadaks neile meili ja küsiks üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ryanairiga satud sa jamasse kohe, kui hakkate check-in´i tegema. Täiskasvanu peab tegema elektrooniliselt oma check-in´i, sest lennujaamas seda tehes maksab see raha, aga laste check-in´i ei saa alatasa elektroonselt teha, see tuleb lennujaamas teha ja see on tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada meili teel nad selliseid probleeme ei lahenda. Tuleb helistada nende kõnekeskusesse ja seal probleem ära seletada. Varu helistamise ajaks kõrvale kõik andmed – broneeringu number, reisijate nimed, kuupäevad, krediitkaardi number, millega maksid. Kõiki neid andmeid võidakse küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama lugu. Jama tekkis siis kui oli vaja check-in teha. Sain live-chatist abi ja probleem lahendati kiiresti ???? Tellimuse nr ja krediitkaardi nr ja kontaktandmed tuleb neile anda ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama lugu. Jama tekkis siis kui oli vaja check-in teha. Sain live-chatist abi ja probleem lahendati kiiresti ???? Tellimuse nr ja krediitkaardi nr ja kontaktandmed tuleb neile anda ainult.

Aitäh vastajatele!
Mul õnneks reisini on veel paar kuud aega, aga tahaks kiiresti korda saada. Eile õhtul kasutasin ka ingliskeelse live chati abi. Krediitkaart ja broneeringu nr olid käepärast, nagu siin soovitati. Ta sai mu probleemist kenasti aru, lubas ära parandada ja meilile kinnituse saata. Kinnitus meilile tuli, kui chat läbi oli. Ja täpselt sama seis ikka. Mis seal ikka, pean uuesti chattima 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 07:03; 22.04 00:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Lennukipiletitel pereliikmete määramine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.