Esileht Pereelu ja suhted Lesbiseks pole õige seks

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Lesbiseks pole õige seks

Postitas:

Teen uue teema, sest lugesin sellist kommentaari ühe siinse postituse all (“Naine hakkas teise naisega kokku elama”) ja asi hakkas mind huvitama.
Ühesõnaga, kõik need naised, kellesarnaseid ka siin kohtame, kes kannatavad heterosuhtes tuima, lühikese, rahuldust mitte pakkuva sekselu käes, need võivad vähemasti rahulduda teadmisest, et neil on ÕIGE seks. Sest seks = vagiina + peenis. Unustame ära aastasadu ja -tuhandeid üht sugupoolt vaevanud seksuaalse frustratsiooni ja allasurutuse – seda pole olnud! See on olnud õige, kõik on olnud nii nagu jumal on loonud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:58; 18.01 21:09; 19.01 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi hakkas mind huvitama.

Kas sind hakkas huvitama selle pärast, et sul pole meestega vedanud või selle pärast, et sa kaldud omasooliste poole?

Lolli mehega võib igaüks kokku sattuda, selge ju.
Samamoodi võid ju lolli naisega kokku sattuda; ega see, kui ta on lesbi, ei tee teda automaatselt heaks seksijaks…?

Või mida sa tahtsidki oma postitusega täpsemalt öelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobiks lesbiseks hoopis enam kui see tavaline. No lihtsalt anatoomia on selline. Aga naised seksuaalselt ei tõmba (enamik mehi küll ka mitte). Ei pea ainult keelekat tegema, käed on ka olemas. Ja teise inimese käsi on midagi muud kui enda oma.
Kusjuures, mina olen väga võimsa elamuse saanud kõrvakeelekast. Oli ilmselt selle ala asjatundja. Kahjuks läks ta pärast tavalisele üle – ja rikkus kogu asja ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:00; 16.01 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen uue teema, sest lugesin sellist kommentaari ühe siinse postituse all (“Naine hakkas teise naisega kokku elama”) ja asi hakkas mind huvitama.
Ühesõnaga, kõik need naised, kellesarnaseid ka siin kohtame, kes kannatavad heterosuhtes tuima, lühikese, rahuldust mitte pakkuva sekselu käes, need võivad vähemasti rahulduda teadmisest, et neil on ÕIGE seks. Sest seks = vagiina + peenis. Unustame ära aastasadu ja -tuhandeid üht sugupoolt vaevanud seksuaalse frustratsiooni ja allasurutuse – seda pole olnud! See on olnud õige, kõik on olnud nii nagu jumal on loonud.

nüüd võetakse ka jumal appi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobiks lesbiseks hoopis enam kui see tavaline. No lihtsalt anatoomia on selline. Aga naised seksuaalselt ei tõmba (enamik mehi küll ka mitte). Ei pea ainult keelekat tegema, käed on ka olemas. Ja teise inimese käsi on midagi muud kui enda oma.
Kusjuures, mina olen väga võimsa elamuse saanud kõrvakeelekast. Oli ilmselt selle ala asjatundja. Kahjuks läks ta pärast tavalisele üle – ja rikkus kogu asja ära.

Mina olen ka saanud kõrvakeelekat aga oma mehelt ja ausat öelda üllatusin ja pani mõtlema, et kus mu kõrvakeelekas need eelmised 8 aastat olnud on.., ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kunagi noorena ja eksperimenteerimishuvilisena naisega seksinud, rohkem kui korra isegi, ja kuigi see mulle emotsionaalselt teatud määral vastu hakkas, siis füüsiliselt on need kogemused ületamatud. Ma ei usu, et siin kehtib see, et ma pole ‘õiget meest’ saanud. Kui mitme mehega ma magama peaksin, et üldse ‘õige mehe’ otsa sattuda? Olen olnud meestesse kõrvuni armunud ja nendega väga seksi nautinud, aga tavaliselt on ikka nii, et läheb kaua aega enne kui orgasmi saan. Naisega oli samas nii, et kuigi ma tundsin, et tahan, et see läbi saaks ja ei osanud ise suurt midagi teha, siis see, mida tema tegi pani mu keha lihtsalt kuidagi tööle ja sain väga kiiresti kohe esimese korraga orgasmi. Tegu oli ka naisega, kes oli kogenud. Sellest hoolimata ise enam teise naisega magada ei tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule lesbi-uudishimulik kiibitseja, mine proovi järele, ära tüüta meid siin. Lapselalin. Mis siis on hea seks- keelekas, anaalseks, mehega naisega, kõik võivad olla ju head ja võivad olla kehvad. Ja hea lesbiseks on igatahes parem kui kehva poollõdva riistaga nühkimine. Kas hea seks naisega on ka parem kui hea seks mehega? vat igaühele oma.
Mehed kipuvad arvama, et kui riista ikka pole, siis pole “päris” seks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:04; 16.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed kipuvad arvama, et kui riista ikka pole, siis pole “päris” seks.

Ma olen mõnele peenisekummardajale otse öelnud, et minu poolest võiks see tal ka olemata olla. Et tema mehelikkus või atraktiivsus ei seisne selles ripatsis. Aga kindlasti on neid naisi, kellele peenis ja selle suurus või kuju on määrava tähtsusega. Igale oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:00; 16.01 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed kipuvad arvama, et kui riista ikka pole, siis pole “päris” seks.

