Esileht Imetamine Liiga pikalt kollasus?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Liiga pikalt kollasus?

Postitas:

Tere,

Kas on veel beebisi kes on olnud kollased rohkem kui kuu? Kui jah siis millal teil see ara kadus ja mis analüüse arstid tegid ja mis vastused olid? Kas silmamunad olid ka kollased?
Minu tita on kuuselt ikka kollane ka silmamunad, arstil käidud, analüüsid normis piires. Tuleb vaid oodata ja jälgida.
Tunnengi huvi et kas kellegil veel sellist pikaleveninud kollasust?
Tänud vastuste eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 13:03; 10.04 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sünnituse järgselt tehti bilirubiini analüüse ja saadi näit langema?
Kas laps saab piisavalt vedelikku (loe: võtab kaalus korralikult juurde). Minul on kahel lapsel on kollasuse-probleem olnud. Silmavalged läksid mõlemal täiesti valgeks vast umbes 2-kuuselt.
Esimesel elunädalal tehti korduvalt bilirubiini analüüsi ja veenduti, et näit hakkab langema.
Peale nädalaseks saamist enam bilirubiini ei mõõdetud, kuigi kollasus püsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah tehti, siis oli 300 ja ravi ei määratud. Nüüd kuuselt on 158 see näit. Sööb hästi ja võtab kaalust väga häasti juurde. Sellepärast mõtlengi, et miks see kollasus ära ei lähe 🙁
Maksanäitaja oli vereproovis normis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 13:03; 10.04 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu beebs oli ka ikka päris jupp aega kollane. Keha läks normaalseks ca nelja nädalaselt, silmad alles ca 6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahe lapsega olnud pikalt kollasust, neil on see niinimetatud rinnapiimakollasus. Esimesega tehti analüüse ja oligi vist isegi teisel kuul 180 ringis bilirubiin. Aga siis vaikselt hakkas langema. Teise puhul ma enam ei analüüsinud midagi, võtsin rahulikult. Kui sööb kõvasti rinda, siis on kõik hästi. Igatahes ma olen selgeks teinud, et rinnapiimakollasus ei vaja ravi ja tavaliselt ei ole vaja ka rinna andmist lõpetada. Kui sul analüüsid olid normis, siis pole vaja midagi teha. Ohtlikuks muutub ju alles väga kõrgete väärtuste juures (vist üle 400, olenevalt vanusest).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka üks laps pikalt kollane. tal oli muidugi ka näit väga körge. Löpuks oli piiri peal et saata laps verevahetusse. Siis otsustasime arstiga et jätame rinnapiima ära, sets vahest on neid juhtumeid kui ema rinnapiim ei sobi. Ja nii kui ära jätsin , läks lapsel paremaks ja saime mõne päev pärast välja haiglast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine Liiga pikalt kollasus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.