Esileht Beebi ja mitmikud Liiga pikalt kollasus?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Liiga pikalt kollasus?

Postitas:

Tere,

Kas on veel beebisi kes on olnud kollased rohkem kui kuu? Kui jah siis millal teil see ara kadus ja mis analüüse arstid tegid ja mis vastused olid? Kas silmamunad olid ka kollased?
Minu tita on kuuselt ikka kollane ka silmamunad, arstil käidud, analüüsid normis piires. Tuleb vaid oodata ja jälgida.
Tunnengi huvi et kas kellegil veel sellist pikaleveninud kollasust?
Tänud vastuste eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole pikaleveninud. 100% rinnalaste puhul on täiesti normaalne nagu arst ütles. Minu poeg ei ole mitte tilkagi saanud elu jooksul RPA-t või vett ja meil läks 2 kuud umbes ja mingit ravi ei saanud, sest samuti kõik normis. Lõpus olidki silmavalged veel ainult kollased, kuid nahk juba oli ilus. Aga kuna ma nägin, et iga päevaga (või noh iga paari päeva tagant) läheb veidi paremaks, siis ma ei muretsenud ka ülearu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kahel lapsel on ka bilirubiin sündides kõrge olnud. Esimesel elunädalal tehti mitu vereproovi, et veenduda, et näit langeb. Pärast enam ei kontrollitud. Silmavalged läksid neil päris valgeks vist umbes 2-kuuselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Silmamunad ei olnud väga kaua kollased, aga nahk oli kollane ikka paar kuud. Peaasi, et laps sööb korralikult, sest bilirubiin väljub kehast pissides ja kakades, aga selleks peab olema kraami, mida väljutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikalt kollasust ei olnud, oli esimesed elunädalad, siis oli ka analüüsis näha, et bilirubiin on normist väljas. Olime haiglas ja laps käis nö päevitamas. Kui bilirubiin oli normis, siis saime alles haiglast välja, kollasus oli siis ka peaaegu kadunud. Kodus soovitas arst lapsele päikesevanne teha, nt panna põrandale sooja päikeselaiku veidikeseks ajaks või aknalauale (aga siis tõesti väga lühikeseks ajaks, kuna laps võib ka läbi akna päikesepõletuse saada). Sellised päikesevannid pidavat ka aitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka lapsel tükk aega see kollasus, mitu kuud ikka. Käisime ka proove tegemas, kõik oli korras, arst lihtsalt ütles, et ootaksime.. nüüd laps ca 2-aastane, kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Liiga pikalt kollasus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.