Esileht Sünnitus Lohhiate lõhn

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lohhiate lõhn

Postitas:

Sünnitasin enamvähem kaks nädalat tagasi. Mind teeb natukene murelikuks, et mu lohhiad lõhnavad päris tugevasti. Ühe korra oli isegi selline mädanenud kala hais, mis aga kadus pärast hoolikat pesu. Isegi hommikuks on tulnud väga ebameeldiv lõhn. Umbes viis päeva tagasi tehti mulle ultraheli ning siis oli õnneks kõik korras. Samas lõhn on pärast seda muutunud kuidagi palju vastikumaks. Kuidas Teil on nende lõhnadega olnud? Kas on ka tulnud sellist vastikut haisu või on kõik nn. tavaline olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teoreetiliselt ei tohiks lohhiad lõhnata oluliselt erinevalt menstruatsiooniverest. Aga praktiliselt (seejuures pole ma kindel, kas see on ka objektiivselt nii või ainult mu lõhnataju rasedusjärgse hormonaalse seisundi tõttu muutus) tajusin ma mõlema sünnituse järel lohhiate haisu kuidagi palju teravama ja ebameeldivamana kui menstruatsioonivere lõhna, sellel oli selline spetsiifiline ülimalt ebameeldiv lõhn (natuke nagu ka sellist “tööstusliku” vedeliku lõhnakomponenti juures lisaks menstruatsioonilõhnale). Igatahes ma mõtlesin ka, et kas see on ikka OK, aga kuna ühtki muud kaebust ei olnud, siis ma eraldi kuhugi EMOsse vm ei pöördunud. Oli mõlemal korral OK, mingeid põletikke pole esinenud.

Ma soovitaksin Sul olla tähelepanelik ja kui on mingigi muu lisakaebus, pöörduda kohe arstile. Aga ainult lõhna pärast ma omaenese kogemuse põhjal ei läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus pärast kahte sünnitust näitab ka, et ikka selline ebameeldiv spetsiifiline lõhn on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabalt võib haistmine olla hormoonide vallas, aga lõhn on ikka tugevam ja ebameeldivam kui päevade ajal. Ütlen ikka otse, et haiseb jah. Ja minu jaoks lõhnab just päevade veri just lõpupoole, kui on “vana veri” veel halvemini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga vb on peale sünnitust ka seen vohama hakanud ja hoopis see haiseb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kala lõhn viitab bakteriaalsele vaginoosile. Muidu lohhiad lõhnavad küll, aga minul mitte väga hullusti. Mingi mädaneva kala lõhna küll pole olnud (sünnitanud kaks korda)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see halb lõhn läks ikka aja jooksul mööda? Mul sama mure, lohhiad lõhnavad väga ebameeldivalt ja loodan, et see nüüd ei jäägi selliseks. Samas muid muresid ei ole. Sünnitasin keisri teel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Lohhiate lõhn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.