Esileht Ilu ja tervis Liighigistamise vastu operatsiooniga, kogemused?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Liighigistamise vastu operatsiooniga, kogemused?

Postitas:

Tervitus!
Kellel on veel või on olnud probleem liighigistamisega ehk hüperhidroosiga? Minul problemaatilised kaenlaalused. Räägin siinkohal siis higistamisest, mis toimub ka siis kui nt. oled just pesust tulnud, istud lihtsalt rahulikult ja kaenlaalused jooksevad. Tihti see higi ei haisegi, pigem on see lihtsalt vesi, mis kehast väljub.
Triiksärkide ja liibuvate riiete kandmine on täiesti välistatud, sest need on mõne minutiga juba laigulised. See segab elu kohutavalt ja vähendab enesekindlust.
Ülekaalu ei ole, samas olen ka väga aktiivne. Sport ja liikumine on elu lahutamatu osa.
Olen hüperhidroosit palju lugenud ja viinud end kurssi võimalike põhjustega. Nüüd uurin ravimeetoteid.
Googeldades ei leia väga palju kogemus-lugusid, kuidas keegi sellega võidelnud on. ma ei räägi siinkohal Maximi kasutamisest. Pigem ikka botox-süstid ja operatsioonist.

Kes on teinud botox-süste, kes operatsiooni? Kes leidnud abi rahva- või hiina meditsiinist? Nõelravist? Millegist muust?
Palun jagage kogemusi!?

Ette tänades!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 12:28; 27.02 17:48; 27.02 17:58; 09.03 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma sain abi vegan toitumisest ja lisaks jätsin ajapikku ära ka suhkrut sisaldavad maiustused ja alkoholi. aga inimesed on nii erinevad, et sul võib hoopis mingi teine teema olla. igal juhul tuleks mõelda seest väljapoole, mitte väljast sissepoole.
su keha midagi igatahes ei kannata ja higinäärmete kaudu ajab välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul higistab liigselt ainult üks, parempoolne, kaenlaalus. Ja higi haiseb nagu rebasepiss. Vasakul pool jälle kõik hästi. Miks see nii on, pole uurinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna tegi Niine kliinikus botoxit kaenla alla, seni on rahul. Täpsemaid üksikasju pole uurinud, kuna endal probleemi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin – sale ja sportlik, higistavad peamiselt kaenlaalused (parem rohkem), aga ka keha üldiselt (kõht, alaselg, põlveõndlad jne). Närvilises situatsioonis võib kogu keha märjaks tõmbuda, samas alati mitte. On ka perioode, kus isegi kaenlaalused on kuivad, seega ei ole ma aru saanud, mis seda põhjustab.
Maxim üldjuhul eriti ei aita. Kohvijoomine närvilises situatsioonis teeb hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tehtud op liighigistamise vastu.
Olen väga rahul. Elul kohe teine kvaliteet 🙂 pesumasin on samuti tänulik. Ei pea enam igapäev särke ja jakke pesema.
Ainus mis natuke segab on see, et peopesad ja käed on nagu liigselt kuivad. Muidugi varasemalt olid ka need niisked ja märjad alatasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul oli ka nii nagu teemaalgatajal. Lihtsalt istud ja kaenlaalustest higi ojadena voolab. Käisin mitme arsti juures, kes arvasid, et ma lihtsalt mõtlen üle, olen noor ja närviline- ja soovitas palderjani võtta. Sellist viha tekitas see, et arst üldse ei kuula mis ma räägin (emal ja tädil ka kaenlaalused uputasid). Siis lugesin botoxist kaenla alla ja lasin Tartus teha (12 a tagasi) – mõjus hästi kuni 1 a, siis hakkas jälle hull higistamine pihta. Siis läksin uuesti endokrinoloogi juurde ja ütlesin, et mina enne ära ei lähe, kui saatekiri opile. Op tehti 10 a tagasi, siiani kõik väga OK. Mu elukvaliteet on oluliselt parem. Varem katsetasin ka mingeid lappe kaendal all; karme alumiiniumiga deodokaid jm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas enne op-i räägiti/selgitati teile ka võimalikke nn. tüsistusi? Olen lugenud, et näiteks kui teha op, et kaotada higistamine kaenlaalt, siis võib see hiljem välja lüüa kuskil mujal. Näiteks peopesades, näos, jalgadel vms.
ka minu töökaaslane on lasknud teha opi, temal oli probleemiks peopesad ja temal pole kuskil mujal välja löönud. Ise kardaksin kõige rohkem seda kui hiljem avalduks higistamine näos :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 12:28; 27.02 17:48; 27.02 17:58; 09.03 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea on lugeda, et on ka operatsiooni kogemustega inimesi. Ise plaanin alustada hiina meditsiini seisukohtadest. Olles lapseootel (probleem higistamisega suur oli juba varem), pean ootama lapse sünnini, sest enamus meetoditest mis võivad aidata on raseduse ajal keelatud. Nii erinevad punktid mida tuleks liighigistamise puhul stimuleerida kui ka ravimtaimed nagu näiteks salvei.
Kui alternatiivmeditsiinist kasu ei ole või liighigistamise põhjust ei leia, uurin ka selle operatsiooni kohta juba tõsisemalt.
Botox süste ma pigem ei teeks. Lihtsalt kallis tundub. Praegused teenusepakkujad lubavad püsivust 3-6 kuud, max. aasta ning hinnaks ligikaudu 450 :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 12:28; 27.02 17:48; 27.02 17:58; 09.03 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On keegi operatsiooni ka lähiajal teinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 12:28; 27.02 17:48; 27.02 17:58; 09.03 10:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Liighigistamise vastu operatsiooniga, kogemused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.