Esileht Beebi ja mitmikud Lisatoidu söömine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lisatoidu söömine

Postitas:

laps on varsti 9kuune ja sööb lisatoitu päevas vaid 50g, Paar lusikat sööb ja sis hakkab jonnima ja suud lahti ei tee enam.Kuidas meelitada last rohkem sööma? Kaaluiive on lapsel korras. Rpa saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa näputoitu oled proovinud? Minu laps hakkas püreede vastu streikima, kui oli 7,5 kuud vana ja paar päeva oligi praktiliselt rinnapiimal. Avastasin, et ta ei soovi süüa toitu, mida ta ise katsuda ei saa. Nüüd panen talle enam-vähem kõik, mille saab ise näppudega kätte, taldrikule ja lusikatoitu pistan talle suhu tema oma söömise vahele. Aga kui näputoit taldrikult otsa saab, olen tal lasknud kätega ka muud toitu süüa (kartuli-porgandipuder, pasta jms). Mäkerdamist on palju, ga laps on rahul ja saab kõhu täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, see suht tavaline asi. õpikust loed, et peaks nii ja nii palju sööma, aga elu on midagi muud. minu laps ka ei söönud. osadele lihtsalt köögivili ei meeldi ja punkt. ei näpu vahelt ega kuidagi.

normaalsemat hakka sööma, kui pudru tegin piimaga. ja kui peretoidule läks – eelistas kartulit, makaroni, riisi.veidi vanemana hakkasid ka püreesupid meeldima. Laps praegu 2a ja tavalises supis sööb ainult leent. sööb porgandilt värskelt, aga mitte keedetult. kaalikat sööb ja kartulit, küüslaugu vast ei paista ka midagi olevat. ja kõik. tunneb huvi tomati vastu, aga ikka sülitab välja ja ütleb – ei maitse.

köögivilju peidan nt kotleti, kartulipudru sisse, püreesupid ja tihti kasutan püreesupi jääki kastmeks nt riisi- või makaroniroogadele jne. ei viitsi enam stressata – sööb siis sööb ja kui ei söö, olgu näljas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ei söönud 9-kuuselt vist sedagi. Vaid 1-2 ampsu võttis püreesid kuigi ikka pakkusin muudkui mitu korda päevas kõike erinevat. Sööma hakkas 11-12kuuselt siis kui hakkasin talle oma taldrikust kodutoitu andma. No ei olnud ludisööjat temast. 🙂 Esimese lapsega nägin hullu vaeva, et saada ta ise lusikaga sööma ja et tal võiks mingid väiksedki tükid püree sees olla, aga vot näe see laps ei söö isegi püree suppi mitte kui sinna lisaks pole pannud nt riisi vms. Nüüd laps 1a 2k ja sööbki täiesti kodutoitu põhitoiduna. Tükid, liha jms. Ja muide hambad tulid tal ka alles kuu aega tagasi ja neid suus hetkel 4.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lisatoidu söömine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.