Olen saanud mõlemat seksi (sh. väga oskuslikku naise poolt tehtud lesbiseksi koos igasuguste imenippidega) ja minul jääb küll ainult oraalseksist väheks. Jah, saan orgasmi alati küll kliitorist, ei kunagi vaginaalselt, kuid ikkagi – midagi on väga puudu, kui pole seespidist tavapärast seksi (nn. rammimist) olnud. Eks muidugi mänguasjadega saaks seda ka imiteerida, aga seda ma kogenud ei ole ning ei tea, kas piisaks või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina armastan oma meest.
Pardon my french …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 17:17; 19.01 19:36; 19.01 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle eest sulle pluss kirja 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:04; 16.01 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördesse läinud naistele: see on ju üpris selge, millele ma oma teemaalgatuses viitan; nimelt sellele, et on plejaad inimesi, kes möirgavad, et ainus ÕIGE seks on see, mis on mehe ja naise vahel, jättes täiesti tähelepanuta iga seksuaalse enda kogemuse kvaliteedi. SELLES oli asi, kullakesed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:58; 18.01 21:09; 19.01 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on plejaad inimesi, kes möirgavad, et ainus ÕIGE seks on see, mis on mehe ja naise vahel,

Ja nii ongi, mina kuulun ka sellesse plejaadi. Mida sa nüüd öelda tahad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 17:17; 19.01 19:36; 19.01 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on plejaad inimesi, kes möirgavad, et ainus ÕIGE seks on see, mis on mehe ja naise vahel,

Ja nii ongi, mina kuulun ka sellesse plejaadi. Mida sa nüüd öelda tahad?

Sama siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimastele: mida ma öelda tahtsin? Seda, mida kirjutasin! Et sellise suhtumise omanikud ei hinda mitte individuaalset seksuaalakti, vaid lähtuvad pimesi ära õpitud dogmast. …Et inimesed on nõus piirama ja ahistama oma kogemust siin elus, ainuüksi sellepärast, et nad tahavad alluda mingile Õigele Korrale. Ja neis tekitab hirmu ja põlastust, et on inimesi, kes ei asusta selliste kitsendustega maailma.
Mida tahan öelda, veel kord, on see, et… mida see annab, et “õige”. Kas halb õige on parem kui hea “väär”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:58; 18.01 21:09; 19.01 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas halb õige on parem kui hea “väär”?

Idioot.
Kas maitsetu keedukapsas on parem kui mandlimaitseline tsüaniid? Kas tühi hõõrumine naisega on parem kui imeline seks kitsega? Kas mõttetu rammimine mehega on parem kui sada orgasmi koeraga? Eks sa otsusta ise ja tee oma otsuse kohaselt, jõudu.

Aga normaalsetele inimestele perverssusi ilusaks rääkida pole sul mõtet üritada. Manusta aga ise, head isu! Nagu näed, kambalisi sul on. Milleks sul on vaja, et kohe KÕIK eelistaksid kaamelit, sellest ma aru ei saa. Sa ei tee seda söödavaks kellelegi, kellele okse ei maitse. Lepi sellega, ja larbi aga ise terviseks ja paku oma külalistele, peaasi, et meeldib.

Et sellise suhtumise omanikud ei hinda mitte individuaalset seksuaalakti, vaid lähtuvad pimesi ära õpitud dogmast. …Et inimesed on nõus piirama ja ahistama oma kogemust siin elus, ainuüksi sellepärast, et nad tahavad alluda mingile Õigele Korrale.

So what, mis see sulle korda läheb, kuidas ja kellega mina magan?

Need LBGT tegelased üritavad ikka kõigile teki alla pugeda. Mis valu see on teil?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 17:17; 19.01 19:36; 19.01 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobiks lesbiseks hoopis enam kui see tavaline. No lihtsalt anatoomia on selline. Aga naised seksuaalselt ei tõmba (enamik mehi küll ka mitte). Ei pea ainult keelekat tegema, käed on ka olemas. Ja teise inimese käsi on midagi muud kui enda oma.
Kusjuures, mina olen väga võimsa elamuse saanud kõrvakeelekast. Oli ilmselt selle ala asjatundja. Kahjuks läks ta pärast tavalisele üle – ja rikkus kogu asja ära.

Sa pole head meest lihtsalt saanud. Ma arvasin ka nooruses nii, kuni kohtasin head meest. Peale seda on igasugused keelekad igavad. Vat see õige on parim.

hm…mina arvasin ka nooruses, et ainult nn. õige seks on hea. aga näe, keskealisena avastasin, et keelekas on ikka kordades parem ja enda vorsti võivad nad minu poolest vabalt püksis hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei arva et lesbiseks oleks halvem millegi poolest, eks teine naine teab ikka paremini kuidas erutada jne. Mõni mees on ikka päris mühakas, paljud haisevad.
Aga inimene peab ikka väga mulle meeldima, kasvõi teine naine, et ma temaga seksida tahan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik need naised, kellesarnaseid ka siin kohtame, kes kannatavad heterosuhtes tuima, lühikese, rahuldust mitte pakkuva sekselu käes, need võivad vähemasti rahulduda teadmisest, et neil on ÕIGE seks. Sest seks = vagiina + peenis.

See ei sõltu absoluutselt soost. Armastust ei ole, suhe on puru, siis ei ole vaja koos elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Lesbiseks pole õige seks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.